Změna míče pro kategorii U9 od 2021

František Přibyl, 09.10. 2020 Aktuality

VV ČBA na jednání 7.10.2020 schválil změnu míče pro kategorii U9. Místo dosavadního míče Rawlings TVB se bude hrát míčem Rawlings ROTB1. Jak se ukázalo v praxi, tj. na MČR U9, stávající model TVB není zcela vhodným typem míče pro tuto věkovou kategorii. Změna byla vyvolána podněty samotných trenérů posledního MČR a ve zprávě Technického komisaře. Změnu míče doporučila i Komise mládeže a rozvoje.

Sekretariát ČBA vstoupil do jednání s dodavatelem a byla domluvena výše uvedená změna. Cena míče bude 80,-Kč / ks. Jedná se o navýšení oproti původnímu modelu (+5Kč). ČBA se již vzdala své provize a o další výhodnější ceně jednáme. Částka tak není konečná a může ještě dojít k jejímu snížení, rozhodně ne navýšení. Od nového modelu si slibujeme i delší životnost.

V případě, kdy oddíl bude trvat na objednávce modelu TVB, bude mu tento míč dodán ze zásob ČBA. V opačném případě bude dodán model ROTB1. S tímto modelem se budou hrát soutěže RookieBall 2021.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací