Denní vstupenky na Pražský baseballový týden jsou v prodeji

Ján Jabrocký, 07.05. 2024 Aktuality

Za dva měsíce se rozehraje letošní ročník Pražského baseballového týdne, který letos nabídne velmi vysokou kvalitu. Jeho tahákem jsou rozhodně výběry Tchaj-wanu a Japonska, dvou zemí, které patří mezi světovou špičku. Česká baseballová asociace nyní zveřejnila rozpis turnaje a spustila předprodej vstupenek na tuto akci.

Česká reprezentace, která obhajuje prvenství z minulého ročníku, vstoupí do turnaje proti Tchaj-wanu. Další den pak odehraje utkání s Německem a základní skupinu uzavře s nejlákavějším soupeřem Japonskem.  

Z tohoto důvodu se očekává, že letos bude mnohem vyšší zájem ze strany fanoušků. Ty by měly přilákat atraktivní týmy, a navíc mají letos jednu z mála šancí vidět národní tým v akci. „Máme naplánovanou přístavnou tribunu pro dalších 500 lidí. Areál jsme pro tuto akci nadimenzovali na 1000 sedících návštěvníků. Věříme, že kolem tisícovky lidí by se mohlo každý den otočit,“  říká Karel Jaksch z České baseballové asociace.

Denní vstupenky jsou již v prodeji

V minulém roce Česko pořádalo Mistrovství Evropy v baseballu mužů, které překonalo veškerá očekávání, když návštěvnost výrazně překročila předchozí rekordy. A právě tento šampionát ukázal organizátorům, jak můžou zlepšit také druhý nejstarší turnaj v Evropy, jímž je Pražský baseballový týden.

„Všechno běží, jak má. Máme zkušenosti z EuroBaseballu, takže čerpáme z toho, co jsme se naučili loni. Věříme, že uděláme úplně jiný turnaj, než tomu bylo v minulosti. Těšíme se na diváky, že se přijdou podívat a užijí si to,“ dodává Karel Jaksch.

Po předprodeji permanentních vstupenek spouští nyní asociace také předprodej denních vstupenek. Ty budou stát 390,- korun na hlavní tribunu a 290,- na novou přistavěnou tribunu. Na finálový den pak bude vstupné ještě o stokorunu vyšší. Všechny vstupenky jsou dostupné v prodejní síti Ticketportal - zde.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací