Soutěž#DenDatumČasDomácíHostéHřištěVýsledekZapisovatelŽádost
LIG 337 So 18. 7. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Sokol Hluboká Bučovice - : - Ondřej Vykoukal
LIG 338 So 18. 7. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Sokol Hluboká Bučovice - : - Ondřej Vykoukal
LIG 324 Ne 19. 7. 2020 16:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec 0 : 0 Karel Riedl
LIG 321 So 25. 7. 2020 13:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Martin Dvořák
LIG 322 So 25. 7. 2020 16:00 Hroch Brno Wolfs Domažlice Hroši - : - Martin Dvořák
U18 1135 So 15. 8. 2020 10:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 0 : 0 Zapsat
U21 552 Ne 23. 8. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč - : - Marie Studená
U21 551 Po 24. 8. 2020 17:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka - : - Zapsat
U21 565 Po 7. 9. 2020 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS - : - Zapsat
U21 577 Ne 27. 9. 2020 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka - : - Zapsat
U21 579 Ne 27. 9. 2020 13:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč - : - Zapsat
Exl 11 22. 5. 2020 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 3 : 0 Romana Kucková
Exl 12 22. 5. 2020 19:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 15 : 3 Jaroslava Duffková
Exl 15 22. 5. 2020 19:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 9 : 12 František Slavič
Exl 13 So 23. 5. 2020 14:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Kotlářka 3 : 0 Jan Bílek
Exl 14 So 23. 5. 2020 15:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Třebíč 1 : 9 Marie Studená
Exl 17 So 23. 5. 2020 16:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 4 : 5 Jiří Křepinský
Exl 20 So 23. 5. 2020 16:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora 14 : 4 Rudolf Drnec
Exl 18 Ne 24. 5. 2020 14:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 4 : 8 Stanislav Lippanský
Exl 16 Ne 24. 5. 2020 15:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 6 : 3 Adam Jarolím
Exl 19 Ne 24. 5. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 6 : 1 El_Ghannam Moustafa
U18 1023 St 20. 5. 2020 17:00 SaBaT Praha Trojan Warriors SaBaT 23 : 2 Zapsat
U21 507 Ne 24. 5. 2020 12:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 2 : 12 Jan Bílek
U21 508 Ne 24. 5. 2020 15:00 Draci Brno Kotlářka Praha Kotlářka 6 : 8 Jan Bílek
Exl 21 29. 5. 2020 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 9 : 5 Matěj Neděla
Exl 25 29. 5. 2020 19:00 Olympia Blansko Tempo Praha Blansko 3 : 2 František Slavič
Exl 22 So 30. 5. 2020 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 9 : 0 Adam Jarolím
Exl 23 So 30. 5. 2020 16:00 Technika Brno Kotlářka Praha Kraví hora 6 : 5 Zapsat
Exl 24 So 30. 5. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 14 : 4 El_Ghannam Moustafa
Exl 26 So 30. 5. 2020 16:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 6 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 30 So 30. 5. 2020 16:00 Tempo Praha Olympia Blansko Tempo 8 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 27 Ne 31. 5. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 1 : 12 Marie Studená
Exl 28 Ne 31. 5. 2020 16:00 Kotlářka Praha Technika Brno Kotlářka 8 : 7 Jan Bílek
Exl 29 Ne 31. 5. 2020 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 0 : 9 Jiří Křepinský
LIG 301 So 30. 5. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Frýdek-Místek 4 : 2 Aleš Haladej
LIG 303 So 30. 5. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Domažlice 8 : 28 Karel Riedl
LIG 302 So 30. 5. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Frýdek-Místek 7 : 9 Aleš Haladej
LIG 304 So 30. 5. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Blesk Jablonec Domažlice 0 : 37 Karel Riedl
LIG 305 Ne 31. 5. 2020 13:00 Sokol Hluboká Hroch Brno Hroši 4 : 14 Sokol Hluboká
LIG 306 Ne 31. 5. 2020 16:00 Sokol Hluboká Hroch Brno Hroši 12 : 10 Sokol Hluboká
U18 1101 So 30. 5. 2020 09:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 2 : 9 Zapsat
U18 1005 So 30. 5. 2020 10:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 0 : 2 Zapsat
U18 1102 So 30. 5. 2020 11:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno Hroši 3 : 2 El_Ghannam Moustafa
U18 1006 So 30. 5. 2020 12:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha SaBaT 0 : 16 Zapsat
U18 1103 So 30. 5. 2020 12:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 4 : 9 Marie Studená
U18 1105 So 30. 5. 2020 12:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Blansko 6 : 16 František Slavič
U18 1001 So 30. 5. 2020 14:00 Patriots Liberec Tempo Praha Liberec 2 : 18 Zapsat
U18 1003 So 30. 5. 2020 14:00 Sokol Hluboká Trojan Warriors SaBaT 11 : 1 Sokol Hluboká
U18 1104 So 30. 5. 2020 14:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč 13 : 1 Marie Studená
U18 1106 So 30. 5. 2020 14:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Blansko 7 : 8 František Slavič
U18 1002 So 30. 5. 2020 16:00 Tempo Praha Patriots Liberec Liberec 13 : 6 Zapsat
U18 1004 So 30. 5. 2020 16:00 Trojan Warriors Sokol Hluboká SaBaT 5 : 7 Sokol Hluboká
U21 511 Po 25. 5. 2020 14:30 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč 8 : 4 Marie Studená
U21 512 Po 25. 5. 2020 17:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears Třebíč 1 : 12 Marie Studená
U21 503 Čt 28. 5. 2020 17:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 2 : 4 Jan Obrtlík
U21 505 Ne 31. 5. 2020 10:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 2 : 16 Jan Bílek
U21 501 Ne 31. 5. 2020 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 6 : 0 Tomáš Furko
U21 506 Ne 31. 5. 2020 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha SaBaT 17 : 5 Jan Bílek
U21 502 Ne 31. 5. 2020 16:00 Eagles Praha Draci Brno MBS 12 : 9 Tomáš Furko
Exl 31 5. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 11 : 1 Romana Kucková
Exl 32 5. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Eagles Praha Blansko 4 : 7 František Slavič
Exl 33 So 6. 6. 2020 14:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 2 : 4 Adam Jarolím
Exl 34 So 6. 6. 2020 14:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears Tempo 4 : 7 Stanislav Lippanský
Exl 35 So 6. 6. 2020 16:00 Technika Brno SaBaT Praha Kraví hora 19 : 0 Rudolf Drnec
Exl 36 So 6. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 6 : 14 Martin Dvořák
Exl 37 So 6. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Olympia Blansko Krč 9 : 8 Jaroslava Duffková
Exl 38 Ne 7. 6. 2020 14:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 11 : 1 Jan Bílek
Exl 39 Ne 7. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha Třebíč 3 : 7 Marie Studená
Exl 40 Ne 7. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Technika Brno SaBaT 7 : 6 Jiří Křepinský
LIG 307 So 6. 6. 2020 13:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Domažlice 17 : 1 Sokol Hluboká
LIG 309 So 6. 6. 2020 13:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Skokani 6 : 2 Lenka Nastoupilová
LIG 308 So 6. 6. 2020 16:00 Sokol Hluboká Wolfs Domažlice Domažlice 11 : 6 Sokol Hluboká
LIG 310 So 6. 6. 2020 16:00 Skokani Olomouc Pelikans Bučovice Skokani 7 : 11 Lenka Nastoupilová
LIG 311 Ne 7. 6. 2020 13:00 Blesk Jablonec Hroch Brno Jablonec 20 : 5 Karel Riedl
LIG 312 Ne 7. 6. 2020 16:00 Blesk Jablonec Hroch Brno Jablonec 15 : 7 Karel Riedl
U18 1007 St 3. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha SaBaT 2 : 8 Zapsat
U18 1109 So 6. 6. 2020 10:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Hroši 18 : 3 Martin Dvořák
U18 1010 So 6. 6. 2020 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT 5 : 4 Sokol Hluboká
U18 1107 So 6. 6. 2020 12:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno Frýdek-Místek 9 : 13 Aleš Haladej
U18 1111 So 6. 6. 2020 12:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 13 : 4 Matěj Neděla
U18 1011 So 6. 6. 2020 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha SaBaT 6 : 5 Sokol Hluboká
U18 1108 So 6. 6. 2020 14:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 8 : 6 Aleš Haladej
U18 1112 So 6. 6. 2020 14:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Arrows A 11 : 9 Matěj Neděla
U18 1025 So 6. 6. 2020 15:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec Vypich 13 : 0 Jan Bílek
U18 1028 So 6. 6. 2020 17:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha Vypich 1 : 17 Jan Bílek
U21 504 Čt 4. 6. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši 7 : 5 Jan Obrtlík
U21 509 Ne 7. 6. 2020 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 8 : 7 Jaroslava Duffková
U21 510 Ne 7. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Krč 1 : 11 Jaroslava Duffková
Exl 41 12. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 2 Romana Kucková
Exl 43 12. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko 3 : 9 František Slavič
Exl 48 So 13. 6. 2020 14:00 Draci Brno Olympia Blansko MBS 11 : 0 Adam Jarolím
Exl 44 So 13. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 9 : 12 Jiří Křepinský
Exl 45 So 13. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno Hroši 7 : 11 Martin Dvořák
Exl 47 Ne 14. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Třebíč 4 : 10 Marie Studená
Exl 50 Ne 14. 6. 2020 16:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno Kraví hora 13 : 15 Roman Mráz
LIG 315 So 13. 6. 2020 13:00 Skokani Olomouc Sokol Hluboká Skokani 6 : 9 Lenka Nastoupilová
LIG 316 So 13. 6. 2020 16:00 Skokani Olomouc Sokol Hluboká Skokani 5 : 21 Lenka Nastoupilová
LIG 317 Ne 14. 6. 2020 12:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Jablonec 13 : 4 Karel Riedl
LIG 318 Ne 14. 6. 2020 15:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Jablonec 5 : 6 Karel Riedl
U18 1014 Út 9. 6. 2020 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors Krč 11 : 9 Zapsat
U18 1115 St 10. 6. 2020 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 2 : 12 Matěj Neděla
U18 1013 St 10. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha SaBaT 0 : 15 Zapsat
U18 1116 St 10. 6. 2020 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Arrows A 6 : 3 Matěj Neděla
U18 1015 So 13. 6. 2020 12:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha Vypich 1 : 11 Sokol Hluboká
U18 1017 So 13. 6. 2020 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha Liberec 3 : 23 Zapsat
U18 1113 So 13. 6. 2020 12:00 Olympia Blansko Draci Brno Blansko 0 : 18 Zapsat
U18 1117 So 13. 6. 2020 12:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Frýdek-Místek 15 : 1 Aleš Haladej
U18 1016 So 13. 6. 2020 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká Vypich 7 : 4 Zapsat
U18 1018 So 13. 6. 2020 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec Liberec 2 : 0 Zapsat
U18 1114 So 13. 6. 2020 14:00 Draci Brno Olympia Blansko Blansko 15 : 0 Zapsat
U18 1118 So 13. 6. 2020 14:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2 : 11 Aleš Haladej
U21 520 Po 8. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 1 : 2 Marie Studená
U21 513 Ne 14. 6. 2020 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 8 : 1 Tomáš Furko
U21 514 Ne 14. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno MBS 2 : 15 Tomáš Furko
Exl 49 Út 16. 6. 2020 17:30 Kotlářka Praha SaBaT Praha Kotlářka 7 : 2 Alois Sečkar
Exl 52 19. 6. 2020 19:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 1 : 2 Jaroslava Duffková
Exl 54 Ne 21. 6. 2020 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Tempo 1 : 3 Martin Dvořák
Exl 59 Ne 21. 6. 2020 16:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 12 : 6 Stanislav Lippanský
Exl 60 Ne 21. 6. 2020 16:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora 2 : 6 Jan Obrtlík
U18 1024 St 17. 6. 2020 16:30 Tempo Praha Kotlářka Praha Vypich 7 : 3 David Vank
U18 1009 St 17. 6. 2020 17:00 Eagles Praha Patriots Liberec Krč (světla) 14 : 1 Zapsat
U18 1019 St 17. 6. 2020 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Vypich 2 : 10 David Vank
U18 1020 St 17. 6. 2020 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha SaBaT 7 : 15 Zapsat
U18 1119 St 17. 6. 2020 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A 6 : 1 Matěj Neděla
U18 1008 St 17. 6. 2020 19:00 Patriots Liberec Eagles Praha Krč (světla) 10 : 20 Zapsat
U21 515 Čt 18. 6. 2020 15:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Vypich 1 : 13 Jan Bílek
U21 516 Čt 18. 6. 2020 17:30 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Vypich 2 : 6 Jan Bílek
U21 521 Ne 21. 6. 2020 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 5 : 0 Jan Bílek
U21 522 Ne 21. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Kotlářka 7 : 3 Jan Bílek
Exl 3 St 24. 6. 2020 17:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 3 : 9 Martin Dvořák
Exl 1 St 24. 6. 2020 19:00 Arrows Ostrava Technika Brno Arrows A 12 : 6 Matěj Neděla
Exl 4 St 24. 6. 2020 19:00 SaBaT Praha Tempo Praha Krč (světla) 1 : 7 Jiří Křepinský
Exl 5 St 24. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 2 : 1 František Slavič
Exl 2 Čt 25. 6. 2020 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 0 : 10 Jaroslava Duffková
Exl 65 26. 6. 2020 19:00 Olympia Blansko SaBaT Praha Blansko 10 : 13 Rudolf Drnec
Exl 61 So 27. 6. 2020 13:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears Třebíč 4 : 1 Marie Studená
Exl 63 So 27. 6. 2020 16:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 4 : 0 Adam Jarolím
Exl 64 So 27. 6. 2020 16:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka 10 : 4 Jan Papp
Exl 66 So 27. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava Třebíč 2 : 4 Marie Studená
Exl 67 So 27. 6. 2020 16:00 Technika Brno Eagles Praha Kraví hora 6 : 10 Rudolf Drnec
Exl 70 So 27. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Olympia Blansko SaBaT 9 : 12 Jiří Křepinský
Exl 68 Ne 28. 6. 2020 14:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 1 : 11 David Vank
Exl 56 Ne 28. 6. 2020 16:00 SaBaT Praha Arrows Ostrava SaBaT 2 : 15 Jiří Křepinský
Exl 62 Ne 28. 6. 2020 16:00 Eagles Praha Technika Brno Krč 14 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 69 Ne 28. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 6 : 1 Martin Dvořák
LIG 325 So 27. 6. 2020 13:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 12 : 2 Aleš Haladej
LIG 327 So 27. 6. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice 7 : 5 Ondřej Vykoukal
LIG 329 So 27. 6. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Skokani Olomouc Domažlice 19 : 4 Zapsat
LIG 326 So 27. 6. 2020 16:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 0 : 15 Aleš Haladej
LIG 328 So 27. 6. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Hroch Brno Bučovice 10 : 8 Ondřej Vykoukal
LIG 330 So 27. 6. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Skokani Olomouc Domažlice 16 : 1 Zapsat
U18 1124 Út 23. 6. 2020 17:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Arrows A 5 : 4 Matěj Neděla
U18 1110 Čt 25. 6. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši 1 : 22 Martin Dvořák
U18 1125 So 27. 6. 2020 09:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 6 : 3 Zapsat
U18 1126 So 27. 6. 2020 11:00 Arrows Ostrava Draci Brno MBS 2 : 12 Zapsat
U18 1029 So 27. 6. 2020 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká Tempo 8 : 5 Sokol Hluboká
U18 1129 So 27. 6. 2020 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 15 : 3 Martin Dvořák
U18 1030 So 27. 6. 2020 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha Tempo 15 : 5 Sokol Hluboká
U18 1130 So 27. 6. 2020 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Hroši 1 : 10 Martin Dvořák
U21 519 Po 22. 6. 2020 17:30 Draci Brno Třebíč Nuclears MBS 4 : 3 Tomáš Furko
U21 523 Út 23. 6. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 7 : 3 Martin Dvořák
U21 524 Út 23. 6. 2020 17:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno Hroši 2 : 10 Martin Dvořák
U21 518 St 24. 6. 2020 14:00 Eagles Praha SaBaT Praha SaBaT 9 : 3 Zapsat
U21 517 St 24. 6. 2020 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 1 : 18 Zapsat
U21 525 Ne 28. 6. 2020 10:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 0 : 9 Zapsat
U21 527 Ne 28. 6. 2020 10:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 9 : 1 Jaroslava Duffková
U21 526 Ne 28. 6. 2020 13:00 Draci Brno SaBaT Praha SaBaT 14 : 4 Zapsat
U21 528 Ne 28. 6. 2020 13:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Krč 6 : 8 Jaroslava Duffková
U21 529 Ne 28. 6. 2020 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka 17 : 7 Jan Bílek
U21 530 Ne 28. 6. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Kotlářka 7 : 4 Jan Bílek
Exl 55 Út 30. 6. 2020 17:30 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč 4 : 7 Marie Studená
Exl 7 St 1. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 8 : 11 Jan Papp
Exl 10 St 1. 7. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč 14 : 1 Marie Studená
Exl 9 St 1. 7. 2020 19:00 Tempo Praha SaBaT Praha Krč (světla) 16 : 0 Jaroslava Duffková
Exl 6 Čt 2. 7. 2020 17:00 Technika Brno Arrows Ostrava Kraví hora 6 : 12 Jan Obrtlík
Exl 8 Čt 2. 7. 2020 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 5 : 16 Adam Jarolím
Exl 71 3. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava Blansko 0 : 7 František Slavič
Exl 72 3. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 8 : 2 Jaroslava Duffková
Exl 73 3. 7. 2020 19:00 Draci Brno SaBaT Praha MBS 16 : 1 Adam Jarolím
Exl 75 So 4. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Technika Brno Tempo 6 : 2 Zapsat
Exl 78 So 4. 7. 2020 14:00 SaBaT Praha Draci Brno SaBaT 2 : 7 Jiří Křepinský
Exl 74 So 4. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Kotlářka 11 : 1 Jan Bílek
Exl 76 So 4. 7. 2020 16:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko Arrows A 13 : 2 Matěj Neděla
Exl 77 So 4. 7. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 11 : 5 Martin Dvořák
Exl 57 Ne 5. 7. 2020 13:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 11 : 1 Adam Jarolím
Exl 80 Ne 5. 7. 2020 14:00 Technika Brno Tempo Praha Kraví hora 11 : 8 Rudolf Drnec
Exl 79 Ne 5. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Třebíč 6 : 4 Marie Studená
LIG 331 So 4. 7. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek 6 : 4 Aleš Haladej
LIG 333 So 4. 7. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Wolfs Domažlice Bučovice 8 : 5 Ondřej Vykoukal
LIG 332 So 4. 7. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Frýdek-Místek 6 : 15 Aleš Haladej
LIG 334 So 4. 7. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Wolfs Domažlice Bučovice 19 : 9 Ondřej Vykoukal
LIG 335 Ne 5. 7. 2020 13:00 Hroch Brno Skokani Olomouc Skokani 12 : 6 Martin Dvořák
LIG 336 Ne 5. 7. 2020 16:00 Hroch Brno Skokani Olomouc Skokani 4 : 8 Martin Dvořák
U18 1012 Po 29. 6. 2020 15:00 Tempo Praha Trojan Warriors Tempo 14 : 11 David Vank
U18 1031 St 1. 7. 2020 14:30 SaBaT Praha Tempo Praha SaBaT 6 : 7 David Vank
U18 1032 St 1. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 14 : 4 Zapsat
U18 1035 St 1. 7. 2020 17:00 Tempo Praha SaBaT Praha SaBaT 2 : 15 David Vank
U18 1127 St 1. 7. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko 2 : 8 František Slavič
U18 1128 St 1. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 7 : 13 František Slavič
U18 1120 3. 7. 2020 14:00 Draci Brno Třebíč Nuclears Třebíč 11 : 0 Marie Studená
U18 1033 3. 7. 2020 15:00 Patriots Liberec Trojan Warriors SaBaT 2 : 13 Zapsat
U18 1121 3. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 0 : 11 Marie Studená
U18 1036 3. 7. 2020 17:00 Trojan Warriors Patriots Liberec SaBaT 20 : 2 Zapsat
U18 1122 So 4. 7. 2020 10:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 0 : 15 František Slavič
U18 1123 So 4. 7. 2020 12:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Blansko 12 : 5 František Slavič
U21 533 So 4. 7. 2020 11:00 Kotlářka Praha Třebíč Nuclears Kotlářka 6 : 5 Jan Bílek
U21 535 Ne 5. 7. 2020 13:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 9 : 4 Martin Dvořák
U21 536 Ne 5. 7. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno SaBaT Praha Hroši 11 : 0 Martin Dvořák
Exl 51 Po 6. 7. 2020 14:00 Arrows Ostrava SaBaT Praha Arrows A 16 : 0 Matěj Neděla
Exl 58 St 8. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko Blansko 17 : 3 František Slavič
Exl 53 St 8. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha Blansko 3 : 2 František Slavič
Exl 42 Čt 9. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 11 : 16 Jaroslava Duffková
Exl 81 10. 7. 2020 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 7 : 2 Romana Kucková
Exl 82 10. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 4 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 83 10. 7. 2020 19:00 Draci Brno Technika Brno MBS 3 : 4 Adam Jarolím
Exl 84 10. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno Blansko 9 : 8 František Slavič
Exl 87 So 11. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 6 : 0 Stanislav Lippanský
Exl 85 So 11. 7. 2020 16:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT 2 : 3 Jiří Křepinský
Exl 86 So 11. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka 10 : 9 Jan Bílek
Exl 46 Ne 12. 7. 2020 13:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 2 : 12 Stanislav Lippanský
Exl 89 Ne 12. 7. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko Hroši 10 : 0 Martin Dvořák
Exl 88 Ne 12. 7. 2020 16:00 Technika Brno Draci Brno Kraví hora 0 : 5 Zapsat
Exl 90 Ne 12. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč 5 : 1 Marie Studená
LIG 339 Ne 12. 7. 2020 13:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani 0 : 11 Lenka Nastoupilová
LIG 341 Ne 12. 7. 2020 13:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 3 : 14 Martin Dvořák
LIG 340 Ne 12. 7. 2020 16:00 Skokani Olomouc Blesk Jablonec Skokani 0 : 8 Lenka Nastoupilová
LIG 342 Ne 12. 7. 2020 16:00 Hroch Brno Klasik Frýdek-Místek Hroši 8 : 4 Martin Dvořák
U18 1038 St 8. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Trojan Warriors Kotlářka 14 : 2 Zapsat
U18 1037 Čt 9. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Eagles Praha Krč 8 : 11 David Vank
U18 1039 Čt 9. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 10 : 8 Zapsat
U18 1040 So 11. 7. 2020 10:00 Trojan Warriors Kotlářka Praha SaBaT 3 : 9 Zapsat
U18 1041 So 11. 7. 2020 14:00 Sokol Hluboká Patriots Liberec Liberec 9 : 1 Sokol Hluboká
U18 1042 So 11. 7. 2020 16:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká Liberec 9 : 12 Sokol Hluboká
U21 537 Ne 12. 7. 2020 13:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 3 : 5 Tomáš Furko
U21 541 Ne 12. 7. 2020 13:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 3 : 12 Zapsat
U21 538 Ne 12. 7. 2020 16:00 Kotlářka Praha Draci Brno MBS 3 : 10 Tomáš Furko
U21 542 Ne 12. 7. 2020 16:00 SaBaT Praha Cardion Hroši Brno SaBaT 4 : 20 Zapsat
Exl 91 17. 7. 2020 19:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 4 : 5 Romana Kucková
Exl 92 17. 7. 2020 19:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 3 : 0 Adam Jarolím
Exl 93 17. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 15 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 94 So 18. 7. 2020 14:00 Arrows Ostrava Tempo Praha Arrows A 8 : 1 Romana Kucková
Exl 96 So 18. 7. 2020 14:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 15 : 11 Jaroslava Duffková
Exl 97 Ne 19. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Arrows Ostrava Tempo 4 : 9 Stanislav Lippanský
Exl 98 Ne 19. 7. 2020 14:00 Kotlářka Praha Draci Brno Kotlářka 0 : 3 Alois Sečkar
Exl 99 Ne 19. 7. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 4 : 2 Jan Obrtlík
LIG 313 So 18. 7. 2020 13:00 Wolfs Domažlice Klasik Frýdek-Místek Domažlice 8 : 20 Zapsat
LIG 314 So 18. 7. 2020 16:00 Wolfs Domažlice Klasik Frýdek-Místek Domažlice 10 : 15 Zapsat
LIG 319 Ne 19. 7. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek 13 : 3 Aleš Haladej
LIG 323 Ne 19. 7. 2020 13:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec 4 : 1 Karel Riedl
LIG 320 Ne 19. 7. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc Frýdek-Místek 12 : 2 Aleš Haladej
U18 1131 Po 13. 7. 2020 18:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A 14 : 5 Romana Kucková
U21 539 Po 13. 7. 2020 15:00 Eagles Praha Třebíč Nuclears Krč 11 : 12 Jaroslava Duffková
U21 540 Po 13. 7. 2020 17:00 Třebíč Nuclears Eagles Praha Krč 2 : 12 Jaroslava Duffková
U21 543 Ne 19. 7. 2020 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Krč (světla) 5 : 7 Jan Bílek
U21 545 Ne 19. 7. 2020 13:00 Třebíč Nuclears Draci Brno Třebíč 2 : 9 Marie Studená
U21 544 Ne 19. 7. 2020 16:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) 4 : 3 Jan Bílek
U21 546 Ne 19. 7. 2020 16:00 Draci Brno Třebíč Nuclears Třebíč 3 : 5 Marie Studená
Exl 103 Čt 23. 7. 2020 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 14 : 3 Matěj Neděla
Exl 108 Čt 23. 7. 2020 19:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Krč (světla) 12 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 100 24. 7. 2020 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno Arrows A 11 : 1 Matěj Neděla
Exl 101 24. 7. 2020 19:00 Draci Brno Tempo Praha MBS 3 : 1 Adam Jarolím
Exl 102 24. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč 3 : 11 Jaroslava Duffková
Exl 104 So 25. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 3 : 2 Stanislav Lippanský
Exl 105 So 25. 7. 2020 14:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 10 : 6 Jan Bílek
Exl 106 So 25. 7. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava Hroši 8 : 6 Martin Dvořák
Exl 107 Ne 26. 7. 2020 14:00 Tempo Praha Draci Brno Tempo 3 : 5 Stanislav Lippanský
NExl 801 24. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 4 : 10 František Slavič
NExl 802 So 25. 7. 2020 13:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 2 : 9 Sokol Hluboká
NExl 808 So 25. 7. 2020 13:00 SaBaT Praha Technika Brno Kraví hora 7 : 4 Rudolf Drnec
NExl 804 So 25. 7. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Třebíč 15 : 0 Marie Studená
NExl 805 So 25. 7. 2020 16:00 Technika Brno SaBaT Praha Kraví hora 4 : 6 Rudolf Drnec
NExl 806 So 25. 7. 2020 16:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Hluboká 9 : 14 Sokol Hluboká
NExl 803 Ne 26. 7. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Klasik Frýdek-Místek Bučovice 11 : 10 Ondřej Vykoukal
NExl 807 Ne 26. 7. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Pelikans Bučovice Bučovice 5 : 3 Ondřej Vykoukal
U18 1134 Po 20. 7. 2020 18:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek MBS 6 : 2 Zapsat
U18 1021 Út 21. 7. 2020 17:00 Eagles Praha Sokol Hluboká Hluboká 9 : 1 Sokol Hluboká
U18 1022 St 22. 7. 2020 17:00 Sokol Hluboká Eagles Praha Hluboká 1 : 14 Sokol Hluboká
U18 1138 So 25. 7. 2020 10:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno Frýdek-Místek 0 : 11 Zapsat
U21 531 Ne 26. 7. 2020 13:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 7 : 5 Jaroslava Duffková
U21 532 Ne 26. 7. 2020 16:00 Draci Brno Eagles Praha Krč 6 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 116 St 29. 7. 2020 19:00 Tempo Praha Eagles Praha Krč (světla) 4 : 5 Jaroslava Duffková
Exl 111 31. 7. 2020 17:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno Kotlářka 14 : 4 Jan Bílek
Exl 109 31. 7. 2020 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 6 : 0 Adam Jarolím
Exl 110 31. 7. 2020 19:00 Eagles Praha Tempo Praha Krč 3 : 6 Jaroslava Duffková
Exl 114 So 1. 8. 2020 13:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 3 : 7 Martin Dvořák
Exl 112 So 1. 8. 2020 14:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 3 : 0 Adam Jarolím
Exl 113 So 1. 8. 2020 14:00 Tempo Praha Eagles Praha Tempo 6 : 10 Stanislav Lippanský
Exl 117 So 1. 8. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha Hroši 7 : 4 Martin Dvořák
Exl 115 Ne 2. 8. 2020 14:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 10 : 11 Romana Kucková
NExl 816 31. 7. 2020 17:30 Třebíč Nuclears Technika Brno Třebíč 4 : 0 Marie Studená
NExl 809 31. 7. 2020 19:00 Olympia Blansko SaBaT Praha Blansko 1 : 2 František Slavič
NExl 810 So 1. 8. 2020 13:00 Sokol Hluboká Pelikans Bučovice Hluboká 10 : 0 Sokol Hluboká
NExl 811 So 1. 8. 2020 13:00 Blesk Jablonec Klasik Frýdek-Místek Jablonec 5 : 8 Karel Riedl
NExl 813 So 1. 8. 2020 15:00 Technika Brno Třebíč Nuclears Kraví hora 13 : 7 Roman Mráz
NExl 814 So 1. 8. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec Jablonec 8 : 12 Karel Riedl
NExl 815 So 1. 8. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Sokol Hluboká Hluboká 10 : 11 Sokol Hluboká
U18 1132 Po 27. 7. 2020 17:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 9 : 1 Zapsat
U18 1027 Út 28. 7. 2020 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 10 : 5 Zapsat
U18 1133 Út 28. 7. 2020 17:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears Blansko 6 : 5 František Slavič
U18 1136 Út 28. 7. 2020 19:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko Blansko 14 : 4 František Slavič
U18 1026 St 29. 7. 2020 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 5 : 3 Zapsat
U18 1137 St 29. 7. 2020 18:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 4 : 6 Matěj Neděla
U18 1034 Ne 2. 8. 2020 14:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Krč (světla) 5 : 9 Zapsat
U21 534 St 29. 7. 2020 18:00 Třebíč Nuclears Kotlářka Praha Kotlářka 7 : 18 Jan Bílek
Exl 119 7. 8. 2020 17:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 2 : 8 Jaroslava Duffková
Exl 120 7. 8. 2020 17:30 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 8 : 5 Martin Dvořák
Exl 118 7. 8. 2020 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 5 : 7 Romana Kucková
Exl 122 So 8. 8. 2020 14:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 2 : 15 Jaroslava Duffková
Exl 123 So 8. 8. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Tempo Praha Hroši 1 : 7 Martin Dvořák
Exl 121 So 8. 8. 2020 16:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka 8 : 10 Jan Papp
Exl 124 Ne 9. 8. 2020 14:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka 7 : 10 Jan Bílek
Exl 125 Ne 9. 8. 2020 14:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 11 : 1 Adam Jarolím
Exl 126 Ne 9. 8. 2020 14:00 Tempo Praha Cardion Hroši Brno Tempo 2 : 10 Stanislav Lippanský
NExl 824 7. 8. 2020 17:00 SaBaT Praha Třebíč Nuclears SaBaT 7 : 8 Jiří Křepinský
NExl 817 7. 8. 2020 19:00 Olympia Blansko Technika Brno Blansko 5 : 1 František Slavič
NExl 819 So 8. 8. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek Sokol Hluboká Frýdek-Místek 5 : 2 Aleš Haladej
NExl 820 So 8. 8. 2020 15:00 Technika Brno Olympia Blansko Kraví hora 5 : 9 Zapsat
NExl 821 So 8. 8. 2020 16:00 Třebíč Nuclears SaBaT Praha Třebíč 15 : 11 Marie Studená
NExl 823 So 8. 8. 2020 16:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1 : 10 Aleš Haladej
NExl 818 Ne 9. 8. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Blesk Jablonec Bučovice 2 : 17 Ondřej Vykoukal
NExl 822 Ne 9. 8. 2020 16:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Bučovice 11 : 7 Ondřej Vykoukal
Exl 132 Čt 13. 8. 2020 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 9 : 2 Adam Jarolím
Exl 127 14. 8. 2020 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 5 : 3 Romana Kucková
Exl 130 So 15. 8. 2020 14:00 Arrows Ostrava Eagles Praha Arrows A 4 : 6 Romana Kucková
Exl 131 So 15. 8. 2020 14:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Kotlářka 3 : 2 Alois Sečkar
Exl 128 So 15. 8. 2020 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha Areál Markéta 3 : 0 Alois Sečkar
Exl 133 Ne 16. 8. 2020 14:00 Eagles Praha Arrows Ostrava Krč 7 : 4 Jaroslava Duffková
Exl 134 Ne 16. 8. 2020 14:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Kotlářka 7 : 16 Alois Sečkar
Exl 135 Ne 16. 8. 2020 17:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 3 : 2 Martin Dvořák
NExl 826 So 15. 8. 2020 13:00 Technika Brno Sokol Hluboká Hluboká 10 : 12 Sokol Hluboká
NExl 828 So 15. 8. 2020 16:00 SaBaT Praha Blesk Jablonec SaBaT 4 : 7 Jiří Křepinský
NExl 829 So 15. 8. 2020 16:00 Pelikans Bučovice Olympia Blansko Bučovice 4 : 13 Ondřej Vykoukal
NExl 830 So 15. 8. 2020 16:00 Sokol Hluboká Technika Brno Hluboká 7 : 3 Sokol Hluboká
NExl 827 Ne 16. 8. 2020 13:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 5 : 6 Aleš Haladej
NExl 831 Ne 16. 8. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears Frýdek-Místek 14 : 13 Aleš Haladej
NExl 832 Ne 16. 8. 2020 16:00 Blesk Jablonec SaBaT Praha Jablonec 9 : 6 Karel Riedl
Exl 129 Út 18. 8. 2020 19:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 2 : 1 Adam Jarolím
Exl 95 So 22. 8. 2020 14:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 7 : 4 Adam Jarolím
NExl 825 Út 18. 8. 2020 19:00 Olympia Blansko Pelikans Bučovice Blansko 10 : 0 František Slavič
NExl 833 21. 8. 2020 19:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec Blansko 10 : 0 František Slavič
NExl 834 So 22. 8. 2020 13:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek Kraví hora 15 : 5 Jan Obrtlík
NExl 839 So 22. 8. 2020 13:00 SaBaT Praha Pelikans Bučovice Bučovice 14 : 6 Ondřej Vykoukal
NExl 837 So 22. 8. 2020 14:00 Sokol Hluboká Třebíč Nuclears Třebíč 2 : 1 Marie Studená
NExl 835 So 22. 8. 2020 16:00 Pelikans Bučovice SaBaT Praha Bučovice 3 : 19 Ondřej Vykoukal
NExl 836 So 22. 8. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká Třebíč 6 : 2 Marie Studená
NExl 838 So 22. 8. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno Kraví hora 5 : 27 Jan Obrtlík
NExl 840 Ne 23. 8. 2020 14:00 Blesk Jablonec Olympia Blansko Jablonec 10 : 15 Karel Riedl
U21 550 21. 8. 2020 17:30 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno Hroši 2 : 10 Martin Dvořák
U21 547 Ne 23. 8. 2020 13:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha SaBaT 5 : 1 Zapsat
U21 548 Ne 23. 8. 2020 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears Třebíč 5 : 4 Marie Studená
U21 549 Ne 23. 8. 2020 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha SaBaT 4 : 16 Zapsat
NExl 841 28. 8. 2020 19:00 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek Blansko 16 : 4 František Slavič
NExl 842 So 29. 8. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko Frýdek-Místek 6 : 15 Aleš Haladej
Exl 138 4. 9. 2020 16:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka 4 : 3 Jan Papp
Exl 137 4. 9. 2020 19:00 Draci Brno Eagles Praha MBS 5 : 4 Tomáš Furko
Exl 139 So 5. 9. 2020 18:00 Eagles Praha Draci Brno Krč 5 : 7 Jaroslava Duffková
Exl 140 So 5. 9. 2020 19:00 Arrows Ostrava Kotlářka Praha Arrows A 3 : 0 Matěj Neděla
Exl 141 Ne 6. 9. 2020 16:00 Kotlářka Praha Arrows Ostrava Kotlářka 4 : 13 Alois Sečkar
NExl 846 So 5. 9. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Technika Brno Bučovice 5 : 9 Ondřej Vykoukal
NExl 844 So 5. 9. 2020 14:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec Třebíč 6 : 7 Marie Studená
NExl 843 So 5. 9. 2020 16:00 Technika Brno Pelikans Bučovice Bučovice 8 : 7 Ondřej Vykoukal
NExl 845 So 5. 9. 2020 16:30 Sokol Hluboká SaBaT Praha Hluboká 6 : 5 Sokol Hluboká
NExl 847 Ne 6. 9. 2020 14:00 Blesk Jablonec Třebíč Nuclears Jablonec 4 : 9 Karel Riedl
NExl 848 Ne 6. 9. 2020 14:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká SaBaT 9 : 0 Jiří Křepinský
U21 560 4. 9. 2020 19:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 9 : 15 Jaroslava Duffková
U21 561 So 5. 9. 2020 12:00 Draci Brno Kotlářka Praha MBS 4 : 3 Zapsat
U21 562 So 5. 9. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha Hroši 7 : 17 Zapsat
U21 563 Ne 6. 9. 2020 11:00 Kotlářka Praha Draci Brno Areál Markéta 1 : 8 Zapsat
U21 564 Ne 6. 9. 2020 13:00 Eagles Praha Cardion Hroši Brno Krč 2 : 6 Jaroslava Duffková
Exl 150 11. 9. 2020 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 6 : 1 Adam Jarolím
Exl 151 So 12. 9. 2020 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 4 : 6 Romana Kucková
NExl 849 11. 9. 2020 19:00 Olympia Blansko Sokol Hluboká Blansko 10 : 0 František Slavič
NExl 854 So 12. 9. 2020 13:00 Technika Brno Blesk Jablonec Jablonec 14 : 3 Karel Riedl
NExl 856 So 12. 9. 2020 13:00 Pelikans Bučovice Třebíč Nuclears Třebíč 0 : 16 Marie Studená
NExl 853 So 12. 9. 2020 14:30 SaBaT Praha Klasik Frýdek-Místek SaBaT 6 : 0 Jiří Křepinský
NExl 851 So 12. 9. 2020 16:00 Třebíč Nuclears Pelikans Bučovice Třebíč 18 : 0 Marie Studená
NExl 855 So 12. 9. 2020 16:00 Blesk Jablonec Technika Brno Jablonec 13 : 3 Karel Riedl
NExl 850 Ne 13. 9. 2020 13:00 Klasik Frýdek-Místek SaBaT Praha Frýdek-Místek 1 : 6 Aleš Haladej
NExl 852 Ne 13. 9. 2020 14:30 Sokol Hluboká Olympia Blansko Hluboká 10 : 7 Sokol Hluboká
U18 1161 Út 8. 9. 2020 16:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 8 : 16 Zapsat
U18 1165 St 9. 9. 2020 16:30 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek Arrows A 12 : 11 Romana Kucková
U18 1169 St 9. 9. 2020 16:30 Tempo Praha Kotlářka Praha Tempo 5 : 10 Zapsat
U18 1166 Čt 10. 9. 2020 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 6 : 11 Zapsat
U18 1160 Čt 10. 9. 2020 18:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 11 : 1 Zapsat
U21 571 11. 9. 2020 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) 7 : 3 Jaroslava Duffková
U21 570 So 12. 9. 2020 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 11 : 1 Zapsat
U21 572 Ne 13. 9. 2020 13:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 4 : 2 Zapsat
U21 573 Ne 13. 9. 2020 13:00 Kotlářka Praha Eagles Praha Kotlářka 2 : 4 Zapsat
Exl 152 18. 9. 2020 19:00 Draci Brno Arrows Ostrava MBS 1 : 3 Adam Jarolím
Exl 153 So 19. 9. 2020 19:00 Arrows Ostrava Draci Brno Arrows A 1 : 4 Matěj Neděla
NExl 812 So 19. 9. 2020 13:00 SaBaT Praha Olympia Blansko SaBaT 4 : 12 Jiří Křepinský
U18 1164 Po 14. 9. 2020 16:30 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava Frýdek-Místek 1 : 8 Aleš Haladej
U21 575 Út 15. 9. 2020 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha Krč (světla) 5 : 1 Jaroslava Duffková
LIG 352 Ne 27. 9. 2020 13:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Hluboká 16 : 15 Sokol Hluboká
LIG 353 Ne 27. 9. 2020 16:00 Klasik Frýdek-Místek Sokol Hluboká Hluboká 22 : 16 Sokol Hluboká
U18 1168 St 23. 9. 2020 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha Krč 3 : 2 Zapsat
U18 1167 Čt 24. 9. 2020 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha SaBaT 6 : 5 Zapsat
LIG 355 Po 28. 9. 2020 12:00 Sokol Hluboká Klasik Frýdek-Místek Frýdek-Místek 10 : 6 Aleš Haladej
LIG 350 So 3. 10. 2020 12:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Jablonec 3 : 5 Karel Riedl
LIG 351 So 3. 10. 2020 15:00 Pelikans Bučovice Blesk Jablonec Jablonec 3 : 18 Karel Riedl
LIG 354 Ne 4. 10. 2020 12:00 Blesk Jablonec Pelikans Bučovice Bučovice 4 : 3 Ondřej Vykoukal
U18 1170 Út 29. 9. 2020 16:30 Kotlářka Praha Tempo Praha Kotlářka 10 : 13 Zapsat
U18 1175 So 3. 10. 2020 12:30 Sokol Hluboká Trojan Warriors SaBaT 10 : 16 Zapsat
U18 1173 So 3. 10. 2020 15:00 Trojan Warriors Sokol Hluboká SaBaT 5 : 10 Zapsat
LIG 356 So 10. 10. 2020 12:00 Sokol Hluboká Blesk Jablonec Hluboká 8 : 5 Sokol Hluboká
LIG 357 Ne 11. 10. 2020 11:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec 7 : 6 Karel Riedl
LIG 358 Ne 11. 10. 2020 14:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká Jablonec 5 : 7 Karel Riedl
U18 1171 St 7. 10. 2020 16:00 Tempo Praha Kotlářka Praha Vypich 17 : 5 David Vank
U21 574 So 10. 10. 2020 13:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 10 : 0 Zapsat
U21 576 Ne 11. 10. 2020 10:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno Hroši 2 : 0 Martin Dvořák
U21 578 Ne 11. 10. 2020 15:00 Draci Brno Cardion Hroši Brno MBS 10 : 0 Zapsat
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací