Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie (ITA) 5 0 0 54:14 10
Francie (FRA) 4 1 0 27:26 9
Německo (GER) 3 2 0 30:18 8
Belgie (BEL) 2 3 0 29:23 7
Velká Británie (GBR) 1 4 0 13:37 6
Švédsko (SWE) 0 5 0 15:50 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 12. 9. 3 15:00 Bel Itá 7:12 Regensburg
  5 19:00 Fra Něm 3:2 Regensburg
So 13. 9. 1 09:30 Švé Vel 1:7 Regensburg
  7 13:00 Itá Švé 12:3 Regensburg
  9 17:00 Vel Fra 5:9 Regensburg
  11 21:00 Něm Bel 6:2 Regensburg
Ne 14. 9. 13 11:00 Švé Bel 0:11 Regensburg
  15 15:00 Něm Vel 9:0 Regensburg
  17 19:00 Itá Fra 12:2 Regensburg
Po 15. 9. 19 11:00 Bel Vel 5:0 Regensburg
  21 15:00 Švé Fra 3:8 Regensburg
  23 19:00 Itá Něm 5:1 Regensburg
Út 16. 9. 25 11:00 Fra Bel 5:4 Regensburg
  27 15:00 Vel Itá 1:13 Regensburg
  29 19:00 Něm Švé 12:8 Regensburg


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko (NED) 5 0 0 68:10 10
Španělsko (ESP) 4 1 0 61:26 9
Česko (CZE) 3 2 0 37:20 8
Chorvatsko (CRO) 1 4 0 16:63 6
Rusko (RUS) 1 4 0 18:40 6
Řecko (GRE) 1 4 0 16:57 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 12. 9. 2 11:00 Řec Špa 3:15 Ostrava
  5.inn 4 15:00 Cho Niz 2:19 Ostrava
  6 19:00 Čes Rus 5:0 Ostrava
So 13. 9. 6.inn 8 11:00 Špa Cho 18:2 Ostrava
  10 15:00 Rus Řec 14:1 Ostrava
  12 19:00 Niz Čes 7:0 Ostrava
Ne 14. 9. 14 11:00 Špa Rus 12:0 Ostrava
  16 15:00 Niz Řec 11:0 Ostrava
  18 19:00 Čes Cho 13:2 Ostrava
Po 15. 9. 20 11:00 Cho Rus 10:3 Ostrava
  22 15:00 Čes Řec 17:2 Ostrava
  24 19:00 Niz Špa 19:7 Ostrava
Út 16. 9. 26 11:00 Řec Cho 10:0 Ostrava
  28 15:00 Špa Čes 9:2 Ostrava
  30 19:00 Rus Niz 1:12 Ostrava


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 18. 9. 31 11:00 Itá Špa 6:4 Brno
  32 11:00 Cho Švé 11:10 Třebíč
  33 15:00 Fra Čes 3:14 Brno
  34 15:00 Vel Řec 10:4 Třebíč
  o 7.místo 36 19:00 Bel Rus 12:2 Blansko
  35 19:00 Něm Niz 4:10 Brno
Pá 19. 9. 38 11:00 Švé Řec 2:0 Třebíč
  37 12:00 Niz Fra 14:5 Brno
  40 15:00 Vel Cho 9:0 Třebíč
  39 15:30 Špa Něm 4:3 Brno
  41 19:00 Čes Itá -:- Brno  
So 20. 9. 42 11:00 Fra Špa 5:10 Brno
  43 15:00 Něm Čes 5:2 Brno
  44 19:00 Itá Niz 0:5 Brno
Ne 21. 9. N°1 - N°2 45 15:00 Niz Itá 6:3 Brno



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací