MČR U18, U13 a Open ČBP U10

Evženie Votinská, 18.09. 2020 Turnaje

Tento víkend jsou na programu hned tři mládežnické turnaje.

Nejsledovanější asi bude juniorské MČR U18 v Ostravě a ve Frýdku-Místku. Osm klubů čeká celkem 20 utkání. Turnaj byl rozehrán ve čtvrtek odpoledne, a přinesl první zajímavé výsledky. Už dvě porážky mají na svém kontě domácí mladíci, dvě výhry naopak hráči Draků. První vítězství mají také Hroši, SaBaT a Eagles. Hraje se na 7 směn. Medailové pozice obhajují Draci Brno, Hroši Brno a Eagles Praha. Rozpis turnaje zde, utkání je možné sledovat on-line přes iScore. 

Skupina A – Arrows Ostrava, Draci Brno, Kotlářka Praha, SaBaT Praha
Skupina B – Eagles Praha, Hroši Brno, Klasik Frýdek-Místek, Tempo Praha

Kluby se letos potkávaly v Extralize U18, která se hrála ve dvou skupinách. Základní část Čech vyhráli Eagles, moravskou část Draci.

V pražském areálu na Krči se odehraje MČR kategorie U13. Rovněž na Eagles se utká o mistrovské medaile a poháry osm týmů. Turnaj startuje v pátek po poledni, letošního mistra ČR bychom měli znát v neděli odpoledne. Hraje se na 100 minut nebo na 7 směn. Vloni se z titulu radovali Draci Brno, druzí byli Hroši a třetí domácí Eagles. Rozpis turnaje zde

Skupina A – Blesk Jablonec, Hroši Brno, Klasik Frýdek-Místek, Sokol Hluboká
Skupina B – Draci Brno, Eagles Praha, SaBaT Praha, Nuclears Třebíč

Sportovní areál na Hluboké hostí Open Český baseballový pohár U10, který se bude hrát tzv. coachpitch, tedy s nadhozem vlastních trenérů. Na Hlubokou by se mělo sjet celkem 17 týmů. Hraje se na 50 minut nebo 6 směn. Ze skupiny postupují první dva týmy do čtvrtfinále, týmy na třetích a čtvrtých místech budou bojovat o konečná umístění. Rozpis turnaje zde. V roce 2019 vyhráli Hroši Brno před Eagels Praha a Draky Brno. Uvidíme, jestli se letos třeba nedočkáme nějakého překvapení jako v kategorii U9.

Skupina A – Hroch Brno, Olympia Blansko, Orli Choceň, Nuclears Třebíč
Skupina B – Hroši Brno, Rytíři Trutnov, SaBaT Praha, Sokol Hluboká, Technika Brno
Skupina C – Baseball Plzeň, Ježci Jihlava, Miners Kladno, SK Kotlářka Praha
Skupina D – Arrows Ostrava, Draci Brno, Eagles Praha, Tempo Praha

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací