Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 35:5 10
Mexiko 4 1 0 38:24 9
Kolumbie 2 3 0 33:25 7
Tchaj-wan 2 3 0 29:20 7
Nizozemsko 2 3 0 29:40 7
Jihoafrická rep. 0 5 0 6:56 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 19. 10. 1 10:00 Mex Tch 2:1 Barranquilla
  3 15:00 Jap Jih 13:0 Barranquilla
  6 20:00 Kol Niz 9:5 Barranquilla
So 20. 10. 7 10:00 Tch Jap 1:3 Barranquilla
  9 15:00 Niz Mex 7:14 Barranquilla
  11 20:00 Jih Kol 0:11 Barranquilla
Ne 21. 10. 13 10:00 Jap Mex 7:2 Barranquilla
Po 22. 10. 19 10:00 Jap Niz 5:0 Barranquilla
  21 15:00 Tch Jih 12:0 Barranquilla
  23 20:00 Mex Kol 7:6 Barranquilla
Út 23. 10. 25 10:00 Niz Tch 10:9 Barranquilla
  27 15:00 Mex Jih 13:3 Barranquilla
  29 20:00 Kol Jap 2:7 Barranquilla
St 24. 10. přeloženo 15 08:00 Jih Niz 3:7 Barranquilla
  10 inn 17 12:00 Kol Tch 5:6 Barranquilla


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Venezuela 5 0 0 35:10 10
Dominikánská rep. 3 2 0 30:26 8
Korea 3 2 0 38:30 8
Portoriko 2 3 0 34:24 7
Austrálie 2 3 0 20:27 7
Česko 0 5 0 15:55 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 19. 10. 2 10:00 Ven Aus 4:2 Monteria
  4 15:00 Kor Čes 14:3 Monteria
  5 20:00 Por Dom 6:9 Monteria
So 20. 10. 8 10:00 Čes Aus 3:5 Monteria
  10 15:00 Kor Dom 2:8 Monteria
  12 20:00 Por Ven 2:7 Monteria
Ne 21. 10. 14 10:00 Aus Dom 4:3 Monteria
  16 15:00 Kor Por 6:3 Monteria
  18 20:00 Ven Čes 8:2 Monteria
Po 22. 10. 20 10:00 Aus Kor 7:14 Monteria
  22 15:00 Dom Ven 2:7 Monteria
  24 20:00 Čes Por 0:20 Monteria
Út 23. 10. 26 10:00 Ven Kor 9:2 Monteria
  10 inn 28 15:00 Dom Čes 8:7 Monteria
  30 20:00 Aus Por 2:3 Monteria


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 25. 10. 31 10:00 Jap Kor 3:2 Barranquilla
  32 10:00 Niz Čes 3:4 Monteria
  33 15:00 Dom Tch 1:3 Barranquilla
  34 15:00 Por Jih 7:5 Monteria
  35 20:00 Ven Mex 4:10 Barranquilla
  36 20:00 Kol Aus 18:5 Monteria
Pá 26. 10. 37 10:00 Kor Tch 5:2 Barranquilla
  38 10:00 Čes Jih 2:9 Monteria
  39 15:00 Jap Ven 6:3 Barranquilla
  40 15:00 Niz Aus 3:16 Monteria
  41 20:00 Mex Dom 3:1 Barranquilla
  42 20:00 Por Kol 1:3 Monteria
So 27. 10. 43 10:00 Jap Dom 4:0 Barranquilla
  44 10:00 Aus Jih 9:4 Monteria
  45 15:00 Ven Tch 4:3 Barranquilla
  46 15:00 Por Niz 11:3 Monteria
  47 20:00 Mex Kor 3:2 Barranquilla
  48 20:00 Čes Kol 2:12 Monteria
Ne 28. 10. SR4 - SR3 49 13:00 Ven Kor 5:4 Barranquilla
  SR1- SR2 50 19:00 Jap Mex 1:2 Barranquilla



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací