Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Itálie (ITA) |
5 |
0 |
0 |
54:14 |
10 |
|
Francie (FRA) |
4 |
1 |
0 |
27:26 |
9 |
|
Německo (GER) |
3 |
2 |
0 |
30:18 |
8 |
|
Belgie (BEL) |
2 |
3 |
0 |
29:23 |
7 |
|
Velká Británie (GBR) |
1 |
4 |
0 |
13:37 |
6 |
|
Švédsko (SWE) |
0 |
5 |
0 |
15:50 |
5 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 12. 9. |
|
3 |
15:00 |
Bel |
Itá |
7:12 |
Regensburg |
|
|
|
5 |
19:00 |
Fra |
Něm |
3:2 |
Regensburg |
|
So 13. 9. |
|
1 |
09:30 |
Švé |
Vel |
1:7 |
Regensburg |
|
|
|
7 |
13:00 |
Itá |
Švé |
12:3 |
Regensburg |
|
|
|
9 |
17:00 |
Vel |
Fra |
5:9 |
Regensburg |
|
|
|
11 |
21:00 |
Něm |
Bel |
6:2 |
Regensburg |
|
Ne 14. 9. |
|
13 |
11:00 |
Švé |
Bel |
0:11 |
Regensburg |
|
|
|
15 |
15:00 |
Něm |
Vel |
9:0 |
Regensburg |
|
|
|
17 |
19:00 |
Itá |
Fra |
12:2 |
Regensburg |
|
Po 15. 9. |
|
19 |
11:00 |
Bel |
Vel |
5:0 |
Regensburg |
|
|
|
21 |
15:00 |
Švé |
Fra |
3:8 |
Regensburg |
|
|
|
23 |
19:00 |
Itá |
Něm |
5:1 |
Regensburg |
|
Út 16. 9. |
|
25 |
11:00 |
Fra |
Bel |
5:4 |
Regensburg |
|
|
|
27 |
15:00 |
Vel |
Itá |
1:13 |
Regensburg |
|
|
|
29 |
19:00 |
Něm |
Švé |
12:8 |
Regensburg |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Nizozemsko (NED) |
5 |
0 |
0 |
68:10 |
10 |
|
Španělsko (ESP) |
4 |
1 |
0 |
61:26 |
9 |
|
Česko (CZE) |
3 |
2 |
0 |
37:20 |
8 |
|
Chorvatsko (CRO) |
1 |
4 |
0 |
16:63 |
6 |
|
Rusko (RUS) |
1 |
4 |
0 |
18:40 |
6 |
|
Řecko (GRE) |
1 |
4 |
0 |
16:57 |
6 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 12. 9. |
|
2 |
11:00 |
Řec |
Špa |
3:15 |
Ostrava |
|
|
5.inn |
4 |
15:00 |
Cho |
Niz |
2:19 |
Ostrava |
|
|
|
6 |
19:00 |
Čes |
Rus |
5:0 |
Ostrava |
|
So 13. 9. |
6.inn |
8 |
11:00 |
Špa |
Cho |
18:2 |
Ostrava |
|
|
|
10 |
15:00 |
Rus |
Řec |
14:1 |
Ostrava |
|
|
|
12 |
19:00 |
Niz |
Čes |
7:0 |
Ostrava |
|
Ne 14. 9. |
|
14 |
11:00 |
Špa |
Rus |
12:0 |
Ostrava |
|
|
|
16 |
15:00 |
Niz |
Řec |
11:0 |
Ostrava |
|
|
|
18 |
19:00 |
Čes |
Cho |
13:2 |
Ostrava |
|
Po 15. 9. |
|
20 |
11:00 |
Cho |
Rus |
10:3 |
Ostrava |
|
|
|
22 |
15:00 |
Čes |
Řec |
17:2 |
Ostrava |
|
|
|
24 |
19:00 |
Niz |
Špa |
19:7 |
Ostrava |
|
Út 16. 9. |
|
26 |
11:00 |
Řec |
Cho |
10:0 |
Ostrava |
|
|
|
28 |
15:00 |
Špa |
Čes |
9:2 |
Ostrava |
|
|
|
30 |
19:00 |
Rus |
Niz |
1:12 |
Ostrava |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Čt 18. 9. |
|
31 |
11:00 |
Itá |
Špa |
6:4 |
Brno |
|
|
|
32 |
11:00 |
Cho |
Švé |
11:10 |
Třebíč |
|
|
|
33 |
15:00 |
Fra |
Čes |
3:14 |
Brno |
|
|
|
34 |
15:00 |
Vel |
Řec |
10:4 |
Třebíč |
|
|
o 7.místo |
36 |
19:00 |
Bel |
Rus |
12:2 |
Blansko |
|
|
|
35 |
19:00 |
Něm |
Niz |
4:10 |
Brno |
|
Pá 19. 9. |
|
38 |
11:00 |
Švé |
Řec |
2:0 |
Třebíč |
|
|
|
37 |
12:00 |
Niz |
Fra |
14:5 |
Brno |
|
|
|
40 |
15:00 |
Vel |
Cho |
9:0 |
Třebíč |
|
|
|
39 |
15:30 |
Špa |
Něm |
4:3 |
Brno |
|
|
|
41 |
19:00 |
Čes |
Itá |
-:- |
Brno |
|
So 20. 9. |
|
42 |
11:00 |
Fra |
Špa |
5:10 |
Brno |
|
|
|
43 |
15:00 |
Něm |
Čes |
5:2 |
Brno |
|
|
|
44 |
19:00 |
Itá |
Niz |
0:5 |
Brno |
|
Ne 21. 9. |
N°1 - N°2 |
45 |
15:00 |
Niz |
Itá |
6:3 |
Brno |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací