Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádostOdměnaStatsČlánek
U18 1125 So 25. 5. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 0 : 0 Ondřej Kalandra
U18 1126 So 25. 5. 2024 14:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Hroši - : - Ondřej Kalandra
Exl 72 So 1. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
Exl 76 So 1. 6. 2024 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
Exl 75 So 1. 6. 2024 18:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 77 Ne 2. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Miroslav Zikmund
LIG 409 So 1. 6. 2024 17:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Michal Baker
NLIG 813 Ne 2. 6. 2024 13:00 Baseball Plzeň Olympia Blansko Spálené Poříčí - : - Martin Holubec
NLIG 814 Ne 2. 6. 2024 16:00 Baseball Plzeň Olympia Blansko Spálené Poříčí - : - Martin Holubec
PLU23 542 Ne 2. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 0 : 0 Martin Šmidt
PLU23 544 Ne 2. 6. 2024 16:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Jan Altrichter
U18 1243 So 1. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Wolfs Domažlice Krč - : - Martin Šmidt
U18 1244 So 1. 6. 2024 18:00 Wolfs Domažlice Eagles Praha Krč - : - Martin Šmidt
U18 1245 Ne 2. 6. 2024 12:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Jan Kožíšek
U18 1246 Ne 2. 6. 2024 14:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Jablonec - : - Jan Kožíšek
NLIG 805 So 8. 6. 2024 13:00 Baseball Plzeň Miners Kladno Spálené Poříčí - : - Zapsat D H
NLIG 806 So 8. 6. 2024 16:00 Baseball Plzeň Miners Kladno Spálené Poříčí - : - Zapsat D H
U18 1141 Ne 9. 6. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Ondřej Kalandra
U18 1142 Ne 9. 6. 2024 14:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat D H
Exl 93 Ne 16. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat D H
Exl 95 Ne 16. 6. 2024 13:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 96 Ne 16. 6. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Ondřej Kalandra
Exl 97 21. 6. 2024 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 98 21. 6. 2024 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 100 21. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 99 21. 6. 2024 20:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 10 So 22. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 101 So 22. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 103 So 22. 6. 2024 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 104 So 22. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat D H
Exl 108 So 22. 6. 2024 16:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat D H
Exl 105 Ne 23. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat D H
Exl 107 Ne 23. 6. 2024 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS - : - Jan Altrichter
Exl 106 Ne 23. 6. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Ondřej Kalandra
LIG 382 So 22. 6. 2024 13:00 Technika Brno Blesk Jablonec Kraví hora - : - David Halámek
LIG 383 So 22. 6. 2024 16:00 Technika Brno Blesk Jablonec Kraví hora - : - David Halámek
LIG 380 Ne 23. 6. 2024 12:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT - : - Michal Hanuš
LIG 378 Ne 23. 6. 2024 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 381 Ne 23. 6. 2024 15:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT - : - Michal Hanuš
LIG 379 Ne 23. 6. 2024 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
NLIG 809 So 22. 6. 2024 13:00 Baseball Plzeň Pelikans Bučovice Spálené Poříčí - : - Zapsat D H
NLIG 811 So 22. 6. 2024 13:00 Miners Kladno Olympia Blansko Kladno - : - David Jaklin
NLIG 810 So 22. 6. 2024 16:00 Baseball Plzeň Pelikans Bučovice Spálené Poříčí - : - Zapsat D H
NLIG 812 So 22. 6. 2024 16:00 Miners Kladno Olympia Blansko Kladno - : - David Jaklin
PLU23 529 Ne 23. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Romana Kucková
PLU23 531 Ne 23. 6. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 530 Ne 23. 6. 2024 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Romana Kucková
PLU23 532 Ne 23. 6. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
U18 1240 St 19. 6. 2024 17:30 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Miroslav Zikmund
U18 1133 St 19. 6. 2024 18:30 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Tomáš Klodner
U18 1239 21. 6. 2024 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha B Tempo - : - Michal Hanuš
U18 1139 So 22. 6. 2024 12:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS - : - Jan Altrichter
U18 1140 So 22. 6. 2024 14:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno MBS - : - Jan Altrichter
U18 1137 Ne 23. 6. 2024 12:00 Technika Brno Arrows Ostrava Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1253 Ne 23. 6. 2024 12:00 Tempo Praha Wolfs Domažlice Tempo - : - Zapsat D H
U18 1138 Ne 23. 6. 2024 14:00 Arrows Ostrava Technika Brno Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1254 Ne 23. 6. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Tempo Praha Tempo - : - Zapsat D H
LIG 384 So 29. 6. 2024 13:00 Technika Brno SaBaT Praha Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 386 So 29. 6. 2024 13:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 385 So 29. 6. 2024 16:00 Technika Brno SaBaT Praha Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 387 So 29. 6. 2024 16:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 388 Ne 30. 6. 2024 13:00 Blesk Jablonec Skokani Olomouc Jablonec - : - Barbora Šálková
LIG 389 Ne 30. 6. 2024 16:00 Blesk Jablonec Skokani Olomouc Jablonec - : - Barbora Šálková
NLIG 801 So 29. 6. 2024 13:00 Olympia Blansko Baseball Plzeň Blansko - : - Martin Holubec
NLIG 802 So 29. 6. 2024 16:00 Olympia Blansko Baseball Plzeň Blansko - : - Zapsat D H
PLU23 525 Ne 30. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Martin Šmidt
PLU23 533 Ne 30. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Romana Kucková
PLU23 526 Ne 30. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Martin Šmidt
PLU23 534 Ne 30. 6. 2024 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A - : - Romana Kucková
U18 1134 Út 25. 6. 2024 18:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Tomáš Klodner
U18 1233 St 26. 6. 2024 17:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Michal Hanuš
U18 1225 So 29. 6. 2024 12:00 Wolfs Domažlice Kotlářka Praha Domažlice - : - Ondřej Novák
U18 1226 So 29. 6. 2024 14:00 Kotlářka Praha Wolfs Domažlice Domažlice - : - Ondřej Novák
LIG 390 So 6. 7. 2024 13:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 392 So 6. 7. 2024 13:00 Hippos Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat D H
LIG 394 So 6. 7. 2024 13:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec - : - Barbora Šálková
LIG 391 So 6. 7. 2024 16:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 393 So 6. 7. 2024 16:00 Hippos Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat D H
LIG 395 So 6. 7. 2024 16:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 376 So 13. 7. 2024 12:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 372 So 13. 7. 2024 13:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 377 So 13. 7. 2024 15:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 373 So 13. 7. 2024 16:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha Jablonec - : - Zapsat D H
PLU23 505 St 10. 7. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 506 St 10. 7. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 109 19. 7. 2024 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 65 So 20. 7. 2024 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 110 So 20. 7. 2024 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 112 So 20. 7. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat D H
Exl 113 So 20. 7. 2024 16:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 111 So 20. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 64 Ne 21. 7. 2024 12:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Miroslav Zikmund
Exl 62 Ne 21. 7. 2024 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 116 Ne 21. 7. 2024 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat D H
Exl 115 Ne 21. 7. 2024 14:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat D H
LIG 402 So 20. 7. 2024 13:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 406 So 20. 7. 2024 13:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 403 So 20. 7. 2024 16:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 407 So 20. 7. 2024 16:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat D H
LIG 404 Ne 21. 7. 2024 13:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Hroši - : - Zapsat D H
LIG 405 Ne 21. 7. 2024 16:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 535 Po 15. 7. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 536 Po 15. 7. 2024 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
PLU23 537 Ne 21. 7. 2024 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
PLU23 538 Ne 21. 7. 2024 16:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 124 Čt 25. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 41 26. 7. 2024 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 118 26. 7. 2024 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
Exl 119 26. 7. 2024 19:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 120 26. 7. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 122 So 27. 7. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat D H
Exl 123 So 27. 7. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
Exl 125 So 27. 7. 2024 14:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 126 Ne 28. 7. 2024 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat D H
Exl 127 Ne 28. 7. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat D H
LIG 396 So 27. 7. 2024 13:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani - : - Zapsat D H
LIG 400 So 27. 7. 2024 13:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 397 So 27. 7. 2024 16:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani - : - Zapsat D H
LIG 401 So 27. 7. 2024 16:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 398 Ne 28. 7. 2024 13:00 Hippos Brno Technika Brno Hroši - : - Zapsat D H
LIG 399 Ne 28. 7. 2024 16:00 Hippos Brno Technika Brno Hroši - : - Zapsat D H
PLU23 539 Po 22. 7. 2024 15:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
PLU23 540 Po 22. 7. 2024 17:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat D H
PLU23 527 Ne 28. 7. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
PLU23 528 Ne 28. 7. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 129 2. 8. 2024 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 130 2. 8. 2024 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 131 2. 8. 2024 19:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 132 2. 8. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat D H
Exl 133 So 3. 8. 2024 13:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat D H
Exl 134 So 3. 8. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat D H
Exl 135 So 3. 8. 2024 13:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat D H
Exl 136 So 3. 8. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat D H
Exl 137 Ne 4. 8. 2024 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat D H
Exl 138 Ne 4. 8. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat D H
Exl 139 Ne 4. 8. 2024 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat D H
Exl 140 Ne 4. 8. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Zapsat D H
LIG 360 So 3. 8. 2024 13:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 410 So 3. 8. 2024 13:00 Technika Brno Skokani Olomouc Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 412 So 3. 8. 2024 13:00 Blesk Jablonec Hippos Brno Jablonec - : - Zapsat D H
LIG 361 So 3. 8. 2024 16:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 411 So 3. 8. 2024 16:00 Technika Brno Skokani Olomouc Kraví hora - : - Zapsat D H
LIG 413 So 3. 8. 2024 16:00 Blesk Jablonec Hippos Brno Jablonec - : - Zapsat D H
Exl 66 So 10. 8. 2024 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
LIG 414 So 10. 8. 2024 13:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 416 So 10. 8. 2024 13:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat D H
LIG 418 So 10. 8. 2024 13:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Zapsat D H
LIG 415 So 10. 8. 2024 16:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Zapsat D H
LIG 417 So 10. 8. 2024 16:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat D H
LIG 419 So 10. 8. 2024 16:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani - : - Zapsat D H
NLIG 817 So 31. 8. 2024 13:00 Miners Kladno Baseball Plzeň Kladno - : - Zapsat D H
NLIG 819 So 31. 8. 2024 13:00 Olympia Blansko Pelikans Bučovice Blansko - : - Zapsat D H
NLIG 818 So 31. 8. 2024 16:00 Miners Kladno Baseball Plzeň Kladno - : - Zapsat D H
NLIG 820 So 31. 8. 2024 16:00 Olympia Blansko Pelikans Bučovice Blansko - : - Zapsat D H
NLIG 821 So 7. 9. 2024 13:00 Pelikans Bučovice Baseball Plzeň Bučovice - : - Zapsat D H
NLIG 823 So 7. 9. 2024 13:00 Olympia Blansko Miners Kladno Blansko - : - Zapsat D H
NLIG 822 So 7. 9. 2024 16:00 Pelikans Bučovice Baseball Plzeň Bučovice - : - Zapsat D H
NLIG 824 So 7. 9. 2024 16:00 Olympia Blansko Miners Kladno Blansko - : - Zapsat D H
NLIG 815 So 21. 9. 2024 13:00 Miners Kladno Pelikans Bučovice Kladno - : - Zapsat D H
NLIG 816 So 21. 9. 2024 16:00 Miners Kladno Pelikans Bučovice Kladno - : - Zapsat D H
LIG 301 So 6. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Miners Kladno Frýdek-Místek 9 : 5 Aleš Haladej
LIG 303 So 6. 4. 2024 12:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 13 : 3 Tomáš Klodner
LIG 305 So 6. 4. 2024 12:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Hroši 14 : 4 Ondřej Kalandra
LIG 307 So 6. 4. 2024 12:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT 14 : 11 Michal Hanuš
LIG 302 So 6. 4. 2024 15:00 Miners Kladno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 9 Aleš Haladej
LIG 304 So 6. 4. 2024 15:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Blansko 14 : 4 Tomáš Klodner
LIG 306 So 6. 4. 2024 15:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Hroši 1 : 10 Ondřej Kalandra
LIG 308 So 6. 4. 2024 15:00 Technika Brno SaBaT Praha SaBaT 7 : 6 Michal Hanuš
U18 1101 So 6. 4. 2024 12:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 1 : 6 Romana Kucková
U18 1102 So 6. 4. 2024 14:00 Draci Brno Arrows Ostrava Arrows A 7 : 5 Romana Kucková
U18 1103 Ne 7. 4. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Třebíč 17 : 6 Marie Studená
U18 1105 Ne 7. 4. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši 4 : 3 Ondřej Kalandra
U18 1205 Ne 7. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo 13 : 3 Stanislav Lippanský
U18 1104 Ne 7. 4. 2024 14:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Třebíč 3 : 16 Marie Studená
U18 1106 Ne 7. 4. 2024 14:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Hroši 2 : 10 Rudolf Drnec
U18 1206 Ne 7. 4. 2024 15:00 Blesk Jablonec Tempo Praha Tempo 3 : 12 Stanislav Lippanský
Exl 1 12. 4. 2024 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 2 : 1 Matěj Neděla
Exl 2 12. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 4 : 2 Marie Studená
Exl 3 12. 4. 2024 19:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 12 : 3 Kristýna Kožíšková
Exl 4 So 13. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 5 : 11 Stanislav Lippanský
Exl 5 So 13. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich 5 : 6 Jan Bílek
Exl 6 So 13. 4. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 1 : 3 Jan Altrichter
Exl 7 So 13. 4. 2024 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 11 : 1 Jaroslava Duffková
Exl 8 Ne 14. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 10 : 1 Ondřej Kalandra
LIG 341 So 13. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek 14 : 13 Jiří Švarný
LIG 343 So 13. 4. 2024 12:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani 6 : 10 Lenka Nastoupilová
LIG 348 So 13. 4. 2024 12:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora 2 : 10 David Halámek
LIG 342 So 13. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 5 Jiří Švarný
LIG 344 So 13. 4. 2024 15:00 Blesk Jablonec Skokani Olomouc Skokani 4 : 8 Lenka Nastoupilová
LIG 347 So 13. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Technika Brno Kraví hora 4 : 11 David Halámek
LIG 346 Ne 14. 4. 2024 12:00 Miners Kladno Hippos Brno Kladno 10 : 15 David Jaklin
LIG 345 Ne 14. 4. 2024 15:00 Hippos Brno Miners Kladno Kladno 6 : 8 David Jaklin
PLU23 501 Ne 14. 4. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 1 : 2 Jan Altrichter
PLU23 503 Ne 14. 4. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 7 : 20 Martin Šmidt
PLU23 502 Ne 14. 4. 2024 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 6 : 2 Jan Altrichter
PLU23 504 Ne 14. 4. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 2 : 13 Martin Šmidt
U18 1207 Út 9. 4. 2024 16:00 Eagles Praha Tempo Praha B Krč 13 : 5 Martin Šmidt
U18 1208 St 10. 4. 2024 16:00 Tempo Praha B Eagles Praha Tempo 3 : 21 Sebastian Šlenc
U18 1108 St 10. 4. 2024 17:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek 11 : 9 Michal Baker
U18 1109 So 13. 4. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 0 : 13 Marie Studená
U18 1209 So 13. 4. 2024 12:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha Hluboká 8 : 6 Tereza Jílková
U18 1211 So 13. 4. 2024 12:00 Wolfs Domažlice Tempo Praha B Domažlice 13 : 15 Zapsat
U18 1110 So 13. 4. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Třebíč 3 : 1 Tomáš Tretera
U18 1210 So 13. 4. 2024 14:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká Hluboká 8 : 12 Tereza Jílková
U18 1212 So 13. 4. 2024 14:00 Tempo Praha B Wolfs Domažlice Domažlice 15 : 6 Zapsat
U18 1111 Ne 14. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 8 : 12 Tomáš Klodner
U18 1112 Ne 14. 4. 2024 17:00 Technika Brno Olympia Blansko Blansko 11 : 15 Tomáš Klodner
Exl 9 Út 16. 4. 2024 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 5 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 11 19. 4. 2024 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 5 : 0 Jan Altrichter
Exl 12 19. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 3 : 0 Marie Studená
Exl 14 So 20. 4. 2024 12:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 1 : 2 Ondřej Kalandra
Exl 13 So 20. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich 4 : 1 Jan Bílek
Exl 15 So 20. 4. 2024 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká 6 : 14 Kristýna Kožíšková
Exl 16 Ne 21. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 3 : 1 Stanislav Lippanský
Exl 102 Ne 21. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 2 : 1 Ondřej Kalandra
LIG 325 So 20. 4. 2024 12:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani 2 : 12 Lenka Nastoupilová
LIG 327 So 20. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek 5 : 4 Aleš Haladej
LIG 326 So 20. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc Skokani 2 : 7 Lenka Nastoupilová
LIG 328 So 20. 4. 2024 15:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 7 : 6 Aleš Haladej
PLU23 507 Ne 21. 4. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 4 : 6 Romana Kucková
PLU23 508 Ne 21. 4. 2024 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 3 : 5 Romana Kucková
U18 1216 St 17. 4. 2024 16:30 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 6 Sebastian Šlenc
U18 1107 St 17. 4. 2024 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A 4 : 7 Romana Kucková
Exl 17 26. 4. 2024 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 5 : 10 Romana Kucková
Exl 18 26. 4. 2024 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 10 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 19 26. 4. 2024 19:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 5 : 3 Kristýna Kožíšková
Exl 21 So 27. 4. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 5 : 0 Romana Kucková
Exl 22 So 27. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 12 : 4 Ondřej Kalandra
Exl 24 So 27. 4. 2024 13:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 3 : 5 Jan Bílek
Exl 23 So 27. 4. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 13 : 7 Marie Studená
Exl 25 Ne 28. 4. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 10 : 0 Jan Altrichter
Exl 26 Ne 28. 4. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 11 : 13 Ondřej Kalandra
Exl 27 Ne 28. 4. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 9 : 1 Marie Studená
Exl 28 Ne 28. 4. 2024 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 5 : 7 Stanislav Lippanský
LIG 310 So 27. 4. 2024 12:00 Miners Kladno Skokani Olomouc Kladno 10 : 9 David Jaklin
LIG 311 So 27. 4. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek 0 : 2 Jiří Švarný
LIG 313 So 27. 4. 2024 12:00 Blesk Jablonec Hippos Brno Jablonec 2 : 6 Barbora Šálková
LIG 309 So 27. 4. 2024 15:00 Skokani Olomouc Miners Kladno Kladno 9 : 6 David Jaklin
LIG 312 So 27. 4. 2024 15:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 6 : 4 Jiří Švarný
LIG 314 So 27. 4. 2024 15:00 Hippos Brno Blesk Jablonec Jablonec 21 : 6 Barbora Šálková
LIG 316 Ne 28. 4. 2024 12:00 Olympia Blansko SaBaT Praha Blansko 8 : 5 Tomáš Klodner
LIG 315 Ne 28. 4. 2024 15:00 SaBaT Praha Olympia Blansko Blansko 7 : 0 Jana Lipnerová
U18 1224 Út 23. 4. 2024 16:30 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 2 : 8 Martin Šmidt
U18 1215 St 24. 4. 2024 16:30 Kotlářka Praha Tempo Praha Tempo 4 : 3 Sebastian Šlenc
U18 1222 Čt 25. 4. 2024 16:30 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 1 : 8 Michal Hanuš
U18 1117 So 27. 4. 2024 12:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 5 : 7 Jan Altrichter
U18 1118 So 27. 4. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno MBS 11 : 18 Jan Altrichter
U18 1113 So 27. 4. 2024 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 3 : 14 Matěj Neděla
U18 1114 So 27. 4. 2024 18:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A 9 : 5 Romana Kucková
U18 1115 Ne 28. 4. 2024 12:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora 4 : 13 Rudolf Drnec
U18 1116 Ne 28. 4. 2024 14:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Kraví hora 9 : 6 Rudolf Drnec
Exl 29 3. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 9 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 30 3. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 14 : 8 Tomáš Tretera
Exl 32 3. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 4 : 7 Kristýna Kožíšková
Exl 33 So 4. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 3 : 13 Stanislav Lippanský
Exl 34 So 4. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 3 Tomáš Tretera
Exl 35 So 4. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 2 : 11 Jan Bílek
Exl 36 So 4. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši 5 : 0 Ondřej Kalandra
Exl 94 So 4. 5. 2024 17:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 1 : 2 Tomáš Tretera
Exl 37 Ne 5. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 10 : 3 Stanislav Lippanský
Exl 39 Ne 5. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 0 : 13 Jan Bílek
Exl 40 Ne 5. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši 10 : 9 Ondřej Kalandra
LIG 333 So 4. 5. 2024 12:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Skokani 7 : 12 Lenka Nastoupilová
LIG 335 So 4. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec 15 : 7 Barbora Šálková
LIG 337 So 4. 5. 2024 12:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT 3 : 0 Štěpán Hasal
LIG 340 So 4. 5. 2024 12:00 Miners Kladno Olympia Blansko Kladno 12 : 8 David Jaklin
LIG 334 So 4. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Skokani 5 : 14 Lenka Nastoupilová
LIG 336 So 4. 5. 2024 15:00 Technika Brno Blesk Jablonec Jablonec 4 : 9 Barbora Šálková
LIG 338 So 4. 5. 2024 15:00 Hippos Brno SaBaT Praha SaBaT 3 : 17 Štěpán Hasal
LIG 339 So 4. 5. 2024 15:00 Olympia Blansko Miners Kladno Kladno 2 : 15 David Jaklin
PLU23 545 Ne 5. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 6 : 4 Martin Šmidt
PLU23 547 Ne 5. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 3 : 5 Marie Studená
PLU23 546 Ne 5. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 1 : 21 Martin Šmidt
PLU23 548 Ne 5. 5. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 3 : 1 Marie Studená
U18 1221 Út 30. 4. 2024 16:30 Tempo Praha B Tempo Praha Tempo 0 : 15 Sebastian Šlenc
U18 1223 St 1. 5. 2024 12:00 Tempo Praha Tempo Praha B Tempo 16 : 6 Sebastian Šlenc
U18 1121 Čt 2. 5. 2024 17:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 2 : 7 Tomáš Klodner
U18 1122 Čt 2. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko 11 : 4 Tomáš Klodner
U18 1227 So 4. 5. 2024 12:00 Sokol Hluboká Tempo Praha B Hluboká 6 : 5 Tereza Jílková
U18 1228 So 4. 5. 2024 14:00 Tempo Praha B Sokol Hluboká Hluboká 10 : 11 Tereza Jílková
U18 1123 Ne 5. 5. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Frýdek-Místek 0 : 14 Jiří Švarný
U18 1229 Ne 5. 5. 2024 13:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT 6 : 5 Štěpán Hasal
U18 1124 Ne 5. 5. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 13 : 10 Jiří Švarný
U18 1230 Ne 5. 5. 2024 15:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha SaBaT 9 : 13 Štěpán Hasal
Exl 31 Po 6. 5. 2024 17:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 1 : 0 Jan Altrichter
Exl 42 10. 5. 2024 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 2 : 4 Jan Altrichter
Exl 43 10. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 5 : 2 Kristýna Kožíšková
Exl 44 10. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 0 : 1 Marie Studená
Exl 117 10. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 6 : 2 Jaroslava Duffková
Exl 45 So 11. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 11 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 46 So 11. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 3 : 6 Ondřej Kalandra
Exl 47 So 11. 5. 2024 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 2 : 1 Stanislav Lippanský
Exl 48 So 11. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich 4 : 9 Miroslav Zikmund
Exl 121 So 11. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 6 : 8 Jaroslava Duffková
Exl 128 So 11. 5. 2024 16:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich 2 : 5 Miroslav Zikmund
LIG 332 St 8. 5. 2024 12:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora 5 : 4 David Halámek
LIG 331 St 8. 5. 2024 13:00 Hippos Brno Technika Brno Kraví hora 2 : 5 David Halámek
LIG 351 So 11. 5. 2024 12:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT 2 : 1 Michal Hanuš
LIG 354 So 11. 5. 2024 12:00 Olympia Blansko Skokani Olomouc Blansko 6 : 18 Tomáš Klodner
LIG 355 So 11. 5. 2024 12:00 Technika Brno Miners Kladno Kraví hora 9 : 3 David Halámek
LIG 352 So 11. 5. 2024 15:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha SaBaT 0 : 16 Michal Hanuš
LIG 353 So 11. 5. 2024 15:00 Skokani Olomouc Olympia Blansko Blansko 9 : 5 Tomáš Klodner
LIG 356 So 11. 5. 2024 15:00 Miners Kladno Technika Brno Kraví hora 3 : 2 David Halámek
LIG 349 Ne 12. 5. 2024 12:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 9 : 6 Ondřej Kalandra
LIG 350 Ne 12. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Hroši 5 : 1 Ondřej Kalandra
PLU23 511 Ne 12. 5. 2024 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 8 : 1 Romana Kucková
PLU23 513 Ne 12. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 3 : 0 Marie Studená
PLU23 512 Ne 12. 5. 2024 16:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 10 : 0 Romana Kucková
PLU23 514 Ne 12. 5. 2024 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 6 : 5 Marie Studená
U18 1231 Po 6. 5. 2024 17:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 6 : 1 Stanislav Lippanský
U18 1232 Út 7. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 0 : 10 Martin Šmidt
U18 1217 St 8. 5. 2024 12:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Hluboká 11 : 10 Tereza Jílková
U18 1218 St 8. 5. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Sokol Hluboká Hluboká 3 : 17 Tereza Jílková
U18 1201 Ne 12. 5. 2024 12:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich 10 : 9 Miroslav Zikmund
U18 1203 Ne 12. 5. 2024 12:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice 3 : 5 Ondřej Novák
U18 1202 Ne 12. 5. 2024 14:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Vypich 12 : 2 Miroslav Zikmund
U18 1204 Ne 12. 5. 2024 14:00 SaBaT Praha Wolfs Domažlice Domažlice 17 : 7 Ondřej Novák
Exl 49 17. 5. 2024 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 3 Romana Kucková
Exl 51 17. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká 5 : 4 Kristýna Kožíšková
Exl 55 So 18. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich 4 : 3 Jan Bílek
Exl 56 So 18. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 2 : 0 Ondřej Kalandra
Exl 53 So 18. 5. 2024 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 4 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 50 So 18. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 0 : 4 Jakub Hauser
Exl 54 Ne 19. 5. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 5 : 3 Jan Altrichter
Exl 52 Ne 19. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 1 : 3 Tomáš Tretera
LIG 318 So 18. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec 7 : 2 Barbora Šálková
LIG 319 So 18. 5. 2024 12:00 Technika Brno Skokani Olomouc Kraví hora 11 : 10 David Halámek
LIG 322 So 18. 5. 2024 12:00 Miners Kladno SaBaT Praha Kladno 3 : 13 David Jaklin
LIG 317 So 18. 5. 2024 15:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Jablonec 2 : 3 Barbora Šálková
LIG 320 So 18. 5. 2024 15:00 Skokani Olomouc Technika Brno Kraví hora 20 : 4 David Halámek
LIG 321 So 18. 5. 2024 15:00 SaBaT Praha Miners Kladno Kladno 15 : 10 David Jaklin
LIG 323 Ne 19. 5. 2024 12:00 Hippos Brno Olympia Blansko Hroši 7 : 2 Ondřej Kalandra
LIG 324 Ne 19. 5. 2024 15:00 Olympia Blansko Hippos Brno Hroši 2 : 4 Ondřej Kalandra
PLU23 509 So 18. 5. 2024 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 2 : 1 Jan Altrichter
PLU23 510 So 18. 5. 2024 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 7 : 8 Jan Altrichter
PLU23 515 Ne 19. 5. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 4 : 2 Romana Kucková
PLU23 516 Ne 19. 5. 2024 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 14 : 4 Romana Kucková
U18 1119 St 15. 5. 2024 17:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora 5 : 4 David Halámek
U18 1234 St 15. 5. 2024 17:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich 4 : 2 Miroslav Zikmund
U18 1219 Ne 19. 5. 2024 13:30 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich 9 : 1 Tadeáš Rypar
U18 1220 Ne 19. 5. 2024 15:30 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Vypich 11 : 19 Tadeáš Rypar
Exl 58 24. 5. 2024 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 6 : 0 Jan Altrichter
Exl 59 24. 5. 2024 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 7 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 57 So 25. 5. 2024 11:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká 2 : 1 Kristýna Kožíšková
Exl 60 So 25. 5. 2024 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich 0 : 8 Miroslav Zikmund
Exl 63 So 25. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 0 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 61 So 25. 5. 2024 14:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká 3 : 4 Kristýna Kožíšková
Exl 114 Ne 26. 5. 2024 12:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 11 : 14 Stanislav Lippanský
Exl 67 Ne 26. 5. 2024 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 2 : 12 Marie Studená
Exl 68 Ne 26. 5. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 8 : 6 Ondřej Kalandra
LIG 330 Ne 26. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Miners Kladno Jablonec 4 : 9 Barbora Šálková
LIG 329 Ne 26. 5. 2024 15:00 Miners Kladno Blesk Jablonec Jablonec 2 : 12 Barbora Šálková
PLU23 517 Ne 26. 5. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 0 : 10 Martin Šmidt
PLU23 519 Ne 26. 5. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 10 : 1 Jan Altrichter
PLU23 518 Ne 26. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 6 : 6 Martin Šmidt
PLU23 520 Ne 26. 5. 2024 16:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 4 : 3 Jan Altrichter
U18 1213 St 22. 5. 2024 16:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč 9 : 2 Martin Šmidt
U18 1120 St 22. 5. 2024 17:00 Draci Brno Technika Brno Kraví hora 13 : 1 David Halámek
U18 1248 St 22. 5. 2024 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha B Vypich 9 : 2 Tadeáš Rypar
U18 1214 St 22. 5. 2024 18:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč 3 : 13 Martin Šmidt
U18 1247 24. 5. 2024 17:00 Tempo Praha B Kotlářka Praha Tempo 2 : 14 Stanislav Lippanský
U18 1235 So 25. 5. 2024 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 9 : 4 Sebastian Šlenc
U18 1237 So 25. 5. 2024 12:00 Blesk Jablonec Wolfs Domažlice Jablonec 6 : 1 Jan Kožíšek
U18 1236 So 25. 5. 2024 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo 6 : 11 Sebastian Šlenc
U18 1238 So 25. 5. 2024 14:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Jablonec 2 : 15 Jan Kožíšek
U18 1129 Ne 26. 5. 2024 11:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek 12 : 15 Jiří Švarný
U18 1130 Ne 26. 5. 2024 14:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 10 : 9 Jiří Švarný
Exl 79 St 29. 5. 2024 19:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 5 : 10 Kristýna Kožíšková
Exl 74 Čt 30. 5. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 4 : 1 Marie Studená
Exl 70 31. 5. 2024 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 10 : 2 Jan Altrichter
Exl 69 So 1. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 18 : 10 Jakub Hauser
Exl 78 So 1. 6. 2024 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 0 : 1 Jan Altrichter
Exl 73 So 1. 6. 2024 16:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 1 : 2 Jakub Hauser
Exl 80 Ne 2. 6. 2024 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 11 : 0 Ondřej Kalandra
LIG 362 So 1. 6. 2024 13:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani 3 : 6 Lenka Nastoupilová
LIG 364 So 1. 6. 2024 13:00 Hippos Brno Blesk Jablonec Hroši 10 : 4 Ondřej Kalandra
LIG 408 So 1. 6. 2024 14:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek 0 : 5 Michal Baker
LIG 363 So 1. 6. 2024 16:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani 14 : 4 Lenka Nastoupilová
LIG 365 So 1. 6. 2024 16:00 Hippos Brno Blesk Jablonec Hroši 16 : 3 Ondřej Kalandra
NLIG 803 So 1. 6. 2024 13:00 Pelikans Bučovice Miners Kladno Bučovice 0 : 1 Ondřej Vykoukal
NLIG 804 So 1. 6. 2024 16:00 Pelikans Bučovice Miners Kladno Bučovice 12 : 1 Ondřej Vykoukal
PLU23 541 Ne 2. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 0 : 1 Martin Šmidt
PLU23 543 Ne 2. 6. 2024 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 0 : 1 Jan Altrichter
U18 1127 Po 27. 5. 2024 18:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 4 : 0 Jan Altrichter
U18 1128 Po 27. 5. 2024 20:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS 3 : 4 Jan Altrichter
U18 1241 St 29. 5. 2024 17:00 Tempo Praha B SaBaT Praha Tempo 1 : 8 Sebastian Šlenc
U18 1242 St 29. 5. 2024 17:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 9 : 7 Martin Šmidt
U18 1131 So 1. 6. 2024 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 9 : 15 Marie Studená
U18 1132 So 1. 6. 2024 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč 5 : 15 Marie Studená
U18 1135 Ne 2. 6. 2024 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek 3 : 5 Jiří Švarný
U18 1136 Ne 2. 6. 2024 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 6 : 5 Jiří Švarný
Exl 71 Po 3. 6. 2024 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 10 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 81 7. 6. 2024 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 1 : 2 Jan Altrichter
Exl 82 7. 6. 2024 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 1 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 84 7. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 6 : 2 Marie Studená
Exl 85 So 8. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 4 : 2 Romana Kucková
Exl 87 So 8. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 3 : 8 Miroslav Zikmund
Exl 88 So 8. 6. 2024 13:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 3 : 4 Kristýna Kožíšková
Exl 86 So 8. 6. 2024 14:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 2 : 11 Ondřej Kalandra
Exl 20 So 8. 6. 2024 16:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 6 Miroslav Zikmund
Exl 83 Ne 9. 6. 2024 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 6 Stanislav Lippanský
LIG 366 So 8. 6. 2024 13:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT 3 : 2 Michal Hanuš
LIG 370 So 8. 6. 2024 13:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek 4 : 0 Matěj Neděla
LIG 367 So 8. 6. 2024 16:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT 11 : 1 Michal Hanuš
LIG 371 So 8. 6. 2024 16:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek 7 : 4 Matěj Neděla
LIG 368 Ne 9. 6. 2024 13:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora 5 : 9 David Halámek
LIG 369 Ne 9. 6. 2024 16:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora 6 : 5 David Halámek
NLIG 807 So 8. 6. 2024 13:00 Pelikans Bučovice Olympia Blansko Bučovice 4 : 7 Ondřej Vykoukal
NLIG 808 So 8. 6. 2024 16:00 Pelikans Bučovice Olympia Blansko Bučovice 0 : 9 Ondřej Vykoukal
PLU23 521 Ne 9. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 8 : 5 Martin Šmidt
PLU23 522 Ne 9. 6. 2024 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 10 : 9 Martin Šmidt
PLU23 524 Ne 9. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 5 : 4 Tomáš Tretera
U18 1249 Út 4. 6. 2024 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 0 : 11 Štěpán Hasal
U18 1250 St 5. 6. 2024 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo 5 : 3 Sebastian Šlenc
U18 1251 So 8. 6. 2024 12:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 11 : 0 Martin Šmidt
U18 1252 So 8. 6. 2024 14:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Krč 0 : 2 Martin Šmidt
U18 1255 Ne 9. 6. 2024 12:00 Blesk Jablonec Tempo Praha B Jablonec 13 : 12 Jan Kožíšek
U18 1256 Ne 9. 6. 2024 14:00 Tempo Praha B Blesk Jablonec Jablonec 15 : 4 Jan Kožíšek
Exl 90 14. 6. 2024 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 6 : 4 Matěj Neděla
Exl 92 14. 6. 2024 19:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 1 : 2 Zapsat
Exl 38 So 15. 6. 2024 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 5 : 3 Matěj Neděla
Exl 89 So 15. 6. 2024 13:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 6 : 2 Jaroslava Duffková
Exl 91 So 15. 6. 2024 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 2 : 7 Miroslav Zikmund
LIG 374 So 15. 6. 2024 13:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani 9 : 8 Lenka Nastoupilová
LIG 375 So 15. 6. 2024 16:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani 9 : 11 Lenka Nastoupilová
PLU23 523 Po 10. 6. 2024 19:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 10 : 1 Marie Studená
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací