Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 5 0 0 42:3 10
Německo 4 1 0 34:18 9
Francie 3 2 0 33:25 8
Česká republika 2 3 0 25:21 7
Belgie 1 4 0 16:36 6
Ukrajina 0 5 0 5:52 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 23. 7. 6 19:00 UKR GER 0:10 Stuttgart
So 24. 7. 8 13:00 BEL UKR 9:0 Heidenheim
  10 16:00 NED FRA 10:0 Neuenburg
  12 19:00 GER CZE 6:2 Stuttgart
Ne 25. 7. 15 14:30 GER BEL 8:4 Stuttgart
  16 15:00 FRA CZE 6:1 Neuenburg
  14 18:00 NED UKR 12:2 Heidenheim
Po 26. 7. 5 10:30 CZE NED 1:7 Heidenheim
  19 14:30 CZE BEL 10:1 Heidenheim
  22 17:00 FRA UKR 10:2 Neuenburg
Út 27. 7. 4 10:30 FRA BEL 8:2 Neuenburg
  27 14:30 BEL NED 0:10 Stuttgart
  26 15:30 UKR CZE 1:11 Heidenheim
  30 19:00 GER FRA 10:9 Stuttgart
St 28. 7. 23 17:30 NED GER 3:0 Heidenheim


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 4 1 0 49:8 9
Řecko 3 2 0 31:47 8
Švédsko 3 2 0 34:33 8
Velká Británie 2 3 0 21:22 7
Španělsko 2 3 0 34:39 7
Chorvatsko 1 4 0 23:43 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 23. 7. 1 10:30 CRO GBR 1:10 Stuttgart
  2 13:00 SWE GRE 9:12 Heidenheim
  3 14:30 ITA ESP 9:1 Stuttgart
So 24. 7. 7 10:30 ESP CRO 7:6 Stuttgart
  9 14:30 GBR SWE 1:4 Stuttgart
  11 18:00 GRE ITA 1:13 Heidenheim
Ne 25. 7. 13 10:30 GBR ITA 2:12 Stuttgart
  17 13:00 SWE CRO 12:2 Heidenheim
  18 19:00 ESP GRE 9:13 Stuttgart
Po 26. 7. 20 10:30 GBR ESP 5:1 Stuttgart
Út 27. 7. 25 10:30 ESP SWE 16:6 Stuttgart
  10. inn 28 17:00 GRE GBR 4:3 Neuenburg
  29 18:00 ITA CRO 13:1 Heidenheim
St 28. 7. 21 10:30 CRO GRE 13:1 Stuttgart
Čt 29. 7. 24 10:30 SWE ITA 3:2 Stuttgart


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 28. 7. A6 - B6 - zrušeno 31 19:00 UKR CRO -:- Stuttgart  
Čt 29. 7. B1 - A3 36 19:00 GER GRE 17:8 Stuttgart
Pá 30. 7. A4 - B4 33 10:30 GBR CZE 4:8 Heidenheim
  A5 - B5, zrušeno 32 10:30 A5 A5 -:- Stuttgart  
  B3 - A3 37 10:30 SWE FRA 3:2 Stuttgart
  B2 - A1 38 14:30 GRE NED 0:10 Heidenheim
  A1 - B3 34 14:30 ITA FRA 9:2 Stuttgart
  A2 - B2 35 18:00 NED SWE 15:0 Heidenheim
  B1 - A2 39 19:00 ITA GER 8:6 Stuttgart
So 31. 7. A1 - B1 42 12:00 NED ITA 3:11 Stuttgart
  A3 - B2 41 17:00 FRA GRE 5:14 Heidenheim
  A2 - B3 40 17:00 GER SWE 8:0 Stuttgart
Ne 1. 8. finále 43 14:00 ITA NED 8:4 Stuttgart



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací