Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 54:1 10
USA 4 1 0 32:8 9
Austrálie 3 2 0 33:22 8
Brazílie 2 3 0 22:46 7
Mexiko 1 4 0 16:40 6
Česko 0 5 0 14:54 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 8. 1 09:00 Mex Aus 0:10 Nanko Chuo
  5 12:30 USA Čes 11:1 Toyonaka Rose
  6 18:00 Jap Bra 14:0 Maishima BS
So 29. 8. 7 10:00 Mex Čes 8:4 Nanko Chuo
  11 15:30 Bra Aus 1:11 Toyonaka Rose
  12 17:30 Jap USA 3:0 Maishima BS
Ne 30. 8. 13 10:00 USA Mex 5:1 Nanko Chuo
  14 10:00 Bra Čes 10:9 Toyonaka Rose
  18 17:30 Aus Jap 1:10 Maishima BS
Po 31. 8. 19 10:00 Mex Bra 7:9 Nanko Chuo
  23 15:30 Aus USA 1:11 Toyonaka Rose
  24 17:30 Čes Jap 0:15 Maishima BS
Út 1. 9. 25 10:00 USA Bra 5:2 Nanko Chuo
  26 10:00 Čes Aus 0:10 Toyonaka Rose
  30 17:30 Jap Mex 12:0 Maishima BS


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Jižní Korea 5 0 0 42:13 10
Kuba 4 1 0 28:8 9
Kanada 3 2 0 30:29 8
Tchaj-wan 2 3 0 33:15 7
Itálie 1 4 0 17:38 6
Jihoafrická republika 0 5 0 15:62 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 28. 8. 2 09:00 Itá Kub 1:4 Toyonaka Rose
  3 11:00 Již JAR 17:2 Maishima BS
  4 12:30 Tch Kan 2:6 Nanko Chuo
So 29. 8. 8 10:00 Kub JAR 7:0 Toyonaka Rose
  9 12:00 Kan Již 2:6 Maishima BS
  10 15:30 Tch Itá 11:1 Nanko Chuo
Ne 30. 8. 15 12:00 Již Kub 4:3 Maishima BS
  16 15:30 JAR Tch 1:15 Nanko Chuo
  17 15:30 Kan Itá 10:0 Toyonaka Rose
Po 31. 8. 20 10:00 JAR Itá 2:12 Toyonaka Rose
  21 12:00 Tch Již 3:4 Maishima BS
  22 15:30 Kub Kan 11:1 Nanko Chuo
Út 1. 9. 27 12:00 Itá Již 3:11 Maishima BS
  28 15:30 Kub Tch 3:2 Nanko Chuo
  odloženo na 2.9. - déšť 29 15:30 Kan JAR 11:10 Toyonaka Rose


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 3. 9. 5. směna 31 10:00 Tch Čes 1:0 Nanko Chuo
  32 10:00 Bra Itá 8:6 Toyonaka Rose
  33 12:00 Již USA 4:7 Maishima BS
  34 15:30 Kub Aus 4:7 Nanko Chuo
  35 15:30 Mex JAR 4:2 Toyonaka Rose
  36 17:30 Jap Kan 5:2 Maishima BS
Pá 4. 9. 37 10:00 JAR Čes 2:4 Toyonaka Rose
  38 12:00 Aus Kan 3:10 Maishima BS
  39 13:00 USA Kub 6:5 Hanshin Koshien
  40 15:30 Itá Mex 3:5 Toyonaka Rose
  41 17:30 Tch Bra 8:0 Maishima BS
  42 18:00 Jap Již 12:0 Hanshin Koshien
So 5. 9. 43 10:00 Bra JAR 2:6 Toyonaka Rose
  44 12:00 Již Aus 3:0 Maishima BS
  45 13:00 Jap Kub 9:0 Hanshin Koshien
  46 15:30 Itá Čes 7:4 Toyonaka Rose
  47 17:30 Tch Mex 1:2 Maishima BS
  48 18:00 USA Kan 9:5 Hanshin Koshien



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací