Rozvojový program pro začínající nadhazovače

nbp, 12.01. 2021 Aktuality

NBP společně se Světem baseballistů vyhlašuje pro oddíly ČBA výběrové řízení do „Rozvojového programu pro začínající nadhazovače“. Program je vedený zkušenými trenéry a hráči seniorského národního týmu, Janem Tomkem a Tomášem Ondrou a je výborným nástrojem a příkladem pro hráče do 14 let. Má sloužit převážně pro rozšíření skupiny nadhazovačů a zlepšení jejich celkového výkonu.

Po absolvování celého Programu nabydou hráči znalosti v oblasti mechaniky hodu, fyzické připravenosti i mentální stránky hry na pozici nadhazovače.

Přihlásit se můžete prostřednictví datového rozhraní (pod klubovým loginem) na webu baseball.cz - zde a to do 31.1.2021.

Kapacita Programu je omezena celkem na 6 oddílů. V případě vyššího počtu zájemců provede konečný výběr předseda KMR ČBA Ondřej Konvalinka a šéftrenér NBP Petr Baroch. Vybrané týmy budou informovány do 7.2.2021.

Více o obou hráčích a o celém projektu najdete v článku zde a také v podcastu On_Deck zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací