Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádost
U18 1030 So 24. 7. 2021 14:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U21 529 Ne 1. 8. 2021 13:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 0 : 0 Zapsat
U21 530 Ne 1. 8. 2021 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
LIG 347 So 7. 8. 2021 13:00 SaBaT Praha Hippos Brno SaBaT - : - Zapsat
LIG 349 So 7. 8. 2021 16:00 Hippos Brno SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
LIG 348 Ne 8. 8. 2021 13:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 350 Ne 8. 8. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Skokani - : - Lenka Nastoupilová
NExl 826 So 7. 8. 2021 13:00 Kotlářka Praha Pelikans Bučovice Vypich - : - Zapsat
NExl 825 So 7. 8. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč - : - Marie Studená
NExl 827 Ne 8. 8. 2021 13:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora - : - Rudolf Drnec
NExl 828 Ne 8. 8. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Kotlářka Praha Bučovice - : - Ondřej Vykoukal
U18 1017 St 4. 8. 2021 16:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1016 St 4. 8. 2021 18:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1135 So 7. 8. 2021 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Matěj Neděla
U18 1136 So 7. 8. 2021 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Matěj Neděla
U21 533 Ne 8. 8. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 535 Ne 8. 8. 2021 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka - : - Jan Papp
U21 534 Ne 8. 8. 2021 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 536 Ne 8. 8. 2021 16:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka - : - Jan Papp
LIG 351 So 14. 8. 2021 13:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek SaBaT - : - Zapsat
LIG 352 So 14. 8. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
NExl 830 So 14. 8. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Technika Brno Bučovice - : - Ondřej Vykoukal
NExl 829 Ne 15. 8. 2021 13:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora - : - Rudolf Drnec
U18 1139 St 11. 8. 2021 16:30 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Jan Obrtlík
U18 1138 St 11. 8. 2021 18:30 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Jan Obrtlík
U18 1002 So 14. 8. 2021 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat
U18 1003 So 14. 8. 2021 15:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo - : - Zapsat
U21 517 St 11. 8. 2021 14:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 518 St 11. 8. 2021 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 537 Ne 15. 8. 2021 13:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 539 Ne 15. 8. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Martin Dvořák
U21 538 Ne 15. 8. 2021 16:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Jan Altrichter
U21 540 Ne 15. 8. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Martin Dvořák
LIG 353 So 21. 8. 2021 13:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Hroši - : - Zapsat
LIG 354 So 21. 8. 2021 16:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 1 9. 4. 2021 19:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 2 : 1 Jan Altrichter
Exl 3 9. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 1 : 11 Roman Mráz
Exl 4 9. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 5 So 10. 4. 2021 12:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 14 Ondřej Rypar
Exl 6 So 10. 4. 2021 13:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 13 : 1 Jan Altrichter
Exl 7 So 10. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 17 : 16 Romana Kucková
Exl 8 So 10. 4. 2021 13:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 4 : 6 Roman Mráz
Exl 9 So 10. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 10 So 10. 4. 2021 15:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 4 Ondřej Rypar
Exl 2 So 10. 4. 2021 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 12 : 6 Romana Kucková
Exl 14 Ne 11. 4. 2021 12:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 7 : 0 Sokol Hluboká
Exl 11 Ne 11. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Draci Brno MBS 1 : 7 Jan Altrichter
Exl 12 Ne 11. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 0 Marie Studená
Exl 13 Ne 11. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši 13 : 9 Martin Dvořák
Exl 15 Ne 11. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 6 Stanislav Lippanský
Exl 17 16. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 12 : 9 Jaroslava Duffková
Exl 18 So 17. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 0 : 14 Jaroslava Duffková
Exl 19 So 17. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 3 : 5 Martin Dvořák
Exl 20 So 17. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč 0 : 9 Marie Studená
Exl 21 So 17. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 2 : 1 Sokol Hluboká
Exl 22 So 17. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 7 : 6 Martin Dvořák
Exl 23 So 17. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč 10 : 4 Marie Studená
Exl 24 So 17. 4. 2021 16:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 6 : 1 Sokol Hluboká
Exl 27 Ne 18. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 5 : 2 Matěj Neděla
Exl 28 Ne 18. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich 4 : 15 Jan Papp
Exl 29 Ne 18. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč 16 : 2 Marie Studená
Exl 30 Ne 18. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 5 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 31 23. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč 8 : 1 Jaroslava Duffková
Exl 33 23. 4. 2021 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 2 : 1 Jan Altrichter
Exl 35 So 24. 4. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 3 : 1 Martin Dvořák
Exl 34 So 24. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč 0 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 37 So 24. 4. 2021 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 2 : 3 Jan Altrichter
Exl 38 So 24. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 6 : 1 Marie Studená
Exl 40 So 24. 4. 2021 15:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 5 : 3 Martin Dvořák
Exl 39 So 24. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Krč 12 : 14 Jaroslava Duffková
Exl 42 So 24. 4. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 7 : 4 Marie Studená
Exl 43 Ne 25. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 9 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 44 Ne 25. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká 6 : 5 Sokol Hluboká
Exl 45 Ne 25. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich 7 : 4 Ondřej Rypar
Exl 57 Čt 29. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 7 : 6 Rudolf Drnec
Exl 46 30. 4. 2021 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 1 Matěj Neděla
Exl 47 30. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 2 : 3 Rudolf Drnec
Exl 48 30. 4. 2021 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 2 : 0 Jan Altrichter
Exl 49 30. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 10 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 50 So 1. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 0 : 8 Sokol Hluboká
Exl 51 So 1. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč 10 : 9 Marie Studená
Exl 52 So 1. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 3 : 14 Ondřej Rypar
Exl 53 So 1. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 8 : 9 Martin Dvořák
Exl 54 So 1. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 1 : 22 Stanislav Lippanský
Exl 55 So 1. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 9 : 6 Sokol Hluboká
Exl 56 So 1. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 4 : 2 Martin Dvořák
Exl 59 So 1. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich 2 : 1 Ondřej Rypar
Exl 58 Ne 2. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 6 : 4 Stanislav Lippanský
Exl 36 Út 4. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 11 : 0 Romana Kucková
Exl 61 7. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec Arrows A 13 : 2 Romana Kucková
Exl 62 7. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko 0 : 1 Roman Mráz
Exl 63 7. 5. 2021 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 2 : 6 Jan Altrichter
Exl 64 7. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 11 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 65 So 8. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 4 : 7 Marie Studená
Exl 66 So 8. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Arrows A 0 : 18 Romana Kucková
Exl 67 So 8. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko 5 : 8 Jaroslav Krejčíř
Exl 69 So 8. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich 0 : 3 Ondřej Rypar
Exl 68 So 8. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 3 : 1 Stanislav Lippanský
Exl 70 So 8. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 12 : 0 Marie Studená
Exl 71 Ne 9. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 2 : 5 Stanislav Lippanský
Exl 72 Ne 9. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Jablonec 2 : 10 Karel Riedl
Exl 73 Ne 9. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Olympia Blansko Hluboká 12 : 2 Sokol Hluboká
Exl 74 Ne 9. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 7 : 10 Jaroslava Duffková
Exl 75 Ne 9. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 6 : 12 Martin Dvořák
Exl 41 Út 11. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 11 : 1 Romana Kucková
Exl 77 14. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 5 : 12 Jaroslav Krejčíř
Exl 78 14. 5. 2021 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 4 : 2 Jan Altrichter
Exl 76 So 15. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Hroši 9 : 4 Martin Dvořák
Exl 81 So 15. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 3 : 5 Rudolf Drnec
Exl 84 So 15. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich 1 : 9 Ondřej Rypar
Exl 83 So 15. 5. 2021 13:30 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 9 : 10 Stanislav Lippanský
Exl 80 So 15. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 3 : 10 Martin Dvořák
Exl 82 So 15. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 5 : 9 Marie Studená
Exl 85 So 15. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich 2 : 3 Ondřej Rypar
Exl 79 So 15. 5. 2021 16:30 Eagles Praha Tempo Praha Tempo 6 : 7 Stanislav Lippanský
Exl 86 Ne 16. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 12 : 11 Martin Dvořák
Exl 88 Ne 16. 5. 2021 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 3 : 2 Jan Altrichter
Exl 90 Ne 16. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká 6 : 8 Sokol Hluboká
Exl 89 Ne 16. 5. 2021 13:30 Eagles Praha Tempo Praha Tempo 4 : 3 Jaroslava Duffková
Exl 32 Út 18. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Blansko 4 : 15 Rudolf Drnec
Exl 91 21. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 9 : 7 Romana Kucková
Exl 92 21. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Eagles Praha Blansko 4 : 1 Jaroslav Krejčíř
Exl 93 So 22. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 6 : 0 Sokol Hluboká
Exl 94 So 22. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec 14 : 5 Karel Riedl
Exl 95 So 22. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 1 : 4 Marie Studená
Exl 100 So 22. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč 3 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 96 So 22. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 0 : 7 Sokol Hluboká
Exl 97 So 22. 5. 2021 16:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec 7 : 1 Karel Riedl
Exl 98 So 22. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 7 : 1 Marie Studená
Exl 102 Ne 23. 5. 2021 12:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč 6 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 101 Ne 23. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno MBS 5 : 3 Jan Altrichter
Exl 103 Ne 23. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši 12 : 8 Martin Dvořák
Exl 104 Ne 23. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich 4 : 2 Ondřej Rypar
Exl 105 Ne 23. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 13 : 12 Stanislav Lippanský
Exl 99 Ne 23. 5. 2021 16:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 8 : 7 Jan Altrichter
LIG 301 So 22. 5. 2021 13:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT 13 : 9 Jiří Křepinský
LIG 303 So 22. 5. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Wolfs Domažlice Frýdek-Místek 18 : 3 Aleš Haladej
LIG 302 So 22. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice SaBaT Praha SaBaT 10 : 1 Jiří Křepinský
LIG 304 So 22. 5. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 7 : 20 Aleš Haladej
LIG 305 Ne 23. 5. 2021 13:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora 12 : 3 Rudolf Drnec
LIG 306 Ne 23. 5. 2021 16:00 Technika Brno Hippos Brno Kraví hora 9 : 16 Rudolf Drnec
Exl 16 Út 25. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko 0 : 8 Jaroslav Krejčíř
Exl 106 28. 5. 2021 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 10 : 1 Jan Altrichter
Exl 107 28. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 16 : 0 Romana Kucková
Exl 108 28. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Tempo Praha Blansko 0 : 10 Rudolf Drnec
Exl 109 So 29. 5. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 2 : 7 Jan Altrichter
Exl 110 So 29. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 9 : 3 Romana Kucková
Exl 111 So 29. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 11 : 5 Sokol Hluboká
Exl 112 So 29. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši 11 : 12 Martin Dvořák
Exl 113 So 29. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo 5 : 0 Stanislav Lippanský
Exl 114 So 29. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká 3 : 2 Sokol Hluboká
Exl 115 So 29. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši 10 : 1 Martin Dvořák
Exl 116 Ne 30. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 0 : 11 Jaroslava Duffková
Exl 117 Ne 30. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich 4 : 3 Ondřej Rypar
Exl 118 Ne 30. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo 4 : 7 Stanislav Lippanský
Exl 119 Ne 30. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 1 : 2 Marie Studená
Exl 120 Ne 30. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Cardion Hroši Brno Jablonec 11 : 13 Karel Riedl
LIG 307 So 29. 5. 2021 13:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice 1 : 11 Zapsat
LIG 309 So 29. 5. 2021 13:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora 11 : 8 Rudolf Drnec
LIG 311 So 29. 5. 2021 13:00 Skokani Olomouc Hippos Brno Skokani 18 : 5 Lenka Nastoupilová
LIG 308 So 29. 5. 2021 16:00 SaBaT Praha Wolfs Domažlice Domažlice 14 : 2 Zapsat
LIG 310 So 29. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Technika Brno Kraví hora 9 : 7 Rudolf Drnec
LIG 312 So 29. 5. 2021 16:00 Hippos Brno Skokani Olomouc Skokani 7 : 12 Lenka Nastoupilová
U18 1019 So 29. 5. 2021 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT 1 : 16 Zapsat
U18 1021 So 29. 5. 2021 12:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec Vypich 15 : 4 Zapsat
U18 1020 So 29. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT 3 : 4 Zapsat
U18 1024 So 29. 5. 2021 14:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha Vypich 1 : 16 Zapsat
U18 1127 So 29. 5. 2021 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 12 : 1 Romana Kucková
U18 1128 So 29. 5. 2021 18:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A 0 : 8 Romana Kucková
U18 1125 Ne 30. 5. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek 14 : 3 Aleš Haladej
U18 1126 Ne 30. 5. 2021 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 4 : 19 Aleš Haladej
U21 503 Ne 30. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 8 : 6 Zapsat
U21 504 Ne 30. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 4 : 3 Zapsat
Exl 26 Út 1. 6. 2021 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko 1 : 6 Jaroslav Krejčíř
Exl 60 St 2. 6. 2021 14:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec 3 : 13 Karel Riedl
Exl 121 4. 6. 2021 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 6 : 0 Jan Altrichter
Exl 122 4. 6. 2021 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 4 : 1 Jaroslava Duffková
Exl 123 4. 6. 2021 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko 8 : 11 Jaroslav Krejčíř
Exl 124 4. 6. 2021 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 8 : 5 Matěj Neděla
Exl 125 So 5. 6. 2021 12:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo 15 : 0 Pavla Mikšová
Exl 126 So 5. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 9 : 13 Martin Dvořák
Exl 127 So 5. 6. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 2 : 1 Marie Studená
Exl 128 So 5. 6. 2021 13:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich 5 : 8 Jan Papp
Exl 129 So 5. 6. 2021 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 8 : 1 Matěj Neděla
Exl 130 So 5. 6. 2021 15:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo 9 : 4 Pavla Mikšová
Exl 132 So 5. 6. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 3 : 9 Marie Studená
Exl 133 So 5. 6. 2021 16:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich 17 : 4 Jan Papp
Exl 131 Ne 6. 6. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 9 : 1 Jan Altrichter
Exl 134 Ne 6. 6. 2021 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká 4 : 15 Sokol Hluboká
Exl 135 Ne 6. 6. 2021 13:00 Blesk Jablonec Tempo Praha Jablonec 16 : 12 Karel Riedl
LIG 313 So 5. 6. 2021 13:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT 15 : 5 SaBaT Praha
LIG 315 So 5. 6. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Technika Brno Domažlice 0 : 20 Zapsat
LIG 314 So 5. 6. 2021 16:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha SaBaT 12 : 19 SaBaT Praha
LIG 316 So 5. 6. 2021 16:00 Technika Brno Wolfs Domažlice Domažlice 19 : 4 Zapsat
LIG 317 Ne 6. 6. 2021 13:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 8 : 7 Martin Dvořák
LIG 318 Ne 6. 6. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Hroši 4 : 3 Martin Dvořák
U18 1129 Po 31. 5. 2021 15:30 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši 3 : 13 Martin Dvořák
U18 1130 Po 31. 5. 2021 17:30 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 13 : 2 Zapsat
U18 1119 Út 1. 6. 2021 18:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS 10 : 4 Jan Altrichter
U18 1120 Út 1. 6. 2021 20:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno MBS 0 : 4 Jan Altrichter
U18 1001 St 2. 6. 2021 18:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich 7 : 14 Zapsat
U18 1022 St 2. 6. 2021 18:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 13 : 3 Zapsat
U18 1023 Čt 3. 6. 2021 18:00 Tempo Praha Eagles Praha Krč 6 : 9 Ondřej Rypar
U18 1121 So 5. 6. 2021 10:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora 0 : 13 Rudolf Drnec
U18 1122 So 5. 6. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Kraví hora 10 : 0 Rudolf Drnec
U18 1013 So 5. 6. 2021 13:00 Sokol Hluboká Patriots Liberec Liberec 11 : 1 Zapsat
U18 1014 So 5. 6. 2021 15:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká Liberec 2 : 18 Zapsat
U21 505 Ne 6. 6. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 12 : 3 Jaroslava Duffková
U21 507 Ne 6. 6. 2021 13:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 6 : 7 Zapsat
U21 506 Ne 6. 6. 2021 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 3 : 9 Jaroslava Duffková
U21 508 Ne 6. 6. 2021 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 4 : 18 Zapsat
Exl 25 St 9. 6. 2021 19:00 Draci Brno Olympia Blansko MBS 2 : 6 Jan Altrichter
Exl 87 So 12. 6. 2021 13:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec 11 : 12 Karel Riedl
LIG 319 So 12. 6. 2021 13:00 Hippos Brno SaBaT Praha Hroši 1 : 3 Martin Dvořák
LIG 321 So 12. 6. 2021 13:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani 8 : 16 Lenka Nastoupilová
LIG 323 So 12. 6. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice 7 : 6 Ondřej Vykoukal
LIG 320 So 12. 6. 2021 16:00 SaBaT Praha Hippos Brno Hroši 10 : 6 Martin Dvořák
LIG 322 So 12. 6. 2021 16:00 Technika Brno Skokani Olomouc Skokani 8 : 3 Lenka Nastoupilová
LIG 324 So 12. 6. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Bučovice 7 : 14 Ondřej Vykoukal
U18 1015 Út 8. 6. 2021 17:00 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 11 : 1 Zapsat
U18 1137 St 9. 6. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek 1 : 13 Aleš Haladej
U18 1018 St 9. 6. 2021 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo 7 : 0 David Vank
U18 1123 St 9. 6. 2021 17:30 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 6 : 5 Jan Obrtlík
U18 1142 St 9. 6. 2021 18:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 5 : 3 Aleš Haladej
U18 1124 St 9. 6. 2021 19:30 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko 9 : 5 Jan Obrtlík
U21 515 Čt 10. 6. 2021 18:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 4 : 10 Zapsat
U21 509 Ne 13. 6. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka 0 : 13 Jan Papp
U21 511 Ne 13. 6. 2021 14:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 1 : 9 Zapsat
U21 510 Ne 13. 6. 2021 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka 3 : 12 Jan Papp
U21 512 Ne 13. 6. 2021 17:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 5 : 15 Zapsat
Exl 156 Út 15. 6. 2021 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 1 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 136 18. 6. 2021 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 13 : 7 Matěj Neděla
Exl 137 18. 6. 2021 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 6 : 2 Jan Altrichter
Exl 138 18. 6. 2021 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 7 : 6 Jaroslava Duffková
Exl 140 So 19. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 1 : 8 Martin Dvořák
Exl 141 So 19. 6. 2021 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 9 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 139 So 19. 6. 2021 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 9 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 142 Ne 20. 6. 2021 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 2 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 143 Ne 20. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 9 : 7 Martin Dvořák
Exl 144 Ne 20. 6. 2021 13:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 8 : 1 Zapsat
LIG 325 So 19. 6. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek 7 : 6 Aleš Haladej
LIG 327 So 19. 6. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Bučovice 7 : 9 Ondřej Vykoukal
LIG 329 So 19. 6. 2021 13:00 Hippos Brno Wolfs Domažlice Hroši 0 : 99 Zapsat
LIG 326 So 19. 6. 2021 16:00 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 12 : 5 Aleš Haladej
LIG 328 So 19. 6. 2021 16:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Bučovice 6 : 4 Ondřej Vykoukal
LIG 330 So 19. 6. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Hippos Brno Hroši 99 : 0 Zapsat
NExl 801 18. 6. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 2 : 4 Zapsat
NExl 803 So 19. 6. 2021 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich 4 : 3 Jan Bílek
NExl 802 So 19. 6. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč 9 : 3 Marie Studená
NExl 804 Ne 20. 6. 2021 13:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec 16 : 7 Karel Riedl
U18 1140 Po 14. 6. 2021 16:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora 10 : 16 Rudolf Drnec
U18 1141 Po 14. 6. 2021 18:00 Třebíč Nuclears Technika Brno Kraví hora 4 : 10 Rudolf Drnec
U18 1004 St 16. 6. 2021 17:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 7 : 6 Zapsat
U18 1005 St 16. 6. 2021 18:00 Eagles Praha Patriots Liberec Krč 20 : 0 Zapsat
U18 1006 St 16. 6. 2021 20:00 Patriots Liberec Eagles Praha Krč 1 : 21 Zapsat
U21 516 Út 15. 6. 2021 18:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 2 : 0 Zapsat
LIG 331 So 26. 6. 2021 13:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT 1 : 10 Jiří Křepinský
LIG 333 So 26. 6. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek 18 : 3 Aleš Haladej
LIG 335 So 26. 6. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Pelikans Bučovice Domažlice 6 : 19 Zapsat
LIG 332 So 26. 6. 2021 16:00 Technika Brno SaBaT Praha SaBaT 12 : 2 Jiří Křepinský
LIG 334 So 26. 6. 2021 16:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 13 : 0 Aleš Haladej
LIG 336 So 26. 6. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Wolfs Domažlice Domažlice 15 : 5 Zapsat
U18 1007 So 26. 6. 2021 12:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká 9 : 12 Sokol Hluboká
U18 1009 So 26. 6. 2021 12:00 Patriots Liberec Tempo Praha Liberec 3 : 17 Zapsat
U18 1107 So 26. 6. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 3 : 6 Martin Dvořák
U18 1008 So 26. 6. 2021 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Hluboká 1 : 13 Sokol Hluboká
U18 1010 So 26. 6. 2021 14:00 Tempo Praha Patriots Liberec Liberec 9 : 6 Zapsat
U18 1108 So 26. 6. 2021 14:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno Hroši 8 : 7 Martin Dvořák
Exl 145 2. 7. 2021 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 11 : 1 Romana Kucková
Exl 146 2. 7. 2021 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 3 : 2 Jan Altrichter
Exl 147 So 3. 7. 2021 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 5 : 8 Romana Kucková
Exl 148 So 3. 7. 2021 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS 10 : 1 Jan Obrtlík
Exl 149 So 3. 7. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 0 : 7 Martin Dvořák
Exl 150 So 3. 7. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 1 : 9 Martin Dvořák
Exl 151 Ne 4. 7. 2021 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 3 : 9 Jaroslava Duffková
Exl 152 Ne 4. 7. 2021 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká 4 : 3 Sokol Hluboká
Exl 153 Ne 4. 7. 2021 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 17 : 13 Stanislav Lippanský
LIG 337 So 3. 7. 2021 13:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora 19 : 1 Rudolf Drnec
LIG 339 So 3. 7. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Hippos Brno Bučovice 4 : 2 Ondřej Vykoukal
LIG 341 So 3. 7. 2021 13:00 Skokani Olomouc Wolfs Domažlice Skokani 99 : 0 Lenka Nastoupilová
LIG 338 So 3. 7. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Kraví hora 2 : 12 Rudolf Drnec
LIG 340 So 3. 7. 2021 16:00 Hippos Brno Pelikans Bučovice Bučovice 9 : 13 Ondřej Vykoukal
LIG 342 So 3. 7. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Skokani Olomouc Skokani 0 : 99 Lenka Nastoupilová
NExl 805 2. 7. 2021 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko 4 : 5 Jan Obrtlík
NExl 807 So 3. 7. 2021 13:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich 5 : 0 Ondřej Rypar
NExl 806 So 3. 7. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč 8 : 7 Marie Studená
NExl 808 Ne 4. 7. 2021 13:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Jablonec 3 : 9 Karel Riedl
U18 1027 Út 29. 6. 2021 16:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 10 : 7 Zapsat
U18 1028 St 30. 6. 2021 14:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 14 : 3 Zapsat
U18 1111 St 30. 6. 2021 15:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek 3 : 2 Aleš Haladej
U18 1112 St 30. 6. 2021 17:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 3 : 7 Aleš Haladej
U18 1025 So 3. 7. 2021 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha Liberec 1 : 16 Zapsat
U18 1026 So 3. 7. 2021 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec Liberec 18 : 2 Zapsat
Exl 154 Čt 8. 7. 2021 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 3 : 2 Matěj Neděla
Exl 155 9. 7. 2021 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 8 : 1 Jan Altrichter
Exl 157 So 10. 7. 2021 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 11 : 6 Stanislav Lippanský
Exl 158 So 10. 7. 2021 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 5 : 4 Jan Altrichter
Exl 159 So 10. 7. 2021 13:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 3 : 2 Sokol Hluboká
Exl 160 So 10. 7. 2021 16:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká 4 : 7 Sokol Hluboká
Exl 162 Ne 11. 7. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši 1 : 13 Martin Dvořák
NExl 810 So 10. 7. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 7 : 6 Marie Studená
NExl 812 So 10. 7. 2021 16:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Třebíč 1 : 3 Marie Studená
NExl 811 Ne 11. 7. 2021 13:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec 10 : 0 Zapsat
U21 513 Út 6. 7. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 16 : 6 Martin Dvořák
U21 514 Út 6. 7. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 11 : 1 Martin Dvořák
U21 519 Ne 11. 7. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 7 : 2 Jan Altrichter
U21 520 Ne 11. 7. 2021 16:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 7 : 6 Jan Altrichter
Exl 161 Út 13. 7. 2021 19:00 Tempo Praha Eagles Praha Krč (světla) 0 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 163 16. 7. 2021 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 15 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 164 So 17. 7. 2021 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 11 : 6 Jaroslava Duffková
Exl 165 Ne 18. 7. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 7 : 5 Martin Dvořák
NExl 813 16. 7. 2021 19:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 2 : 5 Rudolf Drnec
NExl 815 So 17. 7. 2021 13:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora 5 : 4 Rudolf Drnec
NExl 816 Ne 18. 7. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Blesk Jablonec Bučovice 1 : 13 Ondřej Vykoukal
NExl 814 Ne 18. 7. 2021 16:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Bučovice 6 : 5 Karel Riedl
U18 1101 So 17. 7. 2021 12:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 7 : 2 Jan Altrichter
U18 1103 So 17. 7. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši 7 : 0 Martin Dvořák
U18 1102 So 17. 7. 2021 14:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS 1 : 15 Jan Altrichter
U18 1104 So 17. 7. 2021 14:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši 0 : 15 Martin Dvořák
U18 1105 So 17. 7. 2021 16:00 Technika Brno Arrows Ostrava Kraví hora 1 : 11 Rudolf Drnec
U18 1106 So 17. 7. 2021 18:00 Arrows Ostrava Technika Brno Kraví hora 7 : 0 Rudolf Drnec
U21 501 Čt 15. 7. 2021 16:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 5 : 8 Jan Altrichter
U21 502 Čt 15. 7. 2021 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 1 : 3 Jan Altrichter
U21 523 Ne 18. 7. 2021 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 2 : 11 Jaroslava Duffková
U21 521 Ne 18. 7. 2021 14:30 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 11 : 13 Jan Papp
U21 522 Ne 18. 7. 2021 16:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 11 : 12 Jan Papp
U21 524 Ne 18. 7. 2021 16:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 4 : 11 Jaroslava Duffková
Exl 166 23. 7. 2021 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 6 : 2 Romana Kucková
Exl 167 23. 7. 2021 19:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 4 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 168 So 24. 7. 2021 13:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 13 : 3 Romana Kucková
Exl 169 So 24. 7. 2021 13:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 4 : 3 Sokol Hluboká
Exl 174 So 24. 7. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 14 : 12 Jan Obrtlík
Exl 170 So 24. 7. 2021 16:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká 5 : 4 Sokol Hluboká
Exl 172 Ne 25. 7. 2021 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 11 : 9 Stanislav Lippanský
Exl 173 Ne 25. 7. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 4 : 12 Jaroslava Duffková
Exl 171 Ne 25. 7. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 6 : 13 Martin Dvořák
NExl 817 23. 7. 2021 19:00 Olympia Blansko Pelikans Bučovice Blansko 13 : 2 Rudolf Drnec
NExl 818 So 24. 7. 2021 13:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec 4 : 3 Karel Riedl
NExl 819 So 24. 7. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Olympia Blansko Bučovice 3 : 16 Zapsat
NExl 820 Ne 25. 7. 2021 13:00 Technika Brno Blesk Jablonec Kraví hora 5 : 3 Rudolf Drnec
U18 1011 Út 20. 7. 2021 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha Krč 3 : 2 Zapsat
U18 1012 St 21. 7. 2021 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 5 : 3 Zapsat
U18 1109 St 21. 7. 2021 17:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Arrows A 10 : 4 Romana Kucková
U18 1110 St 21. 7. 2021 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 6 : 2 Romana Kucková
U18 1029 So 24. 7. 2021 12:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 5 : 0 Zapsat
U18 1131 So 24. 7. 2021 12:00 Draci Brno Technika Brno Kraví hora 10 : 0 Rudolf Drnec
U18 1133 So 24. 7. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Třebíč 12 : 0 Marie Studená
U18 1132 So 24. 7. 2021 14:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora 2 : 22 Rudolf Drnec
U18 1134 So 24. 7. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Třebíč 12 : 18 Marie Studená
U21 525 Ne 25. 7. 2021 13:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 0 : 3 Zapsat
U21 527 Ne 25. 7. 2021 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 1 : 3 Jan Papp
U21 526 Ne 25. 7. 2021 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 1 : 16 Zapsat
U21 528 Ne 25. 7. 2021 16:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 5 : 6 Jan Papp
Exl 175 30. 7. 2021 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 5 : 4 Jan Altrichter
Exl 176 30. 7. 2021 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 5 : 3 Matěj Neděla
Exl 177 So 31. 7. 2021 13:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 8 : 2 Jan Altrichter
Exl 178 So 31. 7. 2021 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A 13 : 3 Romana Kucková
Exl 180 Ne 1. 8. 2021 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká 1 : 5 Sokol Hluboká
LIG 343 So 31. 7. 2021 13:00 Skokani Olomouc SaBaT Praha Skokani 7 : 10 Lenka Nastoupilová
LIG 345 So 31. 7. 2021 16:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc Skokani 10 : 5 Lenka Nastoupilová
LIG 344 Ne 1. 8. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Hippos Brno Frýdek-Místek 13 : 3 Aleš Haladej
LIG 346 Ne 1. 8. 2021 16:00 Hippos Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 0 : 4 Aleš Haladej
NExl 809 30. 7. 2021 19:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 6 : 5 Rudolf Drnec
NExl 821 So 31. 7. 2021 13:00 Kotlářka Praha Technika Brno Vypich 3 : 9 Jan Papp
NExl 824 So 31. 7. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Třebíč Nuclears Třebíč 0 : 10 Marie Studená
NExl 822 So 31. 7. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Pelikans Bučovice Třebíč 17 : 2 Marie Studená
NExl 823 Ne 1. 8. 2021 13:00 Technika Brno Kotlářka Praha Kraví hora 1 : 5 Rudolf Drnec
U18 1115 So 31. 7. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 3 : 1 Martin Dvořák
U18 1117 So 31. 7. 2021 12:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 14 : 10 Rudolf Drnec
U18 1116 So 31. 7. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši 3 : 18 Martin Dvořák
U18 1118 So 31. 7. 2021 14:00 Technika Brno Olympia Blansko Blansko 1 : 14 Rudolf Drnec
U18 1113 So 31. 7. 2021 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 5 : 15 Romana Kucková
U18 1114 So 31. 7. 2021 18:30 Draci Brno Arrows Ostrava Arrows A 4 : 3 Romana Kucková
U21 531 Ne 1. 8. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 4 : 2 Martin Dvořák
U21 532 Ne 1. 8. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 6 : 13 Martin Dvořák
Exl 179 Po 2. 8. 2021 19:00 Tempo Praha Draci Brno Krč (světla) 1 : 2 Stanislav Lippanský
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací