Rozpis

  • Květen
  • Červen
  • Červenec
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 1. 7. 7 17:00 Kotlářka PrahaKOT Eagles PrahaEAG 8:11 KotlářkaKot
  10 17:00 Třebíč NuclearsNUC Olympia BlanskoBLA 14:1 TřebíčTře
  9 19:00 Tempo PrahaTEM SaBaT PrahaSAB 16:0 Krč (světla)Krč
Čt 2. 7. 6 17:00 Technika BrnoTECH Arrows OstravaARR 6:12 Kraví horaKra
  8 19:00 Draci BrnoDRA Cardion Hroši BrnoHRO 5:16 MBSMBS
Pá 3. 7. 71 19:00 Olympia BlanskoBLA Arrows OstravaARR 0:7 BlanskoBla
  73 19:00 Draci BrnoDRA SaBaT PrahaSAB 16:1 MBSMBS
  72 19:00 Eagles PrahaEAG Cardion Hroši BrnoHRO 8:2 KrčKrč
So 4. 7. 75 14:00 Tempo PrahaTEM Technika BrnoTECH 6:2 TempoTem
  78 14:00 SaBaT PrahaSAB Draci BrnoDRA 2:7 SaBaTSaB
  76 16:00 Arrows OstravaARR Olympia BlanskoBLA 13:2 Arrows AArr
  77 16:00 Cardion Hroši BrnoHRO Eagles PrahaEAG 11:5 HrošiHro
  74 16:00 Kotlářka PrahaKOT Třebíč NuclearsNUC 11:1 KotlářkaKot
Ne 5. 7. 57 13:00 Draci BrnoDRA Eagles PrahaEAG 11:1 MBSMBS
  80 14:00 Technika BrnoTECH Tempo PrahaTEM 11:8 Kraví horaKra
  79 16:00 Třebíč NuclearsNUC Kotlářka PrahaKOT 6:4 TřebíčTře
Po 6. 7. 51 14:00 Arrows OstravaARR SaBaT PrahaSAB 16:0 Arrows AArr
St 8. 7. 58 16:00 Kotlářka PrahaKOT Olympia BlanskoBLA 17:3 BlanskoBla
  53 19:00 Olympia BlanskoBLA Kotlářka PrahaKOT 3:2 BlanskoBla
Čt 9. 7. 42 19:00 Eagles PrahaEAG Třebíč NuclearsNUC 11:16 KrčKrč
Pá 10. 7. 84 19:00 Olympia BlanskoBLA Cardion Hroši BrnoHRO 9:8 BlanskoBla
  83 19:00 Draci BrnoDRA Technika BrnoTECH 3:4 MBSMBS
  82 19:00 Eagles PrahaEAG Tempo PrahaTEM 4:7 KrčKrč
  81 19:00 Arrows OstravaARR Kotlářka PrahaKOT 7:2 Arrows AArr
So 11. 7. 87 14:00 Tempo PrahaTEM Eagles PrahaEAG 6:0 TempoTem
  85 16:00 SaBaT PrahaSAB Třebíč NuclearsNUC 2:3 SaBaTSaB
  86 16:00 Kotlářka PrahaKOT Arrows OstravaARR 10:9 KotlářkaKot
Ne 12. 7. 46 13:00 Tempo PrahaTEM Arrows OstravaARR 2:12 TempoTem
  89 14:00 Cardion Hroši BrnoHRO Olympia BlanskoBLA 10:0 HrošiHro
  90 16:00 Třebíč NuclearsNUC SaBaT PrahaSAB 5:1 TřebíčTře
  88 16:00 Technika BrnoTECH Draci BrnoDRA 0:5 Kraví horaKra

     W   L   %   GB 
Arrows Ostrava 15 3 .833 -
Draci Brno 13 5 .722 2
Kotlářka Praha 12 6 .667 3
Eagles Praha 10 8 .556 5
Tempo Praha 9 9 .500 6
Cardion Hroši Brno 9 9 .500 6
Technika Brno 8 10 .444 7
Třebíč Nuclears 7 11 .389 8
Olympia Blansko 5 13 .278 10
SaBaT Praha 2 16 .111 13
Všechny týmy


Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací