Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Kuba 4 1 0 25:12 9
Mexiko 4 1 0 20:8 9
Tchaj-wan 3 2 0 17:6 8
Dominikánská rep. 2 3 0 14:23 7
Česko 1 4 0 11:20 6
Německo 1 4 0 14:32 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 23. 9. 1 10:30 TWN GER 7:0 Obregon
  5 19:30 MEX CZE 1:5 Obregon
Pá 24. 9. 7 10:30 GER DOM 4:8 Obregon
  9 15:00 TWN CZE 4:1 Obregon
  11 19:30 CUB MEX 0:5 Obregon
So 25. 9. 13 10:30 CZE GER 4:6 Obregon
  15 15:00 CUB TWN 2:1 Obregon
  17 19:30 DOM MEX 2:8 Obregon
Ne 26. 9. 19 10:30 GER CUB 3:10 Obregon
  21 15:00 DOM CZE 2:0 Obregon
  23 19:30 MEX TWN 3:0 Obregon
Po 27. 9. 25 10:30 CZE CUB 1:7 Obregon
  27 15:00 TWN DOM 5:0 Obregon
  29 19:30 MEX GER 3:1 Obregon
Út 28. 9. 3 10:30 DOM CUB 2:6 Obregon


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Kolumbie 4 1 0 34:8 9
Venezuela 4 1 0 23:12 9
Panama 3 2 0 23:21 8
Nikaragua 2 3 0 21:33 7
Nizozemsko 1 4 0 15:34 6
Korea 1 4 0 18:26 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 23. 9. 2 10:30 COL PAN 7:1 Hermosillo
  4 15:00 KOR NIC 4:6 Hermosillo
  6 19:30 VEN NED 9:4 Hermosillo
Pá 24. 9. 8 10:30 NIC PAN 6:13 Hermosillo
  10 15:00 KOR NED 8:7 Hermosillo
  12 19:30 COL VEN 2:3 Hermosillo
So 25. 9. 14 10:30 PAN KOR 5:2 Hermosillo
  16 15:00 NED COL 0:10 Hermosillo
  18 19:30 NIC VEN 3:6 Hermosillo
Ne 26. 9. 20 10:30 PAN NED 1:4 Hermosillo
  22 15:00 COL NIC 10:0 Hermosillo
  24 19:30 VEN KOR 3:0 Hermosillo
Po 27. 9. 26 10:30 NED NIC 0:6 Hermosillo
  28 15:00 VEN PAN 2:3 Hermosillo
  30 19:30 KOR COL 4:5 Hermosillo


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 29. 9. B2 vs. A1 31 10:30 COL TWN 4:5 Hermosillo
  A5 vs. B6 32 10:30 GER NED 2:5 Obregon
  B1 vs. A2 33 15:00 VEN CUB 11:0 Hermosillo
  B4 vs. A6 34 15:00 NIC CZE 3:0 Obregon
  A1 vs. B3 35 19:30 MEX PAN 0:2 Hermosillo
  A4 vs. B5 36 19:30 DOM KOR 4:10 Obregon
Čt 30. 9. B3 vs. A3 37 10:30 CUB COL 1:6 Hermosillo
  B6 vs. A6 38 10:30 NED CZE 9:8 Obregon
  B2 vs. A2 39 15:00 TWN PAN 5:3 Hermosillo
  B5 vs. A5 40 15:00 KOR GER 9:1 Obregon
  B1 vs. A1 41 19:30 MEX VEN 1:7 Hermosillo
  B4 vs. a4 42 19:30 DOM NIC 3:12 Obregon
Pá 1. 10. B1 vs. A3 43 10:30 CUB PAN 9:8 Hermosillo
  A4 vs. B6 44 10:30 KOR CZE 6:4 Obregon
  A2 vs. B3 45 15:00 VEN TWN 5:2 Hermosillo
  B4 vs. A5 46 15:00 DOM NED 2:1 Obregon
  A1 vs. B2 47 19:30 MEX COL 3:2 Hermosillo
  B5 vs. A6 48 19:30 NIC GER 3:1 Obregon
So 2. 10. o 3. 49 13:00 COL CUB 5:3 Hermosillo
  Fin 50 19:30 VEN MEX 4:0 Hermosillo



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací