Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 6 0 0 53:15 12
Tchaj-wan 5 1 0 60:6 11
Brazílie 4 2 0 30:34 10
Mexiko 3 3 0 42:22 9
Itálie 2 4 0 26:31 8
Česko 1 5 0 12:57 7
Filipíny 0 6 0 11:69 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 18. 7. 1 10:00 Mex Itá 6:3 Youth Park
  3 14:00 Jap Čes 15:0 Tien-Mou
  5 19:00 Tch Bra 10:0 Tien-Mou
Pá 19. 7. 7 10:00 Fil Jap 0:15 Shing-Sheng
  9 10:00 Mex Bra 7:10 Tien-Mou
  11 18:30 Čes Tch 0:16 Tien-Mou
So 20. 7. 15 10:00 Čes Bra 0:3 Tien-Mou
  13 10:00 Itá Fil 12:2 Youth Park
  17 14:00 Tch Jap 2:4 Tien-Mou
Ne 21. 7. 19 10:00 Fil Čes 4:9 Shing-Sheng
  21 10:00 Jap Itá 4:3 Tien-Mou
  23 14:00 Tch Mex 4:2 Tien-Mou
Po 22. 7. 25 10:00 Mex Fil 10:0 Tien-Mou
  27 14:00 Itá Čes 6:3 Tien-Mou
  29 18:30 Bra Jap 6:10 Tien-Mou
St 24. 7. 31 10:00 Bra Itá 5:2 Tien-Mou
  33 14:00 Čes Mex 0:13 Tien-Mou
  35 18:30 Fil Tch 0:17 Tien-Mou
Čt 25. 7. 37 10:00 Bra Fil 6:5 Shing-Sheng
  39 14:00 Jap Mex 5:4 Tien-Mou
  41 18:30 Itá Tch 0:11 Tien-Mou


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Venezuela 6 0 0 83:9 12
USA 5 1 0 79:4 11
Korea 4 2 0 65:25 10
Panama 3 3 0 63:12 9
Rusko 2 4 0 29:72 8
Hongkong 1 5 0 12:88 7
Pakistán 0 6 0 13:134 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 18. 7. 4 10:00 Kor Pak 23:0 Shing-Sheng
  2 10:00 USA Pan 2:0 Tien-Mou
  6 14:00 Hon Ven 0:24 Youth Park
Pá 19. 7. 8 10:00 Pak USA 0:20 Youth Park
  10 14:00 Pan Kor 0:2 Tien-Mou
  12 14:00 Ven Rus 17:0 Youth Park
So 20. 7. 14 10:00 Rus Pan 0:15 Shing-Sheng
  16 14:00 Hon Pak 11:9 Youth Park
  18 18:30 Kor Ven 3:7 Tien-Mou
Ne 21. 7. 20 10:00 Hon Kor 0:20 Youth Park
  22 14:00 Pak Rus 4:27 Youth Park
  24 18:30 Ven USA 3:2 Tien-Mou
Po 22. 7. 26 10:00 USA Hon 18:0 Shing-Sheng
  28 10:00 Pan Pak 29:0 Youth Park
  30 14:00 Rus Kor 0:16 Youth Park
St 24. 7. 32 10:00 Pan Hon 15:0 Shing-Sheng
  34 10:00 USA Rus 19:0 Youth Park
  36 14:00 Pak Ven 0:24 Youth Park
Čt 25. 7. 38 10:00 Kor USA 1:18 Tien-Mou
  40 10:00 Ven Pan 8:4 Youth Park
  42 14:00 Rus Hon 2:1 Youth Park


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 26. 7. 43 10:00 Ven Mex 5:3 Tien-Mou
  44 14:00 Jap Pan 4:2 Tien-Mou
  45 14:00 USA Bra 2:0 Youth Park
  46 18:30 Tch Kor 3:1 Tien-Mou
So 27. 7. 48 10:00 USA Jap 9:1 Tien-Mou
  47 10:00 Mex Kor 4:8 Youth Park
  50 14:00 Ven Tch 0:8 Tien-Mou
  49 14:00 Bra Pan 1:3 Youth Park
Ne 28. 7. o 7.místo 51 09:00 Mex Bra 4:0 Youth Park
  o 3.místo 53 10:00 Jap Ven 6:2 Tien-Mou
  o 5.místo 52 13:00 Pan Kor 6:1 Youth Park
  finále 54 14:00 USA Tch 8:1 Tien-Mou



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací