Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Izrael 4 1 0 25:23 9
Nizozemsko 4 1 0 46:15 9
Česko 3 2 0 32:25 8
Německo 2 3 0 19:23 7
Velká Británie 2 3 0 23:28 7
Švédsko 0 5 0 14:45 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
So 7. 9. 3 12:30 CZE vít 1:6 Solingen
  5 16:00 Vel Niz 2:10 Solingen
  6 19:00 Švé Něm 1:9 Bonn 1
Ne 8. 9. 8 12:30 vít Švé 4:3 Solingen
  10 15:00 Niz CZE 6:8 Bonn 1
  12 19:00 Něm Vel 1:0 Bonn 1
Po 9. 9. 14 12:30 CZE Vel 3:4 Solingen
  16 15:00 Niz Švé 9:0 Bonn 1
  18 19:00 Něm vít 2:4 Bonn 1
Út 10. 9. 20 12:30 Vel vít 4:7 Solingen
  23 16:00 CZE Švé 10:3 Solingen
  24 19:00 Niz Něm 8:1 Bonn 1
St 11. 9. 27 13:00 Švé Vel 7:13 Bonn 2
  28 15:00 vít Niz 4:13 Bonn 1
  30 19:00 Něm CZE 6:10 Bonn 1


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 5 0 0 52:11 10
Španělsko 4 1 0 44:24 9
Francie 3 2 0 52:30 8
Belgie 2 3 0 25:43 7
Rakousko 1 4 0 21:47 6
Chorvatsko 0 5 0 10:49 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
So 7. 9. 1 11:00 Cho Špa 2:3 Bonn 1
  2 13:00 Bel Rak 5:1 Bonn 2
  4 15:00 Fra Itá 2:16 Bonn 1
Ne 8. 9. 7 11:00 Špa Bel 13:5 Bonn 1
  9 13:00 Rak Fra 6:12 Bonn 2
  11 16:00 Itá Cho 2:1 Solingen
Po 9. 9. 13 11:00 Itá Rak 10:1 Bonn 1
  15 13:00 Bel Cho 9:6 Bonn 2
  17 16:00 Špa Fra 6:3 Solingen
Út 10. 9. 19 11:00 Bel Fra 2:12 Bonn 1
  21 13:00 Cho Rak 1:12 Bonn 2
  22 15:00 Špa Itá 3:13 Bonn 1
St 11. 9. 25 11:00 Itá Bel 11:4 Bonn 1
  26 12:30 Rak Špa 1:19 Solingen
  29 16:00 Fra Cho 23:0 Solingen


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Čt 12. 9. 31 11:00 Rak Vel 6:1 Bonn 1
  32 15:00 Cho Švé 17:2 Bonn 1
Pá 13. 9. 38 11:00 vít Fra 8:2 Bonn 1
  L31 - L32 34 12:30 Vel Švé 12:2 Solingen
  W31 - W32 35 13:00 Rak Cho 10:0 Bonn 2
  QF 36 15:00 Niz Bel 17:2 Bonn 1
  QF 37 16:00 Špa CZE 5:4 Solingen
  QF 33 19:00 Itá Něm 7:5 Bonn 1
So 14. 9. L38 - L33 42 11:00 Fra Něm 4:14 Bonn 1
  L37 - L36 39 11:00 CZE Bel 5:4 Bonn 2
  L35 - W34 40 12:30 Cho Vel 1:5 Solingen
  W36 - W37 41 15:00 Niz Špa 1:0 Bonn 1
  W38 - W33 43 19:00 vít Itá 6:7 Bonn 1
Ne 15. 9. W39 - W42 44 11:00 CZE Něm 5:4 Bonn 1
  W35 - W40 45 12:30 Rak Vel 9:11 Solingen
  L41 - L43 46 15:00 Špa vít 16:11 Bonn 1
  W43 - W41 47 19:00 Itá Niz 1:5 Bonn 1



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací