Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 5 0 0 42:7 10
Německo 4 1 0 28:17 9
Česko 3 2 0 23:15 8
Švédsko 2 3 0 21:25 7
Rusko 1 4 0 17:44 6
Velká Británie 0 5 0 15:38 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 9. 9. 1 11:00 Něm Švé 4:0 Hoofddorp 1
  2 11:30 Rus Čes 0:12 Hoofddorp 2
  6 19:00 Vel Niz 1:11 Hoofddorp 1
So 10. 9. 7 11:00 Švé Rus 8:1 Hoofddorp 1
  10 14:30 Čes Vel 4:1 Vennep
  12 19:00 Niz Něm 10:2 Hoofddorp 1
Ne 11. 9. 14 11:30 Čes Švé 6:1 Hoofddorp 2
  15 15:00 Niz Rus 3:1 Hoofddorp 1
  17 15:45 Něm Vel 3:2 Hoofddorp 2
Po 12. 9. 20 11:30 Něm Rus 16:4 Hoofddorp 2
  22 14:30 Vel Švé 6:9 Vennep
  24 19:00 Niz Čes 10:0 Hoofddorp 1
Út 13. 9. 25 11:00 Rus Vel 11:5 Hoofddorp 1
  28 14:30 Čes Něm 1:3 Vennep
  30 19:00 Švé Niz 3:8 Hoofddorp 1


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 5 0 0 43:5 10
Itálie 4 1 0 67:17 9
Belgie 3 2 0 38:31 8
Francie 2 3 0 29:28 7
Chorvatsko 1 4 0 16:49 6
Řecko 0 5 0 5:68 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 9. 9. 4 14:30 Fra Cho 16:1 Vennep
  3 15:00 Řec Itá 2:21 Hoofddorp 1
  5 15:45 Bel Špa 1:11 Hoofddorp 2
So 10. 9. 8 11:30 Špa Řec 12:1 Hoofddorp 2
  9 15:00 Itá Fra 6:3 Hoofddorp 1
  11 15:45 Cho Bel 1:5 Hoofddorp 2
Ne 11. 9. 13 11:00 Špa Cho 6:0 Hoofddorp 1
  16 14:30 Fra Řec 7:1 Vennep
  18 19:00 Itá Bel 15:0 Hoofddorp 1
Po 12. 9. 19 11:00 Řec Cho 0:10 Hoofddorp 1
  21 15:00 Itá Špa 3:8 Hoofddorp 1
  23 15:45 Fra Bel 3:14 Hoofddorp 2
Út 13. 9. 26 11:30 Špa Fra 6:0 Hoofddorp 2
  27 15:00 Cho Itá 4:22 Hoofddorp 1
  29 15:45 Bel Řec 18:1 Hoofddorp 2


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 14. 9. A4 - B4 31 14:30 Fra Švé 7:5 Hoofddorp 1
Čt 15. 9. A3 - B3 32 11:00 Čes Bel 4:3 Hoofddorp 1
  A5 - B6 33 11:30 Rus Řec 1:3 Hoofddorp 2
  A2 - B2 34 15:00 Něm Itá 0:12 Hoofddorp 1
  A6 - B5 35 15:45 Cho Vel 2:6 Hoofddorp 2
  A1 - B1 36 19:00 Špa Niz 0:1 Hoofddorp 1
Pá 16. 9. A2 - B3 37 11:00 Něm Bel 14:2 Hoofddorp 1
  A6 - B6 38 11:30 Řec Vel 2:19 Hoofddorp 2
  A3 - B1 39 15:00 Čes Špa 3:9 Hoofddorp 1
  A5 - B5 40 15:45 Rus Cho 0:13 Hoofddorp 2
  A1 - B2 41 19:00 Niz Itá 6:5 Hoofddorp 1
So 17. 9. A3 - B2 42 11:00 Itá Čes 3:2 Hoofddorp 1
  A2 - B1 43 15:00 Špa Něm 3:0 Hoofddorp 1
  A1 - B1 44 19:00 Bel Niz 3:12 Hoofddorp 1
Ne 18. 9. N1 - N2 45 17:00 Niz Špa 3:2 Hoofddorp 1



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací