Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tchaj-wan 8 1 0 113:19 17
Japonsko 7 2 0 94:24 16
Kuba 7 2 0 74:24 16
Česko 4 4 0 68:65 12
Jihoafrická repubika 1 7 0 36:105 9
Fiji 0 8 0 5:206 8
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 26. 7. 2 10:00 Čes Jap 0:21 Aspac Youth
  5 14:00 Jih Fij 28:2 Shan-Hwa
  6 18:30 Kub Tch 2:4 Aspac Youth
So 27. 7. 7 10:00 Čes Fij 30:1 Aspac B
  10 14:00 Kub Jap 0:6 Aspac Youth
  12 18:30 Tch Jih 19:0 Aspac Youth
Ne 28. 7. 13 10:00 Fij Kub 1:27 Aspac B
  15 14:00 Čes Jih 21:4 Aspac B
  18 18:30 Jap Tch 7:4 Aspac Youth
Po 29. 7. 20 10:00 Fij Jap 0:30 Aspac Youth
  23 14:00 Jih Kub 0:13 Shan-Hwa
  24 18:30 Tch Čes 16:0 Aspac Youth
Út 30. 7. 28 14:00 Jih Jap 0:15 Aspac Youth
  29 14:00 Čes Kub 0:5 Shan-Hwa
  30 18:30 Fij Tch 0:32 Aspac Youth
Čt 1. 8. 34 10:00 Jih Aus 4:7 Aspac B
  31 10:00 Jap Ven 4:1 Aspac Youth
  35 14:00 Čes Itá 8:1 Aspac B
Pá 2. 8. 40 10:00 Jih Itá 0:10 Aspac B
  37 10:00 Kub Ven 5:4 Aspac Youth
  42 14:00 Fij Aus 0:15 Shan-Hwa
  39 18:30 Tch Mex 11:1 Aspac Youth
So 3. 8. 48 09:30 Čes Aus 9:2 Aspac B
  41 12:00 Čes USA 0:15 Aspac B
  38 12:00 Jap Kor 8:7 Aspac Youth
  44 14:00 Jap Mex 3:8 Aspac Youth
  45 18:30 Tch Ven 14:6 Aspac Youth
Ne 4. 8. Super Round 3 vs 4 49 14:00 Kub Kor 2:1 Aspac Youth
  Super Round 1 vs 2 50 18:30 Jap Tch 0:4 Aspac Youth


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 6 2 0 118:21 14
Mexiko 5 3 0 43:40 13
Korea 4 5 0 67:46 13
Itálie 3 5 0 34:68 11
Venezuela 3 5 0 57:45 11
Austrálie 2 6 0 30:76 10
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 26. 7. 1 10:00 Ven Itá 15:0 Aspac B
  3 14:00 Aus USA 0:10 Aspac B
  4 14:00 Mex Kor 0:7 Aspac Youth
So 27. 7. 8 10:00 Kor Aus 13:0 Aspac Youth
  9 14:00 Ven USA 7:6 Aspac B
  11 14:00 Itá Mex 0:1 Shan-Hwa
Ne 28. 7. 14 10:00 Ven Mex 6:10 Aspac Youth
  17 14:00 Aus Itá 4:6 Shan-Hwa
Po 29. 7. 19 10:00 Mex Aus 21:2 Aspac B
  21 14:00 Itá USA 1:28 Aspac B
  22 14:00 Ven Kor 5:6 Aspac Youth
Út 30. 7. 25 10:00 Aus Ven 0:13 Aspac B
  26 10:00 Kor Itá 11:0 Aspac Youth
  27 14:00 USA Mex 1:2 Aspac B
St 31. 7. přeloženo z 28.7: 16 10:00 USA Kor 12:11 Aspac Youth
Čt 1. 8. 32 14:00 Mex Kub 0:10 Aspac Youth
  36 14:00 USA Fij 28:0 Shan-Hwa
  33 18:30 Kor Tch 3:9 Aspac Youth
So 3. 8. 43 10:00 Kor Kub 8:10 Aspac Youth
  46 10:00 Itá Fij 16:1 Shan-Hwa
  47 14:00 USA Jih 18:0 Aspac B



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací