Na české juniory na ME na MBS v oddílovém dresu zdarma

Karel Jaksch, 11.08. 2022 Aktuality

Vážení přátelé,
rádi bychom Vás i Váš klub srdečně pozvali na další z evropských baseballových turnajů, který hostíme na území České republiky. Mistrovství Evropy juniorů je letošní největší mezinárodní akcí organizace WBSC Europe a je kvalifikací na MS této věkové kategorie. Turnaj pořádáme již počtvrté a tentokrát se do Brna, Ostravy, Hluboké a Blanska sjede hned 12 nejlepších juniorských evropských týmů.

Turnaj začíná v sobotu 13.8. v Ostravě a na Hluboké a poté všechny týmy pokračují do Brna, kde se od 18.8. odehraje finálová část ME. Rádi Vás přivítáme na všech zápasech, při Pražském baseballovém týdnu ukázali čeští fanoušci svou obrovskou podporu české reprezentaci, za kterou jsme moc vděční a byli bychom rádi, kdyby se nám povedlo něco podobného zopakovat i pro naše juniorské reprezentanty na tomto šampionátu.

Začínáme v sobotu 13.8. odpoledne zápasem proti Belgii v Arrows Parku v Ostravě, velmi zajímavý určitě bude například také nedělní duel s Itálií který je na programu od 19:00. Věříme, že našim reprezentantům připravíte v bojích ve skupině dobrou atmosféru.

V YD Baseball Aréně (dříve MBS) v Brně hrají čeští reprezentanti ve čtvrtek 18.8. poslední zápas skupiny B s Německem, a pak také všechny zápasy finálové části. Rádi bychom v těchto důležitých zápasech vytvořili pro naše hráče co nejlepší domácí prostředí, a tak všichni, kteří přijdou na tento stadion na utkání českého týmu v klubovém dresu neplatí vstupné a budou mít na tribuně vyhrazený prostor pro fandění.

Spolu s reprezentanty a pořadateli se na Vás na baseballových stadionech moc těšíme.

Všechny informace o turnaji najdete na webu https://euro18.baseball.cz/
Vstupné na den turnaje je 100,- Kč, v Ostravě je pak na všechny 4 dny základní skupiny zvýhodněné vstupné 300,- Kč.

Svou účast na brněnských zápasech prosím potvrďte do 16.8.2022 Lucii Zawadové na email zawada@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací