Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tchaj-wan 4 1 0 63:7 9
Japonsko 4 1 0 71:11 9
Mexiko 4 1 0 57:25 9
Česko 2 3 0 21:53 7
Brazílie 1 4 0 19:41 6
Jihoafrická rep. 0 5 0 0:94 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 7. 1 10:00 Jih Mex 0:25 Shan-hwa
  2 10:00 Jap Čes 13:0 Tainan
  6 18:30 Bra Tch 0:10 Tainan
So 29. 7. 9 14:00 Čes Bra 8:2 Kuei-jen
  10 14:00 Mex Jap 6:5 Tainan
  12 18:30 Tch Jih 18:0 Tainan
Ne 30. 7. 15 14:00 Jih Bra 0:10 Kuei-jen
  17 14:00 Čes Mex 3:18 Shan-hwa
Po 31. 7. 23 14:00 Bra Mex 7:8 Shan-hwa
  22 14:00 Jih Jap 0:31 Tainan
  24 18:30 Tch Čes 20:0 Tainan
Út 1. 8. 29 14:00 Čes Jih 10:0 Shan-hwa
  28 14:00 Bra Jap 0:15 Tainan
  30 18:30 Mex Tch 0:10 Tainan
St 2. 8. 18 18:30 Jap Tch 7:5 Tainan


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 5 0 0 80:12 10
Panama 3 2 0 33:19 8
Nikaragua 3 2 0 38:23 8
Korea 3 2 0 26:31 8
Austrálie 1 4 0 15:50 6
Německo 0 5 0 8:65 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 7. 3 14:00 Aus USA 0:16 Kuei-jen
  5 14:00 Něm Nik 2:17 Shan-hwa
  4 14:00 Pan Kor 1:0 Tainan
So 29. 7. 7 10:00 Něm Pan 0:12 Shan-hwa
  8 10:00 Kor Aus 8:0 Tainan
  11 14:00 Nik USA 0:10 Shan-hwa
Ne 30. 7. 13 10:00 Aus Něm 9:1 Shan-hwa
  14 10:00 Nik Pan 10:2 Tainan
  16 14:00 USA Kor 27:6 Tainan
Po 31. 7. 21 14:00 Pan Aus 15:2 Kuei-jen
Út 1. 8. 25 10:00 Nik Aus 10:4 Shan-hwa
  26 10:00 Něm Kor 2:7 Tainan
  27 14:00 Pan USA 3:7 Kuei-jen
St 2. 8. 19 10:00 USA Něm 20:3 Shan-hwa
  20 10:00 Kor Nik 5:1 Tainan


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 3. 8. 34 10:00 Něm Bra 2:9 Shan-hwa
  31 10:00 Mex Kor 7:2 Tainan
  35 14:00 Jih Pan 2:13 Kuei-jen
  36 14:00 Aus Čes 5:11 Shan-hwa
  33 14:00 Nik Jap 0:10 Tainan
  32 18:30 Tch USA 16:2 Tainan
Pá 4. 8. 40 10:00 Něm Jih 4:16 Shan-hwa
  39 10:00 USA Jap 6:3 Tainan
  41 14:00 Bra Aus 8:1 Kuei-jen
  42 14:00 Pan Čes 13:3 Shan-hwa
  37 14:00 Nik Mex 9:7 Tainan
  38 18:30 Kor Tch 1:11 Tainan
So 5. 8. 46 10:00 Něm Čes 6:5 Shan-hwa
  43 10:00 Mex USA 10:12 Tainan
  47 14:00 Bra Pan 2:12 Kuei-jen
  48 14:00 Jih Aus 1:9 Shan-hwa
  45 14:00 Kor Jap 5:6 Tainan
  44 18:30 Nik Tch 1:9 Tainan
Ne 6. 8. 49 14:00 Mex Jap 1:0 Tainan
  50 18:30 USA Tch 7:2 Tainan



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací