Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádost
U18 1101 So 3. 4. 2021 09:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Sokol Hluboká
U18 1102 So 3. 4. 2021 11:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1001 So 3. 4. 2021 12:00 Trojan Warriors Patriots Liberec SaBaT - : - Zapsat
U18 1103 So 3. 4. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat
U18 1105 So 3. 4. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1002 So 3. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Trojan Warriors SaBaT - : - Zapsat
U18 1104 So 3. 4. 2021 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1106 So 3. 4. 2021 14:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 301 So 10. 4. 2021 13:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT - : - Zapsat
LIG 303 So 10. 4. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Technika Brno Domažlice - : - Zapsat
LIG 305 So 10. 4. 2021 13:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
LIG 302 So 10. 4. 2021 16:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT - : - Zapsat
LIG 304 So 10. 4. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Technika Brno Domažlice - : - Zapsat
LIG 306 So 10. 4. 2021 16:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1003 St 7. 4. 2021 16:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1004 St 7. 4. 2021 16:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1109 St 7. 4. 2021 16:30 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1005 So 10. 4. 2021 12:00 Sokol Hluboká Patriots Liberec Hluboká - : - Zapsat
U18 1107 So 10. 4. 2021 12:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Zapsat
U18 1006 So 10. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1108 So 10. 4. 2021 14:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1111 Ne 11. 4. 2021 11:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1112 Ne 11. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
Exl 16 16. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 25 So 17. 4. 2021 13:00 Draci Brno Olympia Blansko MBS - : - Jan Altrichter
Exl 26 Ne 18. 4. 2021 13:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Rudolf Drnec
LIG 307 So 17. 4. 2021 13:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice - : - Zapsat
LIG 309 So 17. 4. 2021 13:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 311 So 17. 4. 2021 13:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 308 So 17. 4. 2021 16:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice - : - Zapsat
LIG 310 So 17. 4. 2021 16:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 312 So 17. 4. 2021 16:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
U18 1007 St 14. 4. 2021 16:30 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
U18 1008 St 14. 4. 2021 16:30 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1110 St 14. 4. 2021 16:30 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1113 So 17. 4. 2021 09:00 Draci Brno Technika Brno MBS - : - Zapsat
U18 1114 So 17. 4. 2021 11:00 Technika Brno Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1009 So 17. 4. 2021 12:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec Vypich - : - Zapsat
U18 1011 So 17. 4. 2021 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat
U18 1115 So 17. 4. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Třebíč - : - Zapsat
U18 1117 So 17. 4. 2021 12:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1010 So 17. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1012 So 17. 4. 2021 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1116 So 17. 4. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1118 So 17. 4. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
LIG 313 So 24. 4. 2021 13:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 315 So 24. 4. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Wolfs Domažlice Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 314 So 24. 4. 2021 16:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 316 So 24. 4. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Wolfs Domažlice Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 317 Ne 25. 4. 2021 13:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 318 Ne 25. 4. 2021 16:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1013 St 21. 4. 2021 16:30 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1014 St 21. 4. 2021 16:30 Trojan Warriors Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1015 St 28. 4. 2021 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1016 St 28. 4. 2021 17:00 Tempo Praha Trojan Warriors Tempo - : - Zapsat
U18 1121 St 28. 4. 2021 18:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
U18 1122 St 28. 4. 2021 20:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1019 So 1. 5. 2021 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT - : - Zapsat
U18 1119 So 1. 5. 2021 12:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1123 So 1. 5. 2021 12:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS - : - Zapsat
U18 1020 So 1. 5. 2021 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1120 So 1. 5. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1124 So 1. 5. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1021 So 1. 5. 2021 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
Exl 65 So 8. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Marie Studená
Exl 66 So 8. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 67 So 8. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 69 So 8. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Ondřej Rypar
Exl 68 So 8. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
Exl 70 So 8. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Marie Studená
Exl 71 Ne 9. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Stanislav Lippanský
Exl 72 Ne 9. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Jablonec - : - Karel Riedl
Exl 73 Ne 9. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Olympia Blansko Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 74 Ne 9. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 75 Ne 9. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Martin Dvořák
LIG 319 So 8. 5. 2021 13:00 Hippos Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
LIG 321 So 8. 5. 2021 13:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 323 So 8. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice - : - Zapsat
LIG 320 So 8. 5. 2021 16:00 Hippos Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
LIG 322 So 8. 5. 2021 16:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 324 So 8. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice - : - Zapsat
Exl 41 Út 11. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 76 14. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 77 14. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko - : - Zapsat
Exl 78 14. 5. 2021 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Jan Altrichter
Exl 79 14. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 80 So 15. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 81 So 15. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 83 So 15. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
Exl 84 So 15. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat
Exl 82 So 15. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Marie Studená
Exl 85 So 15. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat
Exl 86 Ne 16. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 87 Ne 16. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec - : - Zapsat
Exl 88 Ne 16. 5. 2021 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Jan Altrichter
Exl 89 Ne 16. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 90 Ne 16. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Sokol Hluboká
LIG 327 So 15. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Bučovice - : - Zapsat
LIG 329 So 15. 5. 2021 13:00 Hippos Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Zapsat
LIG 328 So 15. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Bučovice - : - Zapsat
LIG 330 So 15. 5. 2021 16:00 Hippos Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Zapsat
LIG 325 Ne 16. 5. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 326 Ne 16. 5. 2021 15:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1022 St 12. 5. 2021 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U18 1023 St 12. 5. 2021 17:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1024 So 15. 5. 2021 12:00 Patriots Liberec Tempo Praha Liberec - : - Zapsat
U18 1026 So 15. 5. 2021 12:00 Sokol Hluboká Trojan Warriors Hluboká - : - Zapsat
U18 1028 So 15. 5. 2021 12:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1129 So 15. 5. 2021 12:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1025 So 15. 5. 2021 14:00 Tempo Praha Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1027 So 15. 5. 2021 14:00 Trojan Warriors Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1130 So 15. 5. 2021 14:00 Technika Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1127 So 15. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat
U18 1128 So 15. 5. 2021 18:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 32 Út 18. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 60 St 19. 5. 2021 16:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Karel Riedl
Exl 91 21. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 92 21. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Eagles Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 93 So 22. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 94 So 22. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 95 So 22. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 100 So 22. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 101 So 22. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 96 So 22. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 97 So 22. 5. 2021 16:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 98 So 22. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 102 Ne 23. 5. 2021 12:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 99 Ne 23. 5. 2021 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Jan Altrichter
Exl 103 Ne 23. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 104 Ne 23. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich - : - Zapsat
Exl 105 Ne 23. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat
LIG 331 So 22. 5. 2021 13:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 335 So 22. 5. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Pelikans Bučovice Domažlice - : - Zapsat
LIG 332 So 22. 5. 2021 16:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Jiří Křepinský
LIG 336 So 22. 5. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Pelikans Bučovice Domažlice - : - Zapsat
LIG 333 Ne 23. 5. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 334 Ne 23. 5. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1125 Po 17. 5. 2021 18:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat
U18 1126 Po 17. 5. 2021 20:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1017 St 19. 5. 2021 17:00 Patriots Liberec Eagles Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1029 St 19. 5. 2021 17:00 SaBaT Praha Trojan Warriors SaBaT - : - Zapsat
U18 1030 St 19. 5. 2021 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1135 St 19. 5. 2021 17:30 Olympia Blansko Technika Brno Technika - : - Zapsat
U18 1018 St 19. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Patriots Liberec Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1036 So 22. 5. 2021 11:30 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Areál Markéta - : - Zapsat
U18 1133 So 22. 5. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1037 So 22. 5. 2021 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Areál Markéta - : - Zapsat
U18 1134 So 22. 5. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1131 So 22. 5. 2021 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1132 So 22. 5. 2021 18:00 Draci Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
Exl 106 28. 5. 2021 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 107 28. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 108 28. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Tempo Praha Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 109 So 29. 5. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 110 So 29. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 111 So 29. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 112 So 29. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 113 So 29. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo - : - Zapsat
Exl 114 So 29. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 115 So 29. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 116 Ne 30. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 117 Ne 30. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich - : - Zapsat
Exl 118 Ne 30. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo - : - Zapsat
Exl 119 Ne 30. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč - : - Marie Studená
Exl 120 Ne 30. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Cardion Hroši Brno Jablonec - : - Zapsat
LIG 337 So 29. 5. 2021 13:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 339 So 29. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Hippos Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 341 So 29. 5. 2021 13:00 Skokani Olomouc Wolfs Domažlice Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 338 So 29. 5. 2021 16:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 340 So 29. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Hippos Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 342 So 29. 5. 2021 16:00 Skokani Olomouc Wolfs Domažlice Skokani - : - Lenka Nastoupilová
U18 1033 St 26. 5. 2021 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1034 St 26. 5. 2021 17:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1136 St 26. 5. 2021 19:00 Technika Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1038 So 29. 5. 2021 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha Liberec - : - Zapsat
U18 1141 So 29. 5. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1039 So 29. 5. 2021 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1142 So 29. 5. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1139 So 29. 5. 2021 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Zapsat
U18 1140 So 29. 5. 2021 18:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1137 Ne 30. 5. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1138 Ne 30. 5. 2021 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
Exl 121 4. 6. 2021 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Jan Altrichter
Exl 122 4. 6. 2021 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 123 4. 6. 2021 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 124 4. 6. 2021 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat
Exl 125 So 5. 6. 2021 12:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo - : - Zapsat
Exl 126 So 5. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 127 So 5. 6. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 128 So 5. 6. 2021 13:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich - : - Zapsat
Exl 129 So 5. 6. 2021 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat
Exl 130 So 5. 6. 2021 15:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo - : - Zapsat
Exl 132 So 5. 6. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 133 Ne 6. 6. 2021 11:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich - : - Zapsat
Exl 131 Ne 6. 6. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Jan Altrichter
Exl 134 Ne 6. 6. 2021 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká - : - Sokol Hluboká
Exl 135 Ne 6. 6. 2021 13:00 Blesk Jablonec Tempo Praha Jablonec - : - Zapsat
U18 1040 St 2. 6. 2021 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors Krč - : - Zapsat
U18 1035 Čt 3. 6. 2021 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U18 1041 St 9. 6. 2021 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat
U18 1042 St 9. 6. 2021 17:00 Kotlářka Praha Trojan Warriors Vypich - : - Zapsat
U18 1031 Út 20. 7. 2021 17:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1032 St 21. 7. 2021 17:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká - : - Zapsat
Exl 1 9. 4. 2021 19:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 2 : 1 Jan Altrichter
Exl 3 9. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 1 : 11 Roman Mráz
Exl 4 9. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 5 So 10. 4. 2021 12:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 14 Ondřej Rypar
Exl 6 So 10. 4. 2021 13:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 13 : 1 Jan Altrichter
Exl 7 So 10. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 17 : 16 Romana Kucková
Exl 8 So 10. 4. 2021 13:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 4 : 6 Roman Mráz
Exl 9 So 10. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 10 So 10. 4. 2021 15:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 4 Ondřej Rypar
Exl 2 So 10. 4. 2021 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 12 : 6 Romana Kucková
Exl 14 Ne 11. 4. 2021 12:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 7 : 0 Sokol Hluboká
Exl 11 Ne 11. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Draci Brno MBS 1 : 7 Jan Altrichter
Exl 12 Ne 11. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 0 Marie Studená
Exl 13 Ne 11. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši 13 : 9 Martin Dvořák
Exl 15 Ne 11. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 6 Stanislav Lippanský
Exl 17 16. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 12 : 9 Jaroslava Duffková
Exl 18 So 17. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 0 : 14 Jaroslava Duffková
Exl 19 So 17. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 3 : 5 Martin Dvořák
Exl 20 So 17. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč 0 : 9 Marie Studená
Exl 21 So 17. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 2 : 1 Sokol Hluboká
Exl 22 So 17. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 7 : 6 Martin Dvořák
Exl 23 So 17. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč 10 : 4 Marie Studená
Exl 24 So 17. 4. 2021 16:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 6 : 1 Sokol Hluboká
Exl 27 Ne 18. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 5 : 2 Matěj Neděla
Exl 28 Ne 18. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich 4 : 15 Jan Papp
Exl 29 Ne 18. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč 16 : 2 Marie Studená
Exl 30 Ne 18. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 5 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 31 23. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč 8 : 1 Jaroslava Duffková
Exl 33 23. 4. 2021 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 2 : 1 Jan Altrichter
Exl 35 So 24. 4. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 3 : 1 Martin Dvořák
Exl 34 So 24. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč 0 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 37 So 24. 4. 2021 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 2 : 3 Jan Altrichter
Exl 38 So 24. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 6 : 1 Marie Studená
Exl 40 So 24. 4. 2021 15:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 5 : 3 Martin Dvořák
Exl 39 So 24. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč 12 : 14 Jaroslava Duffková
Exl 42 So 24. 4. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 7 : 4 Marie Studená
Exl 43 Ne 25. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 9 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 44 Ne 25. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká 6 : 5 Sokol Hluboká
Exl 45 Ne 25. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich 7 : 4 Ondřej Rypar
Exl 57 Čt 29. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 7 : 6 Rudolf Drnec
Exl 46 30. 4. 2021 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 1 Matěj Neděla
Exl 47 30. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 2 : 3 Rudolf Drnec
Exl 48 30. 4. 2021 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 2 : 0 Jan Altrichter
Exl 49 30. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 10 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 50 So 1. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 0 : 8 Sokol Hluboká
Exl 51 So 1. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč 10 : 9 Marie Studená
Exl 52 So 1. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 3 : 14 Ondřej Rypar
Exl 53 So 1. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 8 : 9 Martin Dvořák
Exl 54 So 1. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 1 : 22 Stanislav Lippanský
Exl 55 So 1. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 9 : 6 Sokol Hluboká
Exl 56 So 1. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 4 : 2 Martin Dvořák
Exl 59 So 1. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 2 : 1 Ondřej Rypar
Exl 58 Ne 2. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 6 : 4 Stanislav Lippanský
Exl 36 Út 4. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 11 : 0 Romana Kucková
Exl 61 7. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec Arrows A 13 : 2 Romana Kucková
Exl 62 7. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko 0 : 1 Roman Mráz
Exl 63 7. 5. 2021 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 2 : 6 Jan Altrichter
Exl 64 7. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 11 : 7 Jaroslava Duffková
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací