Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 5 0 0 45:4 10
Španělsko 4 1 0 42:6 9
Švédsko 3 2 0 25:27 8
Řecko 2 3 0 19:29 7
Chorvatsko 1 4 0 12:37 6
Rusko 0 5 0 11:51 5
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 7. 9. 1 14:00 SPA GRE 10:0 Haarlem
  2 14:00 SWE RUS 14:1 Utrecht
  5 19:30 CRO ITA 0:16 Haarlem
So 8. 9. 7 14:00 RUS SPA 1:10 Haarlem
  9 14:00 GRE CRO 7:2 Rotterdam
  11 19:30 ITA SWE 8:1 Haarlem
Ne 9. 9. 15 14:00 SWE CRO 4:2 Haarlem
  17 19:30 ITA SPA 4:3 Haarlem
  18 19:30 GRE RUS 9:5 Utrecht
Po 10. 9. 20 14:00 SWE SPA 1:13 Rotterdam
  19 14:00 CRO RUS 8:4 Utrecht
  23 19:30 ITA GRE 7:0 Haarlem
Út 11. 9. 27 14:00 GRE SWE 3:5 Haarlem
  26 14:00 SPA CRO 6:0 Utrecht
  7.směna 29 19:30 RUS ITA 0:10 Haarlem


Skupina B

Poř. Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 4 1 0 55:5 9
Německo 4 1 0 29:20 9
Česko 3 2 0 26:16 8
Francie 2 3 0 15:38 7
Belgie 1 4 0 23:55 6
Velká Británie 1 4 0 17:31 6
Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 7. 9. 3 14:00 CZE GER 4:5 Rotterdam
  6 19:30 BEL NED 0:17 Rotterdam
  4 19:30 FRA GBR 3:1 Utrecht
So 8. 9. 8 14:00 GER BEL 10:2 Utrecht
  12 19:00 NED FRA 15:0 Rotterdam
  10 19:30 GBR CZE 6:1 Utrecht
Ne 9. 9. 10.směna 14 13:00 NED CZE 2:3 Rotterdam
  13 14:00 FRA BEL 9:8 Utrecht
  16 19:30 GER GBR 6:1 Rotterdam
Po 10. 9. 21 14:00 FRA CZE 0:6 Haarlem
  7. směna 24 19:30 NED GER 10:0 Rotterdam
  22 19:30 BEL GBR 10:7 Utrecht
Út 11. 9. 25 14:00 GER FRA 8:3 Rotterdam
  30 19:30 GBR NED 2:11 Rotterdam
  28 19:30 CZE BEL 12:3 Utrecht


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
St 12. 9. A5 - B5, o 9.místo 32 14:00 BEL CRO 3:2 Haarlem
  A6 - B6, o 11.místo 33 14:00 RUS GBR 2:6 Rotterdam
  A4 - B4, o 7.místo 31 14:00 FRA GRE 5:9 Utrecht
Čt 13. 9. A2 - B3 34 14:00 SPA CZE 6:5 Haarlem
  A1 - B2 35 19:30 ITA GER 3:0 Haarlem
  A3 - B1 36 19:30 SWE NED 1:17 Rotterdam
Pá 14. 9. B2 - A3 37 14:00 GER SWE 10:3 Rotterdam
  B3 - A1 39 19:30 CZE ITA 0:3 Haarlem
  B1 - A2 38 19:30 NED SPA 2:0 Rotterdam
So 15. 9. A3 - B3 40 14:00 CZE SWE 6:5 Haarlem
  A1 - B1 42 19:00 ITA NED 4:3 Rotterdam
  A2 - B2 41 19:30 GER SPA 6:8 Haarlem
Ne 16. 9. finále 43 13:00 ITA NED 8:3 Rotterdam



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací