Baseball bude součástí Olympijských festivalů

Karel Jaksch, 14.06. 2021 Aktuality

Tak jako každoročně bude baseball součástí Olympijských festivalů (dříve Olympijských parků). Po úspěšné prezentaci na Lipně chystáme letos prezentaci v Praze a Brně. 

Akce proběhne v době Olympiských her v Tokiu od 23. července do 8. srpna a stále máme volná místa pro koordinátory baseballové roadshow. Z organizačních důvodů preferujeme zájemce o vícedenní zapojení, nabízíme přiměřenou odměnu a oblečení ČBA. V případě zájmu kontaktujte Karla Jaksche na jaksch@baseball.cz.

Organizátor festivalu, Český olympijský výbor, dále nabízí možnost přihlásit Vaše děti do příměstského olympijského tábora. Tábory proběhnou v Olympijských festivalech v termínu od 26.7. do 30.7.2021 a od 2.8. do 6.8. 2021 v Praze i v Brně pro děti od 7 let (včetně) do 15 let.
Děti tak budou mít jedinečnou příležitost prožít malou olympiádu, kde si budou moci vyzkoušet olympijské i neolympijské sporty, seznámí se se slavnými sportovci, zažijí neopakovatelnou atmosféru a získají analýzu svých sportovních předpokladů. Klidovou část programu zaplní speciálně vytvořená zábavná poznávací zóna věnovaná olympijským hodnotám a udržitelnosti.
Podrobné informace a přihlášku naleznete na webových stránkách https://www.olympijskyfestival.cz/olympijske-tabory 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací