RCC v Poličce přivítalo téměř 100 trenérů

Roman Lipavský, 22.11. 2022 Aktuality

Malebné město Polička se o víkendu 11.-13.11.2022 stala již poněkolikáté místem setkání téměř stovky trenérů z celé České republiky. Již pošesté se trenéři mládežnických kategorií a noví uchazeči o třetí trenérskou třídu školili v baseballových dovednostech, které mají přenést do kategorií U6-U15 ve svých mateřských klubech. 

Po celou dobu konání této akce se jim věnovalo 13 zkušených trenérů z předních týmů z celé České republiky. Účastníci se zdokonalovali ve vedení tréninku, přípravy celé sezóny, koučování zápasu, baseballových drillech a mnoha hrách, které zpestřují trénink dětských kategorií.

Kromě výše uvedených bylo celé školení doplněno první pomocí, průvodcem Národním baseballovým programem a mnoha dalšími informacemi ze světa baseballu.

Celý program se odehrával především ve velké hale poličského gymnázia a všichni účastníci zasluhují pochvalu za jeho zvládnutí.

RCC, mladší sestra Horské baseballové kliniky, byla tradičně zakončena charitativní dražbou a tombolou ve prospěch nadace Fond potřebným, která podporuje sociálně slabé hráče. V letošním roce se podařilo vybrat celkem 41.300,- Kč.

Velice si vážíme aktivního přístupu účastníků a lektorů k tomuto tradičnímu zakončení RCC a patří jim velký dík.
Velký dík také patří tradičnímu podporovateli této akce – České baseballové asociaci.

Roman Lipavský
hlavní organizátor

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací