Aktuální zápasy

Datum Fáze # Hod. Dom. Hos. Výs. Hř. Det.
Pá 11. 6. 109 16:00 Tempo PrahaTEM Eagles PrahaEAG 11:1 TempoTem
  107 16:00 SaBaT PrahaSAB Kotlářka PrahaKOT 11:7 SaBaTSaB
  105 16:30 Praotci RoudniceROU Waynes PardubiceWW 9:12 RoudniceRou
  110 17:00 Tempo PrahaTEM Eagles PrahaEAG 12:4 TempoTem
  108 17:00 SaBaT PrahaSAB Kotlářka PrahaKOT 7:6 SaBaTSaB
  106 17:30 Praotci RoudniceROU Waynes PardubiceWW 2:9 RoudniceRou
Ne 13. 6. 111 10:00 Eagles PrahaEAG Waynes PardubiceWW 9:5 KrčKrč
  112 11:00 Eagles PrahaEAG Waynes PardubiceWW 9:5 KrčKrč
Pá 18. 6. 113 16:00 Kotlářka PrahaKOT Tempo PrahaTEM -:- KotlářkaKot  
  114 17:00 Kotlářka PrahaKOT Tempo PrahaTEM -:- KotlářkaKot  
Út 22. 6. 125 16:00 Miners KladnoMIN Piranhas BerounPIB 8:8 KladnoKla
  126 17:00 Miners KladnoMIN Piranhas BerounPIB 13:2 KladnoKla
Pá 25. 6. 119 16:00 Kotlářka PrahaKOT Eagles PrahaEAG -:- KotlářkaKot  
  120 17:00 Kotlářka PrahaKOT Eagles PrahaEAG -:- KotlářkaKot  
So 26. 6. 121 10:00 Tempo PrahaTEM Praotci RoudniceROU 7:4 TempoTem
  122 11:00 Tempo PrahaTEM Praotci RoudniceROU 10:5 TempoTem
Út 29. 6. 123 16:30 Miners KladnoMIN Waynes PardubiceWW 4:8 KladnoKla
  124 17:30 Miners KladnoMIN Waynes PardubiceWW 15:8 KladnoKla
Pá 2. 7. 127 16:00 SaBaT PrahaSAB Tempo PrahaTEM 12:2 SaBaTSaB
  128 17:00 SaBaT PrahaSAB Tempo PrahaTEM 9:10 SaBaTSaB
Út 31. 8. 131 15:00 SaBaT PrahaSAB Waynes PardubiceWW 7:6 SaBaTSaB
  132 16:00 SaBaT PrahaSAB Waynes PardubiceWW 7:7 SaBaTSaB
Pá 3. 9. 133 16:00 Tempo PrahaTEM Miners KladnoMIN 8:5 TempoTem
  129 16:00 Piranhas BerounPIB Eagles PrahaEAG 5:1 KrčKrč
  134 17:00 Tempo PrahaTEM Miners KladnoMIN 10:6 TempoTem
  130 17:00 Piranhas BerounPIB Eagles PrahaEAG 7:14 KrčKrč
So 4. 9. 135 10:00 Praotci RoudniceROU Kotlářka PrahaKOT -:- RoudniceRou  
  136 11:00 Praotci RoudniceROU Kotlářka PrahaKOT -:- RoudniceRou  
Pá 17. 9. 143 16:00 Tempo PrahaTEM Piranhas BerounPIB -:- TempoTem  
  144 17:00 Tempo PrahaTEM Piranhas BerounPIB -:- TempoTem  
Út 21. 9. 145 16:00 Kotlářka PrahaKOT Waynes PardubiceWW 7:13 KotlářkaKot
  146 17:00 Kotlářka PrahaKOT Waynes PardubiceWW 3:14 KotlářkaKot
Pá 24. 9. 149 16:00 Piranhas BerounPIB SaBaT PrahaSAB -:- SaBaTSaB  
  147 16:00 Miners KladnoMIN Kotlářka PrahaKOT -:- KladnoKla  
  150 17:00 Piranhas BerounPIB SaBaT PrahaSAB -:- SaBaTSaB  
  148 17:00 Miners KladnoMIN Kotlářka PrahaKOT -:- KladnoKla  
So 25. 9. 151 10:00 Eagles PrahaEAG Praotci RoudniceROU -:- KrčKrč  
  152 11:00 Eagles PrahaEAG Praotci RoudniceROU -:- KrčKrč  
Pá 1. 10. 141 16:00 Miners KladnoMIN SaBaT PrahaSAB -:- KladnoKla  
  142 17:00 Miners KladnoMIN SaBaT PrahaSAB -:- KladnoKla  




Tabulka

     W   L   %   GB 
Tempo Praha 7 1 .875 -
SaBaT Praha 4 1 .667 1.5
Waynes Pardubice 7 4 .583 1.5
Eagles Praha 4 4 .500 3
Miners Kladno 3 4 .375 3.5
Kotlářka Praha 2 4 .333 4
Praotci Roudnice 0 4 .000 5
Piranhas Beroun 1 6 .125 5.5

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací