Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Itálie |
6 |
0 |
0 |
53:18 |
12 |
|
Španělsko |
4 |
2 |
0 |
46:33 |
10 |
|
Německo |
3 |
3 |
0 |
34:33 |
9 |
|
Francie |
2 |
4 |
0 |
36:48 |
8 |
|
Velká Británie |
0 |
6 |
0 |
25:53 |
6 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Po 13. 7. |
|
2 |
15:00 |
Itá |
Fra |
7:1 |
Ostrava 1 |
|
|
|
3 |
17:00 |
Vel |
Něm |
8:14 |
Ostrava 2 |
|
Út 14. 7. |
|
6 |
15:00 |
Fra |
Vel |
9:2 |
Ostrava 1 |
|
|
10.inn |
8 |
19:00 |
Špa |
Něm |
6:10 |
Ostrava 1 |
|
St 15. 7. |
|
9 |
11:00 |
Něm |
Fra |
3:8 |
Ostrava 1 |
|
|
|
10 |
15:00 |
Itá |
Špa |
9:2 |
Ostrava 1 |
|
Čt 16. 7. |
|
13 |
11:00 |
Špa |
Vel |
3:1 |
Ostrava 1 |
|
|
|
14 |
15:00 |
Něm |
Itá |
1:6 |
Ostrava 1 |
|
Pá 17. 7. |
|
18 |
15:00 |
Fra |
Špa |
8:10 |
Ostrava 1 |
|
|
|
19 |
17:00 |
Vel |
Itá |
6:16 |
Rybnik |
|
So 18. 7. |
A4 - B5 |
21 |
11:00 |
Špa |
Cho |
15:0 |
Ostrava 2 |
|
|
A3 - B3 |
22 |
15:00 |
Něm |
Rus |
4:2 |
Rybnik |
|
|
A1 - B2 |
24 |
19:00 |
Itá |
Čes |
12:6 |
Ostrava 1 |
|
Ne 19. 7. |
L24 - L25 |
28 |
15:00 |
Fra |
Čes |
3:17 |
Ostrava 1 |
|
|
W24 - W25 |
29 |
19:00 |
Itá |
Něm |
3:2 |
Ostrava 1 |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Nizozemsko |
5 |
0 |
0 |
63:15 |
10 |
|
Česko |
4 |
2 |
0 |
63:31 |
10 |
|
Švédsko |
2 |
4 |
0 |
29:53 |
8 |
|
Chorvatsko |
2 |
4 |
0 |
15:56 |
8 |
|
Rusko |
1 |
4 |
0 |
20:44 |
6 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Po 13. 7. |
|
1 |
11:00 |
Cho |
Švé |
4:1 |
Ostrava 1 |
|
|
|
4 |
19:30 |
Čes |
Rus |
10:0 |
Ostrava 1 |
|
Út 14. 7. |
|
5 |
11:00 |
Niz |
Švé |
12:2 |
Ostrava 1 |
|
|
|
7 |
17:00 |
Rus |
Cho |
8:4 |
Ostrava 2 |
|
St 15. 7. |
|
11 |
17:00 |
Švé |
Rus |
11:10 |
Ostrava 2 |
|
|
|
12 |
19:00 |
Čes |
Niz |
5:11 |
Ostrava 1 |
|
Čt 16. 7. |
|
15 |
17:00 |
Niz |
Cho |
16:1 |
Ostrava 2 |
|
|
|
16 |
19:00 |
Švé |
Čes |
5:14 |
Ostrava 1 |
|
Pá 17. 7. |
|
17 |
11:00 |
Rus |
Niz |
0:15 |
Ostrava 1 |
|
|
|
20 |
19:00 |
Cho |
Čes |
0:11 |
Ostrava 1 |
|
So 18. 7. |
B1 - A2 |
25 |
15:00 |
Niz |
Fra |
9:7 |
Ostrava 1 |
|
|
B4 - A5 |
23 |
17:00 |
Švé |
Vel |
5:3 |
Ostrava 2 |
|
Ne 19. 7. |
A4 - B4 |
26 |
11:00 |
Švé |
Špa |
5:10 |
Ostrava 1 |
|
|
A5 - B5, 10.inn |
27 |
17:00 |
Cho |
Vel |
6:5 |
Ostrava 2 |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací