Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tchaj-wan 5 0 0 51:2 10
Korea 4 1 0 42:19 9
Nový Zéland 2 3 0 18:28 7
Itálie 2 3 0 19:24 7
Česko 2 3 0 26:47 7
Mexiko 0 5 0 15:51 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 7. 11. 3 12:30 Itá Nov 7:2 Dou-Liou
  4 13:30 Čes Kor 5:15 Taichung
  5 19:00 Tch Mex 15:0 Intercontinental
So 8. 11. 7 12:30 Čes Tch 1:16 Intercontinental
  8 14:00 Mex Nov 5:9 Dou-Liou
  9 18:30 Kor Itá 12:6 Taichung
Ne 9. 11. 13 13:00 Nov Čes 6:5 Dou-Liou
  15 18:30 Tch Kor 7:1 Intercontinental
  14 18:30 Itá Mex 5:1 Taichung
Po 10. 11. 17 12:30 Kor Mex 10:0 Intercontinental
  18 14:00 Čes Itá 3:1 Dou-Liou
  20 18:30 Nov Tch 0:7 Intercontinental
Út 11. 11. 21 12:30 Mex Čes 9:12 Taichung
  25 18:30 Tch Itá 6:0 Intercontinental
  24 18:30 Nov Kor 1:4 Taichung


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 4 0 0 41:11 8
Nikaragua 3 1 0 28:25 7
Austrálie 2 2 0 33:14 6
Venezuela 1 3 0 13:46 5
Nizozemsko 0 4 0 10:29 4
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 7. 11. 1 09:00 Ven Nik 5:18 Taichung
  2 12:30 Aus Jap 7:9 Intercontinental
So 8. 11. 6 12:30 Niz Aus 1:10 Taichung
  10 18:30 Ven Jap 1:11 Intercontinental
Ne 9. 11. 12 12:30 Jap Niz 7:2 Intercontinental
  11 12:30 Nik Aus 3:2 Taichung
Po 10. 11. 16 12:30 Nik Niz 6:4 Taichung
  19 18:30 Aus Ven 14:1 Taichung
Út 11. 11. 22 12:30 Jap Nik 14:1 Intercontinental
  23 14:00 Niz Ven 3:6 Dou-Liou


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 13. 11. 30 12:30 Jap Čes 15:0 Intercontinental
  27 12:30 Niz Mex 7:2 Taichung
  26 13:00 Ven Nov 9:8 Dou-Liou
  28 18:30 Tch Aus 9:3 Intercontinental
  29 18:30 Nik Kor 2:9 Taichung
Pá 14. 11. 35 12:30 Jap Kor 1:0 Intercontinental
  31 12:30 Itá Ven 9:5 Taichung
  32 13:00 Niz Nov 9:5 Dou-Liou
  34 18:30 Tch Nik 2:0 Intercontinental
  33 18:30 Čes Aus 4:9 Taichung
So 15. 11. 40 12:30 Tch Jap 2:6 Intercontinental
  37 12:30 Ven Mex 10:5 Taichung
  36 13:00 Itá Niz 4:3 Dou-Liou
  38 18:30 Kor Aus 8:7 Intercontinental
  39 18:30 Nik Čes 7:4 Taichung
Ne 16. 11. o 3.místo 42 12:30 Kor Nik 10:4 Intercontinental
  o 5.místo 41 12:30 Aus Čes 5:6 Taichung
  finále 43 18:30 Jap Tch 0:9 Intercontinental



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací