Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 44:6 10
Tchaj-wan 4 1 0 48:11 9
Venezuela 3 2 0 19:29 8
Kanada 2 3 0 39:25 7
Mexiko 1 4 0 26:47 6
Česko 0 5 0 7:65 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 30. 8. 1 09:00 Ven Čes 6:2 Dou-Liou
  2 09:00 Jap Kan 7:5 Taichung
  6 19:00 Tch Mex 17:5 Intercontinental
So 31. 8. 9 12:30 Kan Tch 2:4 Intercontinental
  8 12:30 Mex Čes 12:2 Taichung
  10 18:00 Jap Ven 7:0 Dou-Liou
Ne 1. 9. 13 12:30 Čes Kan 3:16 Dou-Liou
  15 12:30 Tch Jap 1:4 Intercontinental
  17 18:30 Ven Mex 6:5 Taichung
Po 2. 9. 19 12:30 Mex Jap 0:11 Dou-Liou
  24 18:30 Čes Tch 0:16 Intercontinental
  23 18:30 Kan Ven 5:7 Taichung
Út 3. 9. 25 12:30 Kan Mex 11:4 Dou-Liou
  30 18:30 Tch Ven 10:0 Intercontinental
  29 18:30 Jap Čes 15:0 Taichung


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 4 1 0 28:13 9
Kuba 4 1 0 35:9 9
Korea 3 2 0 27:8 8
Austrálie 2 3 0 16:18 7
Itálie 1 4 0 15:50 6
Kolumbie 1 4 0 16:39 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 30. 8. 3 12:30 Itá Kor 4:17 Intercontinental
  4 13:30 Aus Kub 2:3 Dou-Liou
  5 13:30 Kol USA 6:12 Taichung
So 31. 8. 7 12:30 USA Kor 2:1 Dou-Liou
  12 18:30 Kub Kol 10:0 Intercontinental
  11 18:30 Itá Aus 7:4 Taichung
Ne 1. 9. 14 12:30 Kol Aus 4:9 Taichung
  16 18:30 USA Itá 8:0 Dou-Liou
  18 18:30 Kor Kub 1:2 Intercontinental
Po 2. 9. 21 12:30 Aus USA 1:0 Intercontinental
  20 12:30 Kub Itá 15:0 Taichung
  22 18:30 Kor Kol 4:0 Dou-Liou
Út 3. 9. 27 12:30 USA Kub 6:5 Intercontinental
  26 12:30 Kor Aus 4:0 Taichung
  28 18:30 Kol Itá 6:4 Dou-Liou


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 5. 9. o 11.místo 31 12:30 Čes Itá 0:4 Dou-Liou
  36 12:30 Jap Kor 10:0 Intercontinental
  34 12:30 USA Ven 15:5 Taichung
  o 9.místo 32 18:30 Mex Kol 7:3 Dou-Liou
  35 18:30 Kub Tch 1:0 Intercontinental
  o 7.místo 33 18:30 Aus Kan 3:17 Taichung
Pá 6. 9. 37 12:30 Ven Kor 1:11 Intercontinental
  39 18:00 Jap Kub 10:0 Taichung
  38 18:30 USA Tch 7:5 Intercontinental
So 7. 9. 41 12:30 Tch Kor 5:4 Intercontinental
  40 12:30 Kub Ven 8:6 Taichung
  42 18:00 Jap USA 4:10 Intercontinental
Ne 8. 9. o 3.místo 44 12:30 Kub Tch 6:1 Intercontinental
  o 5.místo 43 12:30 Kor Ven 6:1 Taichung
  o 1.místo 45 18:30 USA Jap 3:2 Intercontinental



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací