Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 3 0 0 41:7 6
Belgie 1 2 0 19:30 4
Rakousko 1 2 0 26:39 4
Řecko 1 2 0 21:31 4
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Ne 12. 9. 2 11:00 AUT BEL 12:11 Avigliana
  1 15:00 ITA GRE 13:3 Settimo Torinese
Po 13. 9. 10 10:30 GRE AUT 14:13 Torino
  9 20:30 BEL ITA 3:14 Torino
Út 14. 9. 18 16:00 BEL GRE 5:4 Avigliana
  17 20:30 ITA AUT 14:1 Avigliana


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 3 0 0 42:2 6
Chorvatsko 2 1 0 17:17 5
Německo 1 2 0 19:28 4
Ukrajina 0 3 0 8:39 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Ne 12. 9. 4 10:30 CRO GER 8:2 Torino
  3 16:00 ESP UKR 15:0 Avigliana
Po 13. 9. 12 11:00 UKR CRO 3:9 Avigliana
  11 15:00 GER ESP 2:15 Settimo Torinese
Út 14. 9. 20 11:00 GER UKR 15:5 Avigliana
  19 20:30 ESP CRO 12:0 Torino


Skupina C

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Izrael 3 0 0 23:5 6
Rusko 1 2 0 12:13 4
Francie 1 2 0 7:21 4
Velká Británie 1 2 0 17:20 4
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Ne 12. 9. 6 20:30 GBR FRA 7:2 Avigliana
  5 20:30 ISR RUS 2:1 Torino
Po 13. 9. 14 15:30 RUS GBR 7:6 Torino
  13 16:00 FRA ISR 0:10 Avigliana
Út 14. 9. 21 10:00 ISR GBR 11:4 Settimo Torinese
  22 10:30 FRA RUS 5:4 Torino


Skupina D

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 3 0 0 37:6 6
Česko 2 1 0 20:15 5
Švédsko 1 2 0 17:21 4
Slovensko 0 3 0 3:35 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Ne 12. 9. 8 10:00 SWE CZE 1:6 Settimo Torinese
  7 15:30 NED SVK 11:0 Torino
Po 13. 9. 16 10:00 SVK SWE 0:11 Settimo Torinese
  15 20:30 CZE NED 1:11 Avigliana
Út 14. 9. 23 15:00 NED SWE 15:5 Settimo Torinese
  24 15:30 CZE SVK 13:3 Torino


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 15. 9. B4 vs. C3 26 15:00 UKR RUS 5:15 Settimo Torinese
  B3 vs. C4 28 15:30 GER FRA 3:2 Torino
  A3 vs. D4 25 16:00 AUT SVK 4:3 Avigliana
  A4 vs. D3 27 20:30 GRE SWE 0:10 Avigliana
Čt 16. 9. W25 vs. W26 29 12:30 RUS AUT 14:4 Torino
  A1 vs. B2 31 15:00 CRO ITA 8:5 Settimo Torinese
  B1 vs. A2 33 15:30 BEL ESP 5:2 Torino
  W27 vs. W28 30 16:00 GER SWE 13:2 Avigliana
  C1 vs. D2 32 20:30 ISR CZE 3:2 Avigliana
  D1 vs. C2 34 20:30 GBR NED 7:5 Torino
Pá 17. 9. L25 vs. L26 35 10:00 UKR SVK 5:4 Settimo Torinese
  L27 vs. L28 36 10:30 FRA GRE 9:12 Torino
  L33 vs. L34 38 15:00 BEL GBR 11:12 Settimo Torinese
  L31 vs. L32 37 15:30 CZE CRO 17:2 Torino
  SF2 40 16:00 ESP NED 8:9 Avigliana
  SF1 39 20:30 ISR ITA 11:5 Avigliana
So 18. 9. 15th 41 10:00 SVK FRA 5:6 Settimo Torinese
  13th 42 10:30 UKR GRE 5:4 Torino
  11th 43 11:00 AUT SWE 5:0 Avigliana
  7th 45 15:00 CRO BEL 12:8 Settimo Torinese
  9th 44 15:30 GER RUS 4:1 Torino
  5th 46 20:30 CZE GBR 8:5 Avigliana
Ne 19. 9. 3rd 47 15:00 ITA ESP 2:0 Torino
  F 48 20:30 NED ISR 9:4 Torino



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací