Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Eagles Praha |
2 |
0 |
0 |
19:6 |
4 |
|
Sokol Hluboká |
1 |
1 |
0 |
11:16 |
3 |
|
Třebíč Nuclears |
0 |
2 |
0 |
4:12 |
2 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Čt 2. 6. |
|
5 |
17:00 |
EAG |
NUC |
7:0 |
Třebíč |
|
Pá 3. 6. |
|
9 |
10:00 |
SOK |
EAG |
6:12 |
Třebíč |
|
|
|
13 |
15:00 |
NUC |
SOK |
4:5 |
Třebíč |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Cardion Hroši Brno |
1 |
1 |
0 |
12:8 |
3 |
|
Klasik Frýdek-Místek |
1 |
1 |
0 |
8:16 |
3 |
|
Draci Brno |
1 |
1 |
0 |
10:6 |
3 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Čt 2. 6. |
|
6 |
15:30 |
HRO |
DRA |
6:0 |
HROCH |
|
Pá 3. 6. |
|
12 |
12:30 |
KLA |
HRO |
8:6 |
HROCH |
|
|
|
16 |
18:00 |
DRA |
KLA |
10:0 |
MBS |
|
Skupina C
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
SaBaT Praha |
2 |
0 |
0 |
15:3 |
4 |
|
Kotlářka Praha |
1 |
1 |
0 |
8:5 |
3 |
|
Technika Brno |
0 |
2 |
0 |
4:19 |
2 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Čt 2. 6. |
|
7 |
17:30 |
SAB |
KOT |
4:0 |
SaBaT |
|
Pá 3. 6. |
|
11 |
12:30 |
TEC |
SAB |
3:11 |
Třebíč |
|
|
|
15 |
17:30 |
KOT |
TEC |
8:1 |
Třebíč |
|
Skupina D
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Arrows Ostrava |
2 |
1 |
0 |
22:22 |
5 |
|
Tempo Praha |
2 |
0 |
0 |
22:3 |
4 |
|
Blesk Jablonec |
1 |
2 |
0 |
27:27 |
4 |
|
Baseball Plzeň |
0 |
2 |
0 |
8:27 |
2 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Čt 2. 6. |
|
2 |
10:30 |
TEM |
BPL |
9:0 |
HROCH |
|
|
|
4 |
13:00 |
ARR |
BLE |
8:3 |
HROCH |
|
|
|
8 |
18:00 |
BPL |
BLE |
8:18 |
HROCH |
|
Pá 3. 6. |
|
10 |
10:00 |
TEM |
ARR |
13:3 |
HROCH |
|
|
|
14 |
15:00 |
ARR |
BLE |
11:6 |
MBS |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 4. 6. |
|
18 |
09:00 |
KLA |
BPL |
14:4 |
HROCH |
|
|
|
17 |
10:00 |
NUC |
TEC |
13:3 |
Třebíč |
|
|
|
20 |
11:30 |
DRA |
ARR |
8:0 |
HROCH |
|
|
|
19 |
13:00 |
SAB |
SOK |
9:2 |
Třebíč |
|
|
|
22 |
14:00 |
TEM |
HRO |
5:3 |
HROCH |
|
|
|
21 |
16:00 |
EAG |
KOT |
7:1 |
Třebíč |
|
|
9.-12. |
24 |
16:30 |
BLE |
KLA |
1:21 |
HROCH |
|
Ne 5. 6. |
o 12.-13. |
34 |
09:00 |
TEC |
BPL |
5:4 |
Olympia Blansko |
|
|
5.-8. |
26 |
09:00 |
HRO |
KOT |
7:6 |
Třebíč |
|
|
SF. |
25 |
10:00 |
DRA |
SAB |
0:5 |
HROCH |
|
|
o 12.-13. |
35 |
11:30 |
BPL |
TEC |
3:5 |
Olympia Blansko |
|
|
5.-8. |
28 |
11:30 |
SOK |
ARR |
3:10 |
Třebíč |
|
|
SF. |
27 |
12:30 |
TEM |
EAG |
7:6 |
HROCH |
|
|
o 9. |
30 |
14:00 |
NUC |
KLA |
5:2 |
Třebíč |
|
|
o 3. |
29 |
15:00 |
EAG |
DRA |
4:11 |
HROCH |
|
|
o 5. |
32 |
16:00 |
HRO |
ARR |
5:9 |
Třebíč |
|
|
|
33 |
17:00 |
L26 |
L28 |
-:- |
Třebíč |
|
|
Fin |
31 |
17:30 |
SAB |
TEM |
4:5 |
HROCH |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací