Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 3 0 0 36:4 6
Chorvatsko 2 1 0 23:26 5
Rusko 1 2 0 4:12 4
Bělorusko 0 3 0 8:29 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Po 7. 8. 4 16:00 Cho Rus 2:1 Hroši
  7 18:00 Niz Běl 9:0 Strawberry Field
Út 8. 8. 11 14:00 Rus Niz 1:9 MBS
  12 16:00 Běl Cho 7:18 Hroši
St 9. 8. 19 14:00 Rus Běl 2:1 MBS
  20 16:00 Niz Cho 18:3 Hroši


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 3 0 0 12:2 6
Velká Británie 2 1 0 24:16 5
Polsko 1 2 0 25:29 4
Rakousko 0 3 0 11:25 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Po 7. 8. 1 13:00 Špa Pol 5:1 Wels
  5 17:00 Vel Rak 10:0 Wels
Út 8. 8. 9 13:00 Pol Vel 12:13 Wels
  13 17:00 Rak Špa 0:3 Wels
St 9. 8. 17 13:00 Špa Vel 4:1 Wels
  21 17:00 Pol Rak 12:11 Wels


Skupina C

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Německo 3 0 0 54:8 6
Francie 2 1 0 43:11 5
Slovensko 1 2 0 15:36 4
Gruzie 0 3 0 6:63 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Po 7. 8. 2 13:00 Něm Gru 24:0 Trnava
  6 17:00 Fra Slo 11:0 Trnava
Út 8. 8. 10 13:00 Gru Fra 2:24 Trnava
  14 17:00 Slo Něm 0:21 Trnava
St 9. 8. 18 13:00 Něm Fra 9:8 Trnava
  22 17:00 Slo Gru 15:4 Trnava


Skupina D

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Česká republika 3 0 0 44:1 6
Belgie 2 1 0 16:20 5
Ukrajina 1 2 0 19:25 4
Litva 0 3 0 5:38 3
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Po 7. 8. 3 14:00 Bel Ukr 8:3 MBS
  8 19:00 Čes Lit 15:0 MBS
Út 8. 8. 15 18:00 Lit Bel 0:8 Strawberry Field
  16 19:00 Ukr Čes 1:12 MBS
St 9. 8. 23 18:00 Ukr Lit 15:5 Strawberry Field
  24 19:00 Čes Bel 17:0 MBS


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 10. 8. A4 vs. D4 25 15:00 Běl Lit 14:0 Hroši
  A3 vs. D3 26 15:00 Rus Ukr 7:10 MBS
Pá 11. 8. B3 vs. C3 27 11:00 Pol Slo 17:4 MBS
  B4 vs. C4 28 13:00 Rak Gru 17:1 Hroši
  QF 29 15:00 Niz Vel 11:1 MBS
  QF 30 17:00 Špa Cho 10:0 Hroši
  QF 31 18:00 Něm Bel 1:3 Strawberry Field
  QF 32 19:00 Čes Fra 5:1 MBS
So 12. 8. D3 vs. C3 35 11:00 Ukr Pol 10:2 Kraví hora
  L29 vs. L31 34 11:00 Něm Vel 5:3 MBS
  C4 vs. A4 33 13:00 Gru Běl 3:13 Hroši
  SF 36 15:00 Bel Niz 5:10 MBS
  L30 vs. L32 37 17:00 Cho Fra 3:9 Hroši
  D4 vs. B4 38 17:00 Lit Rak 3:8 Kraví hora
  C3 vs. A3 39 18:00 Slo Rus 3:1 Strawberry Field
  SF 40 19:00 Špa Čes 3:7 MBS
Ne 13. 8. o 5. 41 10:00 Něm Fra 5:1 MBS
  A3 vs. B3 42 11:00 Rus Pol 8:1 Hroši
  A3 vs. B3 43 11:00 Slo Ukr 6:10 Hroši
  o 3. 44 14:00 Špa Bel 2:3 MBS
  o 7. 45 15:00 Vel Cho 12:4 Hroši
  C4 vs. D4 47 15:00 Gru Lit 0:8 Kraví hora
  A4 vs. B4 46 15:00 Běl Rak 3:4 Strawberry Field
  final 48 19:00 Čes Niz 9:10 MBS



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací