Mistrovství Evropy U12 - Den sedmý

Matouš Procházka, 06.07. 2018 Reprezentace do 12 let

Posledním soupeřem nám ve skupině bylo Maďarsko, které si výhrou nad Polskem zajistilo čtvrté místo v naší skupině a tím překvapivě i A skupinu pro příští rok.

Během dne jsme sledovali ostatní zápasy, kde Rusko překvapivě s vysokým náskokem porazilo Francii a Holandsko v napínavém boji porazilo Německo. Rozhodně jsme nechtěli Maďary podcenit a dopustit poslední skupinový zápas překvapení, ale zápasovou zátěž jsme rozložili mezi širší počet hráčů.

 

Na nadhazovacím kopci se prostřídali Honza Fejt, Katka Kuchaříková, Adrián Mück, Štěpán Paulík a Max Lukeš. Všichni zvládli odházet přinejmenším svůj standard, který nedovolil Maďarům skórovat. My se ujímáme vedení již v první směně, a i přes dobře házející nadhazovačku soupeře vedení postupně navyšujeme až na konečný rozdíl v 6 směně.

Zítra nás v semifinále čeká Holandsko, které dokázalo porazit silné Němce. Děkujeme všem za podporu, ať již zde v Budapešti nebo na dálku. Začínáme zítra v 17:30.

 

Za realizační tým

 

Matouš Procházka

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací