Školení zapisovatelů iScore tento víkend v Ostravě a Brně

František Přibyl, 22.03. 2016 Aktuality

Připomínáme: Česká baseballová asociace ve spolupráci s Českou softballovou asociací připravila několik školení scorerů pro systém iScore. Každý absolvent kurzu obdrží licenci pro extraligu baseballu i softballu.

Kurzy jsou určeny zejména pro pokročilé zapisovatele, kteří mají znalosti se zapisováním v papírové podobě nebo v systému TAS. Osoby bez zapisovatelských znalostí se mohou kurzu zúčastnit také, ale nemusí obdržet licenci scorera pro extraligu.

ČBA a ČSA zavádí společný licenční systém pro scorery extraligy baseballu a softballu tzv. iScore Extraliga. Školení má časovou dotaci 6 hodin a jedná se o 3 hodiny teorie (úroveň extraligy) a 3 hodiny praktického zapisování systému iScore se závěrečným testem.

26.3.2016 v Ostravě - areál Arrows (Original baseball restaurant Arrows, 1. patro) od 10:00 do 17:30

27.3.2016 v Brně - v sídle Jihomoravské krajské organizace ČUS, ul. Vídeňská 9 (10:00 do 17:30)

Poplatek za školení je 200,- Kč splatný převodem na účet č. 154935933 / 0600 vždy nejpozději 2 dny před zahájením kurzu (do poznámky pro příjemce uveďte: iScore a příjmení účastníka.) Poplatek bude použit na pronájem školících prostor a odměnu lektorů.

Přihlášky podávejte pouze elektronicky na odkazu http://goo.gl/forms/dKKlAEWL18 nejpozději 3 dny před konáním kurzu. Přihlášeným pošleme informace o místě konání a zodpovědné osobě po zaplacení účastnického poplatku.

Každý účastník by měl mít sebou vlastní zařízení na kterém již bude mít nainstalovaný systém iScore. Pozn. vlastní zařízení je nezbytné pro složení scorerské zkoušky.

Scoreři kteří získají licenci zapisovatele iScore Extraliga budou vedeni v databázi ČBA a ČSA. 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací