Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Panama 5 0 0 45:12 10
Korea 4 1 0 40:12 9
Mexiko 3 2 0 35:13 8
Venezuela 2 3 0 32:35 7
Česko 1 4 0 32:54 6
Jihoafrická republika 0 5 0 9:67 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 10. 4 14:30 Jih Ven 1:14 Polideportivo
  5 18:00 Čes Kor 1:6 Saltillo
  6 19:00 Mex Pan 1:3 Monterrey
So 29. 10. 10 14:30 Pan Čes 17:3 Polideportivo
  12 18:00 Ven Mex 0:4 Monterrey
  11 18:00 Jih Kor 3:17 Saltillo
Ne 30. 10. 15 12:00 Pan Ven 11:3 Monterrey
  16 14:30 Čes Jih 12:4 Polideportivo
  18 18:00 Kor Mex 6:1 Monterrey
Po 31. 10. 19 10:00 Pan Jih 9:1 Polideportivo
  21 12:00 Ven Kor 2:7 Monterrey
  24 18:00 Mex Čes 14:4 Monterrey
Út 1. 11. 26 12:00 Kor Pan 4:5 Saltillo
  28 14:30 Čes Ven 12:13 Polideportivo
  29 18:00 Jih Mex 0:15 Saltillo


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 58:8 10
Austrálie 4 1 0 39:26 9
Nikaragua 3 2 0 37:17 8
Tchaj-wan 2 3 0 28:33 7
Argentina 1 4 0 17:44 6
Rakousko 0 5 0 4:55 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 10. 1 10:00 Rak Aus 1:8 Polideportivo
  3 12:00 Jap Nik 6:1 Monterrey
  2 12:00 Arg Tch 0:10 Saltillo
So 29. 10. 7 10:00 Arg Rak 13:3 Polideportivo
  9 12:00 Nik Aus 5:6 Monterrey
  8 12:00 Tch Jap 3:15 Saltillo
Ne 30. 10. 13 10:00 Rak Nik 0:15 Polideportivo
  14 12:00 Aus Tch 8:7 Saltillo
  17 18:00 Jap Arg 10:2 Saltillo
Po 31. 10. 20 12:00 Nik Tch 10:5 Saltillo
  22 14:30 Arg Aus 2:15 Polideportivo
  23 18:00 Rak Jap 0:16 Saltillo
Út 1. 11. 25 10:00 Nik Arg 6:0 Polideportivo
  27 12:00 Aus Jap 2:11 Monterrey
  30 18:00 Tch Rak 3:0 Monterrey


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 3. 11. 34 10:00 Čes Rak 14:7 Polideportivo
  31 12:00 Pan Nik 3:9 Monterrey
  35 12:00 Tch Jih 8:0 Saltillo
  36 14:30 Ven Arg 3:1 Polideportivo
  32 18:00 Jap Kor 2:1 Monterrey
  33 18:00 Aus Mex 8:15 Saltillo
Pá 4. 11. 40 10:00 Čes Arg 2:9 Polideportivo
  37 12:00 Aus Kor 9:7 Monterrey
  41 12:00 Tch Ven 10:0 Saltillo
  42 14:30 Rak Jih 3:9 Polideportivo
  38 18:00 Pan Jap 3:2 Monterrey
  39 18:00 Nik Mex 4:7 Saltillo
So 5. 11. 46 10:00 Arg Jih 15:7 Polideportivo
  43 12:00 Pan Aus 4:8 Monterrey
  47 12:00 Tch Čes 10:0 Saltillo
  48 14:30 Ven Rak 15:3 Polideportivo
  44 18:00 Jap Mex 3:2 Monterrey
  45 18:00 Kor Nik 13:8 Saltillo
Ne 6. 11. o 3.místo 49 12:00 Kor Pan 5:3 Monterrey
  finále 50 16:00 Aus Jap 3:10 Monterrey



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací