Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Itálie |
6 |
0 |
0 |
129:4 |
12 |
|
Nizozemsko |
5 |
1 |
0 |
88:29 |
11 |
|
Německo |
4 |
2 |
0 |
101:19 |
10 |
|
Belgie |
3 |
3 |
0 |
44:85 |
9 |
|
Slovensko |
2 |
4 |
0 |
32:82 |
8 |
|
Rakousko |
1 |
5 |
0 |
31:79 |
7 |
|
Chorvatsko |
0 |
6 |
0 |
8:135 |
6 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 30. 6. |
|
2 |
10:00 |
Itá |
Cho |
24:0 |
Field B |
|
|
|
4 |
13:00 |
Něm |
Slo |
11:0 |
Field B |
|
|
|
6 |
18:00 |
Niz |
Rak |
19:4 |
Field B |
|
Ne 1. 7. |
|
7 |
11:30 |
Slo |
Itá |
0:27 |
Field A |
|
|
|
9 |
14:30 |
Rak |
Něm |
0:26 |
Field A |
|
|
|
12 |
16:00 |
Cho |
Bel |
2:21 |
Field B |
|
Po 2. 7. |
|
14 |
10:00 |
Rak |
Slo |
6:8 |
Field B |
|
|
|
16 |
13:00 |
Niz |
Cho |
20:0 |
Field B |
|
|
|
18 |
16:00 |
Něm |
Bel |
20:0 |
Field B |
|
Út 3. 7. |
|
19 |
11:30 |
Slo |
Niz |
2:26 |
Field A |
|
|
|
21 |
14:30 |
Cho |
Něm |
2:40 |
Field A |
|
|
|
23 |
17:30 |
Bel |
Itá |
0:32 |
Field A |
|
St 4. 7. |
|
26 |
10:00 |
Slo |
Cho |
12:1 |
Field B |
|
|
|
28 |
13:00 |
Rak |
Bel |
3:8 |
Field B |
|
|
|
30 |
16:00 |
Niz |
Itá |
1:18 |
Field B |
|
Čt 5. 7. |
|
31 |
11:30 |
Cho |
Rak |
3:18 |
Field A |
|
|
|
33 |
14:30 |
Bel |
Niz |
4:18 |
Field A |
|
|
|
36 |
16:00 |
Itá |
Něm |
13:3 |
Field B |
|
Pá 6. 7. |
|
38 |
10:00 |
Bel |
Slo |
11:10 |
Field B |
|
|
|
40 |
13:00 |
Itá |
Rak |
15:0 |
Field B |
|
|
|
42 |
16:00 |
Něm |
Niz |
1:4 |
Field B |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Česko |
6 |
0 |
0 |
84:12 |
12 |
|
Rusko |
5 |
1 |
0 |
64:17 |
11 |
|
Francie |
4 |
2 |
0 |
78:38 |
10 |
|
Maďarsko |
3 |
3 |
0 |
27:48 |
9 |
|
Ukrajina |
2 |
4 |
0 |
35:44 |
8 |
|
Velká Británie |
1 |
5 |
0 |
17:78 |
7 |
|
Polsko |
0 |
6 |
0 |
23:91 |
6 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 30. 6. |
|
1 |
11:30 |
Ukr |
Pol |
17:0 |
Field A |
|
|
|
3 |
14:30 |
Čes |
Vel |
11:1 |
Field A |
|
|
|
5 |
17:30 |
Fra |
Maď |
12:1 |
Field A |
|
Ne 1. 7. |
|
8 |
10:00 |
Pol |
Čes |
3:26 |
Field B |
|
|
|
10 |
13:00 |
Vel |
Fra |
4:26 |
Field B |
|
|
|
11 |
17:30 |
Maď |
Rus |
1:17 |
Field A |
|
Po 2. 7. |
|
13 |
11:30 |
Pol |
Vel |
4:5 |
Field A |
|
|
|
15 |
14:30 |
Čes |
Rus |
11:1 |
Field A |
|
|
|
17 |
17:30 |
Ukr |
Maď |
2:3 |
Field A |
|
Út 3. 7. |
|
20 |
10:00 |
Rus |
Vel |
15:0 |
Field B |
|
|
|
22 |
13:00 |
Fra |
Pol |
16:8 |
Field B |
|
|
|
24 |
16:00 |
Čes |
Ukr |
15:0 |
Field B |
|
St 4. 7. |
|
25 |
11:30 |
Ukr |
Fra |
3:15 |
Field A |
|
|
|
27 |
14:30 |
Pol |
Rus |
2:15 |
Field A |
|
|
|
29 |
17:30 |
Vel |
Maď |
0:10 |
Field A |
|
Čt 5. 7. |
|
32 |
10:00 |
Fra |
Čes |
7:10 |
Field B |
|
|
|
34 |
13:00 |
Rus |
Ukr |
4:1 |
Field B |
|
|
|
35 |
17:30 |
Maď |
Pol |
12:6 |
Field A |
|
Pá 6. 7. |
|
37 |
11:30 |
Rus |
Fra |
12:2 |
Field A |
|
|
|
39 |
14:30 |
Vel |
Ukr |
7:12 |
Field A |
|
|
|
41 |
17:30 |
Maď |
Čes |
0:11 |
Field A |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 7. 7. |
A7 - B7 |
44 |
10:00 |
Pol |
Cho |
16:6 |
Field B |
|
|
A4 - B4 |
43 |
11:30 |
Maď |
Bel |
4:3 |
Field A |
|
|
A6 - B6 |
46 |
13:00 |
Rak |
Vel |
8:11 |
Field B |
|
|
A1 - B2
|
45 |
14:30 |
Itá |
Rus |
5:4 |
Field A |
|
|
A5 - B5 |
48 |
16:00 |
Slo |
Ukr |
1:13 |
Field B |
|
|
B1 - A2 |
47 |
17:30 |
Čes |
Niz |
10:5 |
Field A |
|
Ne 8. 7. |
A3 - B34 |
49 |
10:00 |
Něm |
Fra |
4:9 |
Field B |
|
|
L45 - L47 |
50 |
12:00 |
Rus |
Niz |
10:3 |
Field A |
|
|
W45 - W47 |
51 |
16:00 |
Čes |
Itá |
0:11 |
Field A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací