Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádost
U18 1101 So 3. 4. 2021 09:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1102 So 3. 4. 2021 11:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1001 So 3. 4. 2021 12:00 Trojan Warriors Patriots Liberec SaBaT - : - Zapsat
U18 1103 So 3. 4. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč - : - Zapsat
U18 1105 So 3. 4. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1002 So 3. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Trojan Warriors SaBaT - : - Zapsat
U18 1104 So 3. 4. 2021 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1106 So 3. 4. 2021 14:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
U21 1 Ne 4. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 3 Ne 4. 4. 2021 13:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat
U21 2 Ne 4. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 4 Ne 4. 4. 2021 16:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat
LIG 301 So 10. 4. 2021 13:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT - : - Zapsat
LIG 303 So 10. 4. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Technika Brno Domažlice - : - Zapsat
LIG 305 So 10. 4. 2021 13:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
LIG 302 So 10. 4. 2021 16:00 SaBaT Praha Skokani Olomouc SaBaT - : - Zapsat
LIG 304 So 10. 4. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Technika Brno Domažlice - : - Zapsat
LIG 306 So 10. 4. 2021 16:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1003 St 7. 4. 2021 16:00 Tempo Praha SaBaT Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1004 St 7. 4. 2021 16:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1109 St 7. 4. 2021 16:30 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora - : - Zapsat
U18 1005 So 10. 4. 2021 12:00 Sokol Hluboká Patriots Liberec Hluboká - : - Zapsat
U18 1107 So 10. 4. 2021 12:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Zapsat
U18 1006 So 10. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1108 So 10. 4. 2021 14:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1111 Ne 11. 4. 2021 11:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1112 Ne 11. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
U21 5 Ne 11. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
U21 7 Ne 11. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
U21 6 Ne 11. 4. 2021 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
U21 8 Ne 11. 4. 2021 16:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
Exl 26 Čt 15. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 16 16. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko - : - Zapsat
Exl 17 16. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 18 So 17. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 19 So 17. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 20 So 17. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
Exl 21 So 17. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká - : - Zapsat
Exl 25 So 17. 4. 2021 13:00 Draci Brno Olympia Blansko MBS - : - Jan Altrichter
Exl 22 So 17. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 23 So 17. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
Exl 24 So 17. 4. 2021 16:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Hluboká - : - Zapsat
Exl 27 Ne 18. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A - : - Matěj Neděla
Exl 28 Ne 18. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat
Exl 29 Ne 18. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč - : - Marie Studená
Exl 30 Ne 18. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat
LIG 307 So 17. 4. 2021 13:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice - : - Zapsat
LIG 309 So 17. 4. 2021 13:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 311 So 17. 4. 2021 13:00 Skokani Olomouc Hroch Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
LIG 308 So 17. 4. 2021 16:00 Wolfs Domažlice SaBaT Praha Domažlice - : - Zapsat
LIG 310 So 17. 4. 2021 16:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Kraví hora - : - Rudolf Drnec
LIG 312 So 17. 4. 2021 16:00 Skokani Olomouc Hroch Brno Skokani - : - Lenka Nastoupilová
U18 1007 St 14. 4. 2021 16:30 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
U18 1008 St 14. 4. 2021 16:30 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1110 St 14. 4. 2021 16:30 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1113 So 17. 4. 2021 09:00 Draci Brno Technika Brno MBS - : - Zapsat
U18 1114 So 17. 4. 2021 11:00 Technika Brno Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1009 So 17. 4. 2021 12:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec Vypich - : - Zapsat
U18 1011 So 17. 4. 2021 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo - : - Zapsat
U18 1115 So 17. 4. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Třebíč - : - Zapsat
U18 1117 So 17. 4. 2021 12:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1010 So 17. 4. 2021 14:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1012 So 17. 4. 2021 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1116 So 17. 4. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1118 So 17. 4. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U21 11 Čt 15. 4. 2021 17:30 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 9 Ne 18. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
U21 10 Ne 18. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
Exl 31 23. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Blesk Jablonec Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 32 23. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Blansko - : - Rudolf Drnec
Exl 33 23. 4. 2021 19:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS - : - Jan Altrichter
Exl 34 So 24. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 35 So 24. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 36 So 24. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 37 So 24. 4. 2021 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká MBS - : - Jan Altrichter
Exl 38 So 24. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 39 So 24. 4. 2021 16:00 Blesk Jablonec Eagles Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 40 So 24. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 41 So 24. 4. 2021 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Romana Kucková
Exl 42 So 24. 4. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč - : - Marie Studená
Exl 43 Ne 25. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 44 Ne 25. 4. 2021 13:00 Sokol Hluboká Draci Brno Hluboká - : - Zapsat
Exl 45 Ne 25. 4. 2021 13:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich - : - Zapsat
LIG 313 So 24. 4. 2021 13:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT - : - Zapsat
LIG 315 So 24. 4. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Wolfs Domažlice Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 314 So 24. 4. 2021 16:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice SaBaT - : - Zapsat
LIG 316 So 24. 4. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Wolfs Domažlice Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 317 Ne 25. 4. 2021 13:00 Technika Brno Hroch Brno Kraví hora - : - Zapsat
LIG 318 Ne 25. 4. 2021 16:00 Technika Brno Hroch Brno Kraví hora - : - Zapsat
U18 1013 St 21. 4. 2021 16:30 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1014 St 21. 4. 2021 16:30 Trojan Warriors Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 13 Ne 25. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat
U21 15 Ne 25. 4. 2021 13:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 14 Ne 25. 4. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši - : - Zapsat
U21 16 Ne 25. 4. 2021 16:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
Exl 57 Čt 29. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
Exl 46 30. 4. 2021 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 47 30. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
Exl 48 30. 4. 2021 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 49 30. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 50 So 1. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká - : - Zapsat
Exl 52 So 1. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat
Exl 53 So 1. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 54 So 1. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat
Exl 51 So 1. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč - : - Marie Studená
Exl 55 So 1. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká - : - Zapsat
Exl 56 So 1. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 58 Ne 2. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo - : - Zapsat
Exl 59 Ne 2. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat
Exl 60 Ne 2. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec - : - Zapsat
U18 1015 St 28. 4. 2021 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1016 St 28. 4. 2021 17:00 Tempo Praha Trojan Warriors Tempo - : - Zapsat
U18 1121 St 28. 4. 2021 18:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko - : - Zapsat
U18 1122 St 28. 4. 2021 20:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1019 So 1. 5. 2021 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT - : - Zapsat
U18 1119 So 1. 5. 2021 12:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora - : - Zapsat
U18 1123 So 1. 5. 2021 12:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS - : - Zapsat
U18 1020 So 1. 5. 2021 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1120 So 1. 5. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Kraví hora - : - Zapsat
U18 1124 So 1. 5. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1021 So 1. 5. 2021 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 12 Út 27. 4. 2021 17:30 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 17 Ne 2. 5. 2021 13:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat
U21 19 Ne 2. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat
U21 18 Ne 2. 5. 2021 16:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat
U21 20 Ne 2. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Zapsat
Exl 61 7. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Blesk Jablonec Arrows A - : - Zapsat
Exl 62 7. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko - : - Zapsat
Exl 63 7. 5. 2021 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 64 7. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 65 So 8. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
Exl 66 So 8. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
Exl 67 So 8. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko - : - Zapsat
Exl 69 So 8. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Vypich - : - Zapsat
Exl 68 So 8. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 70 So 8. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
Exl 71 Ne 9. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo - : - Zapsat
Exl 72 Ne 9. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Arrows Ostrava Jablonec - : - Zapsat
Exl 73 Ne 9. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Olympia Blansko Hluboká - : - Zapsat
Exl 74 Ne 9. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Jaroslava Duffková
Exl 75 Ne 9. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši - : - Martin Dvořák
LIG 319 So 8. 5. 2021 13:00 Hroch Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
LIG 321 So 8. 5. 2021 13:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani - : - Zapsat
LIG 323 So 8. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice - : - Zapsat
LIG 320 So 8. 5. 2021 16:00 Hroch Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
LIG 322 So 8. 5. 2021 16:00 Skokani Olomouc Technika Brno Skokani - : - Zapsat
LIG 324 So 8. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice - : - Zapsat
U21 21 Ne 9. 5. 2021 13:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 45 Ne 9. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
U21 22 Ne 9. 5. 2021 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 46 Ne 9. 5. 2021 16:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
Exl 76 14. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 77 14. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko - : - Zapsat
Exl 78 14. 5. 2021 19:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Jan Altrichter
Exl 79 14. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
Exl 80 So 15. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 81 So 15. 5. 2021 13:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko - : - Zapsat
Exl 83 So 15. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo - : - Zapsat
Exl 84 So 15. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat
Exl 82 So 15. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč - : - Zapsat
Exl 85 So 15. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich - : - Zapsat
Exl 86 Ne 16. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 87 Ne 16. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec - : - Zapsat
Exl 88 Ne 16. 5. 2021 13:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Jan Altrichter
Exl 89 Ne 16. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
Exl 90 Ne 16. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Hluboká - : - Zapsat
LIG 327 So 15. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Bučovice - : - Zapsat
LIG 329 So 15. 5. 2021 13:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Zapsat
LIG 328 So 15. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Skokani Olomouc Bučovice - : - Zapsat
LIG 330 So 15. 5. 2021 16:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Zapsat
LIG 325 Ne 16. 5. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 326 Ne 16. 5. 2021 15:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1022 St 12. 5. 2021 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč - : - Zapsat
U18 1023 St 12. 5. 2021 17:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1024 So 15. 5. 2021 12:00 Patriots Liberec Tempo Praha Liberec - : - Zapsat
U18 1026 So 15. 5. 2021 12:00 Sokol Hluboká Trojan Warriors Hluboká - : - Zapsat
U18 1028 So 15. 5. 2021 12:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1129 So 15. 5. 2021 12:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1025 So 15. 5. 2021 14:00 Tempo Praha Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1027 So 15. 5. 2021 14:00 Trojan Warriors Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1130 So 15. 5. 2021 14:00 Technika Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1127 So 15. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši - : - Zapsat
U18 1128 So 15. 5. 2021 18:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U21 23 Út 11. 5. 2021 17:30 Kotlářka Praha Eagles Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 25 Ne 16. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat
U21 27 Ne 16. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
U21 26 Ne 16. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Draci Brno Vypich - : - Zapsat
U21 28 Ne 16. 5. 2021 16:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč - : - Zapsat
Exl 91 21. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 92 21. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Eagles Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 93 So 22. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Zapsat
Exl 94 So 22. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 95 So 22. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat
Exl 100 So 22. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč - : - Zapsat
Exl 101 So 22. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
Exl 96 So 22. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Cardion Hroši Brno Hluboká - : - Zapsat
Exl 97 So 22. 5. 2021 16:00 Blesk Jablonec Kotlářka Praha Jablonec - : - Zapsat
Exl 98 So 22. 5. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč - : - Zapsat
Exl 102 Ne 23. 5. 2021 12:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč - : - Zapsat
Exl 99 Ne 23. 5. 2021 13:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS - : - Jan Altrichter
Exl 103 Ne 23. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 104 Ne 23. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Blesk Jablonec Vypich - : - Zapsat
Exl 105 Ne 23. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo - : - Zapsat
LIG 331 So 22. 5. 2021 13:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Zapsat
LIG 335 So 22. 5. 2021 13:00 Wolfs Domažlice Pelikans Bučovice Domažlice - : - Zapsat
LIG 332 So 22. 5. 2021 16:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT - : - Zapsat
LIG 336 So 22. 5. 2021 16:00 Wolfs Domažlice Pelikans Bučovice Domažlice - : - Zapsat
LIG 333 Ne 23. 5. 2021 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
LIG 334 Ne 23. 5. 2021 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1125 Po 17. 5. 2021 18:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS - : - Zapsat
U18 1126 Po 17. 5. 2021 20:00 Třebíč Nuclears Draci Brno MBS - : - Zapsat
U18 1017 St 19. 5. 2021 17:00 Patriots Liberec Eagles Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1029 St 19. 5. 2021 17:00 SaBaT Praha Trojan Warriors SaBaT - : - Zapsat
U18 1030 St 19. 5. 2021 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich - : - Zapsat
U18 1135 St 19. 5. 2021 17:30 Olympia Blansko Technika Brno Technika - : - Zapsat
U18 1018 St 19. 5. 2021 19:00 Eagles Praha Patriots Liberec Krč (světla) - : - Zapsat
U18 1036 So 22. 5. 2021 11:30 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Areál Markéta - : - Zapsat
U18 1133 So 22. 5. 2021 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši - : - Zapsat
U18 1037 So 22. 5. 2021 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Areál Markéta - : - Zapsat
U18 1134 So 22. 5. 2021 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši - : - Zapsat
U18 1131 So 22. 5. 2021 16:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A - : - Zapsat
U18 1132 So 22. 5. 2021 18:00 Draci Brno Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U21 29 Ne 23. 5. 2021 13:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 31 Ne 23. 5. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
U21 30 Ne 23. 5. 2021 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 32 Ne 23. 5. 2021 16:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
Exl 106 28. 5. 2021 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 107 28. 5. 2021 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 108 28. 5. 2021 19:00 Olympia Blansko Tempo Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 109 So 29. 5. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Jan Altrichter
Exl 110 So 29. 5. 2021 13:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A - : - Zapsat
Exl 111 So 29. 5. 2021 13:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Zapsat
Exl 112 So 29. 5. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 113 So 29. 5. 2021 15:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo - : - Zapsat
Exl 114 So 29. 5. 2021 16:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Hluboká - : - Zapsat
Exl 115 So 29. 5. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Blesk Jablonec Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 116 Ne 30. 5. 2021 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč - : - Zapsat
Exl 117 Ne 30. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Vypich - : - Zapsat
Exl 118 Ne 30. 5. 2021 13:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo - : - Zapsat
Exl 119 Ne 30. 5. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč - : - Zapsat
Exl 120 Ne 30. 5. 2021 13:00 Blesk Jablonec Cardion Hroši Brno Jablonec - : - Zapsat
LIG 337 So 29. 5. 2021 13:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Zapsat
LIG 339 So 29. 5. 2021 13:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 341 So 29. 5. 2021 13:00 Skokani Olomouc Wolfs Domažlice Skokani - : - Zapsat
LIG 338 So 29. 5. 2021 16:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora - : - Zapsat
LIG 340 So 29. 5. 2021 16:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice - : - Zapsat
LIG 342 So 29. 5. 2021 16:00 Skokani Olomouc Wolfs Domažlice Skokani - : - Zapsat
U18 1033 St 26. 5. 2021 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha SaBaT - : - Zapsat
U18 1034 St 26. 5. 2021 17:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo - : - Zapsat
U18 1136 St 26. 5. 2021 19:00 Technika Brno Olympia Blansko Blansko - : - Zapsat
U18 1038 So 29. 5. 2021 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha Liberec - : - Zapsat
U18 1141 So 29. 5. 2021 12:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Zapsat
U18 1039 So 29. 5. 2021 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec Liberec - : - Zapsat
U18 1142 So 29. 5. 2021 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Třebíč - : - Zapsat
U18 1139 So 29. 5. 2021 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A - : - Zapsat
U18 1140 So 29. 5. 2021 18:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A - : - Zapsat
U18 1137 Ne 30. 5. 2021 12:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Frýdek-Místek - : - Zapsat
U18 1138 Ne 30. 5. 2021 14:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek - : - Zapsat
U21 24 Čt 27. 5. 2021 17:30 Kotlářka Praha Eagles Praha Krč (světla) - : - Zapsat
U21 33 Ne 30. 5. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat
U21 35 Ne 30. 5. 2021 13:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Zapsat
U21 34 Ne 30. 5. 2021 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat
U21 36 Ne 30. 5. 2021 16:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS - : - Zapsat
Exl 121 4. 6. 2021 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Jan Altrichter
Exl 122 4. 6. 2021 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč - : - Zapsat
Exl 123 4. 6. 2021 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko - : - Zapsat
Exl 124 4. 6. 2021 19:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat
Exl 125 So 5. 6. 2021 12:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo - : - Zapsat
Exl 126 So 5. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši - : - Martin Dvořák
Exl 127 So 5. 6. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat
Exl 128 So 5. 6. 2021 13:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich - : - Zapsat
Exl 129 So 5. 6. 2021 13:00 Arrows Ostrava Sokol Hluboká Arrows A - : - Zapsat
Exl 130 So 5. 6. 2021 15:00 Tempo Praha Blesk Jablonec Tempo - : - Zapsat
Exl 132 So 5. 6. 2021 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč - : - Zapsat
Exl 133 Ne 6. 6. 2021 11:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Vypich - : - Zapsat
Exl 131 Ne 6. 6. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Jan Altrichter
Exl 134 Ne 6. 6. 2021 13:00 Sokol Hluboká Arrows Ostrava Hluboká - : - Zapsat
Exl 135 Ne 6. 6. 2021 13:00 Blesk Jablonec Tempo Praha Jablonec - : - Zapsat
U18 1040 St 2. 6. 2021 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors Krč - : - Zapsat
U18 1035 Čt 3. 6. 2021 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U21 39 So 5. 6. 2021 13:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 40 So 5. 6. 2021 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT - : - Zapsat
U21 37 Ne 6. 6. 2021 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat
U21 38 Ne 6. 6. 2021 16:00 Draci Brno Eagles Praha MBS - : - Zapsat
U18 1041 St 9. 6. 2021 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč - : - Zapsat
U18 1042 St 9. 6. 2021 17:00 Kotlářka Praha Trojan Warriors Vypich - : - Zapsat
U21 41 Ne 13. 6. 2021 13:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat
U21 43 Ne 13. 6. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 42 Ne 13. 6. 2021 16:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat
U21 44 Ne 13. 6. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši - : - Zapsat
U21 47 Ne 4. 7. 2021 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
U21 48 Ne 4. 7. 2021 16:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Vypich - : - Zapsat
U21 51 Ne 11. 7. 2021 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
U21 52 Ne 11. 7. 2021 16:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS - : - Zapsat
U21 49 Čt 15. 7. 2021 13:00 SaBaT Praha Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U21 50 Čt 15. 7. 2021 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha Krč - : - Zapsat
U21 53 Ne 18. 7. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
U21 55 Ne 18. 7. 2021 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
U21 54 Ne 18. 7. 2021 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši - : - Zapsat
U21 56 Ne 18. 7. 2021 16:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
U18 1031 Út 20. 7. 2021 17:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Hluboká - : - Zapsat
U18 1032 St 21. 7. 2021 17:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká - : - Zapsat
U21 57 Ne 25. 7. 2021 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat
U21 59 Ne 25. 7. 2021 13:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
U21 58 Ne 25. 7. 2021 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Vypich - : - Zapsat
U21 60 Ne 25. 7. 2021 16:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT - : - Zapsat
Exl 1 9. 4. 2021 19:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 2 : 1 Jan Altrichter
Exl 3 9. 4. 2021 19:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 1 : 11 Roman Mráz
Exl 4 9. 4. 2021 19:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 5 So 10. 4. 2021 12:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 14 Ondřej Rypar
Exl 6 So 10. 4. 2021 13:00 Draci Brno Blesk Jablonec MBS 13 : 1 Jan Altrichter
Exl 7 So 10. 4. 2021 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 17 : 16 Romana Kucková
Exl 8 So 10. 4. 2021 13:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 4 : 6 Roman Mráz
Exl 9 So 10. 4. 2021 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Krč 99 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 10 So 10. 4. 2021 15:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 1 : 4 Ondřej Rypar
Exl 2 So 10. 4. 2021 16:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Arrows A 12 : 6 Romana Kucková
Exl 14 Ne 11. 4. 2021 12:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 7 : 0 Sokol Hluboká
Exl 11 Ne 11. 4. 2021 13:00 Blesk Jablonec Draci Brno MBS 1 : 7 Jan Altrichter
Exl 12 Ne 11. 4. 2021 13:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 0 Marie Studená
Exl 13 Ne 11. 4. 2021 13:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši 13 : 9 Martin Dvořák
Exl 15 Ne 11. 4. 2021 13:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 2 : 6 Stanislav Lippanský
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací