Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
1
|
Olympia Blansko |
2 |
1 |
0 |
22:14 |
5 |
2
|
Třebíč Nuclears |
2 |
1 |
0 |
24:21 |
5 |
3
|
Hroch Brno |
2 |
1 |
0 |
26:28 |
5 |
4
|
SaB Orli Choceň |
0 |
3 |
0 |
21:30 |
3 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 18. 9. |
A |
2 |
11:30 |
NUC |
Cho |
8:6 |
Hluboká B |
|
|
A |
9 |
13:50 |
Hro |
NUC |
9:7 |
Hluboká A |
|
|
A |
17 |
16:10 |
BLA |
NUC |
6:9 |
Hluboká A |
|
|
A |
21 |
17:20 |
BLA |
Cho |
8:2 |
Hluboká A |
|
So 19. 9. |
A |
25 |
10:00 |
Cho |
Hro |
13:14 |
Hluboká C |
|
|
A |
31 |
12:20 |
Hro |
BLA |
3:8 |
Hluboká A |
|
Skupina B
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Cardion Hroši Brno |
4 |
0 |
0 |
58:17 |
8 |
|
Sokol Hluboká |
3 |
1 |
0 |
36:33 |
7 |
|
Technika Brno |
2 |
2 |
0 |
24:24 |
6 |
|
SaBaT Praha |
1 |
3 |
0 |
16:45 |
5 |
|
Rytíři Trutnov |
0 |
4 |
0 |
20:35 |
4 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 18. 9. |
B |
3 |
11:30 |
RTR |
SOK |
5:13 |
Hluboká C |
|
|
B |
4 |
11:30 |
SAB |
Hro |
2:18 |
Hluboká D |
|
|
B |
10 |
13:50 |
TEC |
RTR |
6:5 |
Hluboká B |
|
|
B |
12 |
13:50 |
SOK |
SAB |
12:7 |
Hluboká D |
|
|
B |
18 |
16:10 |
Hro |
RTR |
11:6 |
Hluboká B |
|
|
B |
20 |
16:10 |
SAB |
TEC |
2:11 |
Hluboká D |
|
|
B |
22 |
17:20 |
Hro |
SOK |
17:6 |
Hluboká B |
|
So 19. 9. |
B |
24 |
10:00 |
RTR |
SAB |
4:5 |
Hluboká B |
|
|
B |
26 |
10:00 |
SOK |
TEC |
5:4 |
Hluboká D |
|
|
B |
32 |
12:20 |
TEC |
Hro |
3:12 |
Hluboká B |
|
Skupina C
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
SK Kotlářka |
3 |
0 |
0 |
25:7 |
6 |
|
Miners Kladno |
2 |
1 |
0 |
36:19 |
5 |
|
Ježci Jihlava |
1 |
2 |
0 |
30:23 |
4 |
|
Baseball Plzeň |
0 |
3 |
0 |
5:47 |
3 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 18. 9. |
C |
7 |
12:40 |
SK |
BPL |
13:2 |
Hluboká C |
|
|
C |
8 |
12:40 |
JEJ |
MIN |
12:15 |
Hluboká D |
|
|
C |
13 |
15:00 |
MIN |
BPL |
20:0 |
Hluboká A |
|
|
C |
16 |
15:00 |
SK |
JEJ |
5:4 |
Hluboká D |
|
So 19. 9. |
C |
27 |
11:10 |
MIN |
SK |
1:7 |
Hluboká A |
|
|
C |
29 |
11:10 |
BPL |
JEJ |
3:14 |
Hluboká C |
|
Skupina D
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
1
|
Draci Brno |
3 |
0 |
0 |
30:7 |
6 |
2
|
Eagles Praha |
1 |
2 |
0 |
18:17 |
4 |
3
|
Arrows Ostrava |
1 |
2 |
0 |
21:28 |
4 |
4
|
Tempo Praha |
1 |
2 |
0 |
15:32 |
4 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
Pá 18. 9. |
D |
5 |
12:40 |
EAG |
TEM |
15:2 |
Hluboká A |
|
|
D |
6 |
12:40 |
ARR |
DRA |
3:16 |
Hluboká B |
|
|
D |
14 |
15:00 |
EAG |
ARR |
2:10 |
Hluboká B |
|
|
D |
15 |
15:00 |
DRA |
TEM |
9:3 |
Hluboká C |
|
So 19. 9. |
D |
28 |
11:10 |
DRA |
EAG |
5:1 |
Hluboká B |
|
|
D |
30 |
11:10 |
TEM |
ARR |
10:8 |
Hluboká D |
|
Skupina O 9-12 místo
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
Ježci Jihlava |
3 |
0 |
0 |
31:11 |
6 |
|
Technika Brno |
2 |
1 |
0 |
16:17 |
5 |
3
|
Hroch Brno |
1 |
2 |
0 |
23:28 |
4 |
3
|
Arrows Ostrava |
0 |
3 |
0 |
19:33 |
3 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 19. 9. |
9-12. |
60 |
13:30 |
TEC |
JEJ |
2:9 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
62 |
14:40 |
ARR |
Hro |
10:15 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
64 |
15:50 |
Hro |
JEJ |
4:13 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
66 |
17:00 |
TEC |
ARR |
9:4 |
Hluboká C |
|
Ne 20. 9. |
9-12. |
70 |
09:00 |
Hro |
TEC |
4:5 |
Hluboká C |
|
|
9-12. |
71 |
09:00 |
JEJ |
ARR |
9:5 |
Hluboká D |
|
Skupina O 13-17 místo
Poř. |
Tým |
W |
L |
S |
Skóre |
Body |
|
SaBaT Praha |
3 |
1 |
0 |
28:34 |
7 |
4
|
Tempo Praha |
3 |
1 |
0 |
43:32 |
7 |
|
Rytíři Trutnov |
2 |
2 |
0 |
40:19 |
6 |
4
|
SaB Orli Choceň |
2 |
2 |
0 |
27:27 |
6 |
|
Baseball Plzeň |
0 |
4 |
0 |
21:47 |
4 |
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 19. 9. |
13-17. |
75 |
10:00 |
RTR |
SAB |
4:5 |
Hluboká B |
|
|
13-17. |
61 |
13:30 |
Cho |
TEM |
8:10 |
Hluboká D |
|
|
13-17. |
63 |
14:40 |
SAB |
BPL |
11:10 |
Hluboká D |
|
|
13-17. |
65 |
15:50 |
RTR |
TEM |
16:4 |
Hluboká D |
|
|
13-17. |
67 |
17:00 |
BPL |
Cho |
5:8 |
Hluboká D |
|
Ne 20. 9. |
13-17. |
68 |
09:00 |
TEM |
SAB |
16:5 |
Hluboká A |
|
|
13-17. |
69 |
09:00 |
BPL |
RTR |
3:15 |
Hluboká B |
|
|
13-17. |
73 |
10:10 |
Cho |
SAB |
4:7 |
Hluboká D |
|
|
13-17. |
72 |
11:20 |
BPL |
TEM |
3:13 |
Hluboká B |
|
|
13-17. |
74 |
11:20 |
RTR |
Cho |
5:7 |
Hluboká D |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Dom. |
Hos. |
Výs. |
Hř. |
Det. |
So 19. 9. |
1/4F |
35 |
13:30 |
Hro |
MIN |
12:1 |
Hluboká A |
|
|
1/4F |
36 |
13:30 |
SK |
SOK |
5:0 |
Hluboká B |
|
|
1/4F |
39 |
14:40 |
BLA |
EAG |
16:3 |
Hluboká A |
|
|
1/4F |
40 |
14:40 |
DRA |
NUC |
9:8 |
Hluboká B |
|
|
5-8. |
43 |
15:50 |
MIN |
EAG |
15:7 |
Hluboká A |
|
|
5-8. |
44 |
15:50 |
NUC |
SOK |
9:12 |
Hluboká B |
|
|
SF. |
47 |
17:00 |
Hro |
BLA |
5:7 |
Hluboká A |
|
|
SF. |
48 |
17:00 |
DRA |
SK |
7:8 |
Hluboká B |
|
Ne 20. 9. |
o 5. |
49 |
10:10 |
MIN |
SOK |
15:3 |
Hluboká A |
|
|
o 7. |
50 |
10:10 |
NUC |
EAG |
9:1 |
Hluboká B |
|
|
o 3. |
53 |
11:20 |
Hro |
DRA |
7:3 |
Hluboká A |
|
|
Fin. |
57 |
13:00 |
BLA |
SK |
8:7 |
Hluboká A |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací