České akademické hry v baseballu 2024

Karel Jaksch, 03.05. 2024 Aktuality

České akademické hry (ČAH) jsou největší studentskou sportovní akcí v České republice a my jsme rádi, že byl mezi disciplíny opět zařazen i baseball.

Termín ČAH je 24. až 28. června 2024 v Liberci, kde má baseball zastoupení u podještědských Patriots. Ti také vypomohou s organizací samotného baseballového turnaje, který je na programu 25. až 26. června (úterý až středa).

 

Všeobecné propozice k celým ČAH naleznete na webových stránkách akce (zde), propozice k baseballovému turnaji pak zde. Přihlášky jsou otevřené od 19. dubna do 6. června, hlásit se mohou všechny VŠ a VOŠ, podrobnější informace naleznete ve zmíněných propozicích. Kapacita turnaje byla stanovena na 6 družstev a aktuálně zbývá poslední volné místo. Pokud by Vaše škola měla zájem o účast, případně jste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se obracet na kontakty uvedené v propozicích.

Do programu ČAH byl baseball zařazen naposledy v roce 2015, ty se konaly v Olomouci a prvenství v turnaji vybojovala UK Praha, v pořadí ji pak následovali ZČU Plzeň, ČVUT Praha, VUT Praha a VŠE Praha.

Rozpis letošního turnaje bude zveřejněn začátkem června po uzavření přihlášek.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací