Online seminář Házecí program

nbp, 21.01. 2021 Aktuality

V úterý 26.1.2021 od 19:00 hod. proběhne další online seminář pod hlavičkou Národního baseballového programu, který je zaměřen na Házecí program pro nadhazovače.
Lektorem přednášky je dlouholetý extraligový hráč Eagles Praha a opora mužské reprzentace Tomáš Duffek.
Doporučujeme všem zájemcům o seminář shlédnout před jeho začátkem video Nadhazovači - ABECEDA (zde) a připravit si otázky na lektora.

Posluchačům, kteří již asbolvovali přednášky Trenérské ABECEDy na téma Pálka a Výživa bude automaticky zaslán link na přihlášení k tomuto semináři. Pokud se chcete připojit až nynía přidat do skupiny NBP, pište na email nbp@baseball.cz. Seminář je určen pro trenéry s licencí Trenér, Coach, Manager a Master.

Pro sledování přednášky doporučujeme posluchačům, aby měli nainstalovanou aplikanci Teams a byli přiopjieni přes PC. Tablety a mobilní telefony nemusí být kompatibilní k některým videím.

Pokud jste nemohli být na seminářích Pálka a Výživa, můžete se na jejich záznamy podívat zpětně na YT kanále baseballczech.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací