Nominace na MS U23 v Mexiku

Evženie Votinská, 22.09. 2021 Reprezentace do 23 let

Mistrovství světa U23, které se koná ve dnech 23.9. – 3.10. v Mexiku je poslední českou reprezentační akcí roku 2021.

Tým pod vedením Vladimíra Chlupa už je na místě a absolvuje závěrečné tréninky před startem šampionátu. Ten bude opravdu náročný, protože prvním soupeřem českého týmu bude bezprostředně po zahajovacím ceremoniálu obhájce titulu a domácí výběr Mexika. „Chceme se poprat o co nejlepší výsledek. Hodně hráčů hrálo již na MS v roce 2018 v Kolumbii a od té doby mají odehráno dalších 150 utkání. Pro většinu hráčů je to poslední šance, jak letos něco dokázat. Nepovedlo se to na ME U23 a ME mužů a nám spadla do klína ještě jedna šance, jak si zlepšit náladu před dlouhou zimou a být spokojený s předvedeným výkonem,“ říká před startem turnaje manažer týmu Vladimír Chlup.

O vylepšení 12.místa z roku 2018 budou usilovat tito nominovaní hráči:

PITCHERS

   

ČAPKA

Filip

Draci Brno

MERGANS

David

Draci Brno

VEČERKA

Viktor

Draci Brno

HIKL

Jiří

Blesk Jablonec

HRBEK

Tomáš

Draci Brno

KOVALA

Michal

Arrows Ostrava

NEBENFÜHR

Jan

Draci Brno

PACAL

Lukáš

Nuclears Třebíč

SATORIA

Ondřej

Arrows Ostrava

CATCHERS

 

 

KALANDRA

Ondřej

Hroši Brno

VLACH

Matěj

Sokol Hluboká

ZELENKA

Martin

Tempo Praha

INFIELDERS

 

 

ČERVINKA

Martin

Draci Brno

BLAŽEK

Šimon

Eagles Praha

KUBICA

Jakub

Arrows Ostrava

POSPÍŠIL

Jan

Hroši Brno

SMOLA

Filip

Kotlářka Praha

MENŠÍK

Vojtěch

Hroši Brno/Los Angeles Angels

OUTFIELDERS

 

 

CHLUP

Marek

Eagles Praha

GREPL

Jakub

Arrows Ostrava

KALÁBEK

Martin

Draci Brno

NOVOTNÝ

Radim

Arrows Ostrava

ONDROUŠEK

Daniel

Hroši Brno

V sestavě je ročník 1997, který dostal pro toto MS výjimku vzhledem k odložení turnaje z roku 2020. Najdete v ní 11 vítězů ME U23 z roku 2019, kteří účast na MS vybojovali, a také osm hráčů, kteří minulý týden absolvovali ME mužů v Itálii. Reprezentace U23 má za sebou již ME, na kterém skončila na 5.príčce, když nepostoupila ze skupiny.

Ve skupině A se čeští reprezentanti postupně utkají s Mexikem, Tchaj-wanem, Německem, Dominikánskou republikou a Kubou. V Mexiku je o 9 hodin méně než v ČR. Informace o turnaji najdete na webu wbsc.org.

Ohledně streamů máme zatím tyto informace: Europe, Middle East and Africa (excluding Russia): ESPN Player (Available on desktop, mobile, tablet and Android TV. New subscribers are eligible for a 7 day free trial.). In the rest of the world, the WBSC will live-stream all games of the U-23 Baseball World Cup. Audiences will be able to watch the 50 games for free at www.youtube.com/wbsc and www.facebook.com/wbsc.

Pro aktuality z českého týmu sledujte naše sociální sítě @baseballczech. Fotografie najdete v naší Fotobance zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací