Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 6 0 0 129:4 12
Nizozemsko 5 1 0 88:29 11
Německo 4 2 0 101:19 10
Belgie 3 3 0 44:85 9
Slovensko 2 4 0 32:82 8
Rakousko 1 5 0 31:79 7
Chorvatsko 0 6 0 8:135 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
So 30. 6. 2 10:00 Itá Cho 24:0 Field B
  4 13:00 Něm Slo 11:0 Field B
  6 18:00 Niz Rak 19:4 Field B
Ne 1. 7. 7 11:30 Slo Itá 0:27 Field A
  9 14:30 Rak Něm 0:26 Field A
  12 16:00 Cho Bel 2:21 Field B
Po 2. 7. 14 10:00 Rak Slo 6:8 Field B
  16 13:00 Niz Cho 20:0 Field B
  18 16:00 Něm Bel 20:0 Field B
Út 3. 7. 19 11:30 Slo Niz 2:26 Field A
  21 14:30 Cho Něm 2:40 Field A
  23 17:30 Bel Itá 0:32 Field A
St 4. 7. 26 10:00 Slo Cho 12:1 Field B
  28 13:00 Rak Bel 3:8 Field B
  30 16:00 Niz Itá 1:18 Field B
Čt 5. 7. 31 11:30 Cho Rak 3:18 Field A
  33 14:30 Bel Niz 4:18 Field A
  36 16:00 Itá Něm 13:3 Field B
Pá 6. 7. 38 10:00 Bel Slo 11:10 Field B
  40 13:00 Itá Rak 15:0 Field B
  42 16:00 Něm Niz 1:4 Field B


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Česko 6 0 0 84:12 12
Rusko 5 1 0 64:17 11
Francie 4 2 0 78:38 10
Maďarsko 3 3 0 27:48 9
Ukrajina 2 4 0 35:44 8
Velká Británie 1 5 0 17:78 7
Polsko 0 6 0 23:91 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
So 30. 6. 1 11:30 Ukr Pol 17:0 Field A
  3 14:30 Čes Vel 11:1 Field A
  5 17:30 Fra Maď 12:1 Field A
Ne 1. 7. 8 10:00 Pol Čes 3:26 Field B
  10 13:00 Vel Fra 4:26 Field B
  11 17:30 Maď Rus 1:17 Field A
Po 2. 7. 13 11:30 Pol Vel 4:5 Field A
  15 14:30 Čes Rus 11:1 Field A
  17 17:30 Ukr Maď 2:3 Field A
Út 3. 7. 20 10:00 Rus Vel 15:0 Field B
  22 13:00 Fra Pol 16:8 Field B
  24 16:00 Čes Ukr 15:0 Field B
St 4. 7. 25 11:30 Ukr Fra 3:15 Field A
  27 14:30 Pol Rus 2:15 Field A
  29 17:30 Vel Maď 0:10 Field A
Čt 5. 7. 32 10:00 Fra Čes 7:10 Field B
  34 13:00 Rus Ukr 4:1 Field B
  35 17:30 Maď Pol 12:6 Field A
Pá 6. 7. 37 11:30 Rus Fra 12:2 Field A
  39 14:30 Vel Ukr 7:12 Field A
  41 17:30 Maď Čes 0:11 Field A


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
So 7. 7. A7 - B7 44 10:00 Pol Cho 16:6 Field B
  A4 - B4 43 11:30 Maď Bel 4:3 Field A
  A6 - B6 46 13:00 Rak Vel 8:11 Field B
  A1 - B2 45 14:30 Itá Rus 5:4 Field A
  A5 - B5 48 16:00 Slo Ukr 1:13 Field B
  B1 - A2 47 17:30 Čes Niz 10:5 Field A
Ne 8. 7. A3 - B34 49 10:00 Něm Fra 4:9 Field B
  L45 - L47 50 12:00 Rus Niz 10:3 Field A
  W45 - W47 51 16:00 Čes Itá 0:11 Field A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací