Pohárové trofeje U8 získaly naděje Tempa a Draků

Evženie Votinská, 10.09. 2020 Aktuality

V Praze na Kotlářce a v Ostravě na Arrows sehráli své pohárové turnaje nejmladší baseballové naděje kategorie U8. 

Pohár na Kotlářce divize Čechy odehrálo devět týmů, rozdělených do dvou skupin:
Skupina A: Kotlářka, Rytíři, Hluboká, Waynes, Piranhas
Skupina B: Eagles, Tempo, Miners, SaBaT

Pořadí ve skupinách a postup do semifinálových utkání bylo velmi těsné, rozhodovala "kolečka" mezi týmy. Štěstí se nakonec přiklonilo ve skupině A na Hlubokou a ve skupině B na Eagles a Tempo. Jediný, kdo neměl s postupem problémy byli Rytíři z Trutnova, kteří vyhráli ve skupině všechny zápasy. 
V semifinále ale podlehli Tempu a nakonec skončili bez medaile. Ve druhém semifinále překvapila Hluboká, když porazila Eagles. A tým z jihu Čech byl vyrovnaným soupeřem i Tempu ve finále, byť nakonec podlehl 13:20. 
Všechny výsledky zde, konečné pořadí zde

Rovněž o pohárové vavříny v Ostravě se utkalo devět klubů:
Skupina A: Arrows, HIT, Pipas, Hroch, Technika
Skupina B: Draci, Ježci, Olympia, Nuclears

První dva ze skupiny pak odehráli křížem semifinále. Ze skupiny A postoupili domácí naděje a Hroch Brno, ze skupiny B pak mladí baseballisté z Draků a Nuclears. A obě semifinále patřila vítězům skupin. Hroch vyhrál nad Nuclears jen těsně 6:5, Draci v semifinále s Arrows jasně 20:4. Brněnské finále mezi Hrochem a Draky pak skončilo těsnou výhrou Draků 13:12, kteří tak oplatili soupeři loňskou těsnou porážku (8:9) a získali zlaté medaile. V utkání o bronz byli úspěšnější třebíčtí hráči, na ostravské zbylo 4.místo. 
Všechny výsledky zde, konečné pořadí zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací