Mistrovství Evropy U12 - Den čtvrtý

Matouš Procházka, 03.07. 2018 Reprezentace do 12 let

Čtvrtý den přinesl čtvrté vítězství pro český národní tým.

Dnes jsme se utkali se sympaticky hrající reprezentací Ukrajiny. Ta předchozí den překvapivě prohrála s domácím Maďarskem a chtěla se proti nám pokusit o opravu.

Startujícím nadhazovačem se stal Vojta Ventruba, který držel soupeře daleko od domácí mety dvě směny a jeden out. Po Vojtovi přebíral štafetu Honza Bilíček, který taktéž dokázal ustát tlak a udržet Ukrajinu bez bodu. Za zmínku stojí dvakrát otočená double play, která pomohla nadhazovačům ustát ukrajinský útok. Na pálce jsme začali vlažně, ale s každou směnou utíkáme soupeři o další body. Nakonec vše dospělo k rozdílu 15 bodů po čtvrté směně, když poslední bod stahoval dalekým odpalem Honza Fejt.

Zítra máme den volna, který věnujeme centru Budapeště, aquaparku a tréninku před klíčovým čtvrtečním zápasem s Francií. Naše reprezentace se sice na hřišti neobjeví, ale přesto tam budeme mít zástupce, neboť Marek Vičar dostal důvěru a objeví se jako jeden z rozhodčích v prestižním zápase dvou velmocí Itálie – Nizozemí.

 

Za realizační tým

 

Matouš Procházka

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací