Soutěžní řády ČBA 2020

ČBA, 09.04. 2020 News

VV ČBA 2.4. schválil Soutěžní řád 2020 a jeho jednotlivé přílohy.

Legislativní komise ČBA připravila novou podobu řádu. Nyní máme jeden SŘ, který popisuje vše potřebné a požadované napříč věkovými kategoriemi a soutěžemi. Dále pak má každá soutěž a věková kategorie svou „kartu soutěže“. Zde jsou uvedené pokyny k dané soutěži. Nedochází tak k duplicitním sdělením, k chybám při aktualizaci řádů, apod. Slibujeme si od nového řazení lepší orientaci v řádech. Karty soutěží budeme průběžně aktualizovat tak, aby odrážely veškeré změny ve struktuře a organizaci soutěží, včetně těch, které jsou způsobené současnou situací.

Vedení asociace je si vědomo toho, že na základě vyhlášeného Nouzového stavu v ČR a odkládání začátku soutěží může dojít k úpravě herních systému, postupových klíčů na MČR mládeže, apod. S tímto by změnu doznal i samotný SŘ. Tuto situaci bychom řešili vydáním upřesňujících Metodických pokynů a aktualizací jednotlivých soutěžních karet.

Ke stažení:

Soutěžní řád 2020

Karty soutěží

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací