Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Česko |
4 |
1 |
0 |
72:17 |
9 |
|
Rakousko |
3 |
2 |
0 |
56:38 |
8 |
|
Bělorusko |
2 |
3 |
0 |
39:57 |
7 |
|
Slovensko |
1 |
4 |
0 |
36:80 |
6 |
|
Polsko |
0 |
5 |
0 |
17:81 |
5 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Po 4. 7. |
|
1 |
10:30 |
Běl |
Slo |
10:3 |
Třebíč 2 |
|
|
|
2 |
13:30 |
Rak |
Pol |
12:2 |
Třebíč 1 |
|
Út 5. 7. |
|
10 |
17:30 |
Čes |
Běl |
16:6 |
Třebíč 1 |
|
|
|
9 |
17:30 |
Slo |
Rak |
6:18 |
Třebíč 2 |
|
St 6. 7. |
|
11 |
10:30 |
Pol |
Slo |
11:21 |
Třebíč 2 |
|
|
|
14 |
17:30 |
Čes |
Rak |
9:2 |
Třebíč 1 |
|
Čt 7. 7. |
|
20 |
17:30 |
Čes |
Pol |
20:0 |
Třebíč 1 |
|
|
|
19 |
17:30 |
Běl |
Rak |
1:18 |
Třebíč 2 |
|
Pá 8. 7. |
|
22 |
13:30 |
Pol |
Běl |
4:16 |
Třebíč 2 |
|
|
|
24 |
17:30 |
Slo |
Čes |
0:25 |
Třebíč 1 |
|
So 9. 7. |
A2 - B2 |
28 |
12:00 |
Rak |
Rus |
6:20 |
Třebíč 1 |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Německo |
6 |
0 |
0 |
128:8 |
12 |
|
Rusko |
5 |
1 |
0 |
70:26 |
11 |
|
Francie |
4 |
2 |
0 |
63:46 |
10 |
|
Rumunsko |
3 |
3 |
0 |
51:73 |
9 |
|
Litva |
2 |
4 |
0 |
33:81 |
8 |
|
Ukrajina |
0 |
5 |
0 |
19:77 |
5 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Po 4. 7. |
|
3 |
13:30 |
Lit |
Ukr |
9:8 |
Třebíč 2 |
|
|
|
4 |
16:30 |
Rum |
Fra |
2:15 |
Třebíč 2 |
|
|
|
5 |
17:30 |
Něm |
Rus |
11:1 |
Třebíč 1 |
|
Út 5. 7. |
|
6 |
10:30 |
Rus |
Lit |
16:1 |
Třebíč 2 |
|
|
|
7 |
13:00 |
Fra |
Něm |
3:18 |
Třebíč 1 |
|
|
|
8 |
13:30 |
Ukr |
Rum |
3:15 |
Třebíč 2 |
|
St 6. 7. |
|
13 |
13:30 |
Fra |
Ukr |
10:7 |
Třebíč 1 |
|
|
|
12 |
13:30 |
Rus |
Rum |
10:2 |
Třebíč 2 |
|
|
|
15 |
17:30 |
Lit |
Něm |
0:29 |
Třebíč 2 |
|
Čt 7. 7. |
|
16 |
10:30 |
Něm |
Ukr |
26:0 |
Třebíč 2 |
|
|
|
18 |
13:30 |
Rus |
Fra |
6:5 |
Třebíč 1 |
|
|
|
17 |
13:30 |
Lit |
Rum |
4:14 |
Třebíč 2 |
|
Pá 8. 7. |
|
21 |
10:30 |
Fra |
Lit |
14:7 |
Třebíč 2 |
|
|
|
23 |
13:30 |
Rum |
Něm |
2:35 |
Třebíč 1 |
|
|
|
25 |
17:30 |
Ukr |
Rus |
1:17 |
Třebíč 2 |
|
So 9. 7. |
A5 - B5 |
26 |
09:00 |
Lit |
Pol |
12:0 |
Třebíč 2 |
|
|
A4 - B4 |
27 |
12:00 |
Rum |
Slo |
16:6 |
Třebíč 2 |
|
|
A3 - B3 |
29 |
15:00 |
Fra |
Běl |
16:6 |
Třebíč 2 |
|
|
A1 - B1 |
30 |
16:00 |
Něm |
Čes |
9:2 |
Třebíč 1 |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací