Pražský baseballový týden - základní informace

Karel Jaksch, 02.07. 2024 Mužská Reprezentace

Blíží se 43. ročník Pražského baseballového týdne, a proto zveřejňujeme několik praktických informací k nadcházejícímu turnaji:

Areál se pro diváky otevírá každý den ve 12:00 a otevřený zůstává až do konce večerního utkání. U vstupu se každý divák musí prokázat platnou vstupenkou, na základě které obdrží pásek na ruku – ten mu umožní areál během dne libovolně opouštět a vracet se zpět. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě, avšak pouze do vyprodání kapacity a lístky v předprodeji rychle mizí. Pro jistější nákup doporučujeme zakoupit vstupenky přes online systém Ticketportál, který bude možné využívat pro nákup i během turnaje. Čtyřdenní permanentky fungují jako univerzální vstupenka na každý den turnaje. Děti do 100 cm mají do areálu vstup zdarma, ale bez nároku na vlastní místo na tribuně.

Vstupenky jsou vázané na jednotlivé tribuny bez konkrétního sedadla, doporučujeme proto dorazit do areálu v předstihu a zajistit si tak nejlepší místa na tribuně. Vstupenky na tribunu A jsou na všechna utkání vyprodané, v sobotu, neděli a úterý je k dispozici několik posledních vstupenek na tribunu B. Vždy jakmile se vyprodají vstupenky na tribuny téhož dne, budou do prodeje uvolněny vstupenky na stání bez přístupu na tribuny, tyto vstupenky můžete již nyní zakoupit na pondělí 7. července, kdy je od 19:00 na programu zápas Česko x Japonsko. Připomínáme, že denní vstupenka je platná na obě utkání daného dne.

 

V případě příjezdu na turnaj MHD doporučujeme využít autobusovou zastávku Na Vrstevnici (linka č. 170 ze zastávky metra Budějovická). Parkování pro diváky bude umožněno na přilehlých parkovacích plochách, kapacita je však omezena a po jejím naplnění nebude možné v okolí areálu zaparkovat – i proto vřele doporučujeme divákům příjezd MHD. Při příjezdu prosím respektujte pokyny koordinátorů dopravy a bezpečnostních pracovníků, vjezd přímo do areálu Eagles Park bude návštěvníkům uzavřen. Během turnaje bude uzavřen také zadní vstup na stadion, proto využijte hlavní přístupovou cestu kolem Dugout Cantina a kanceláře klubu.

Každý den bude od 16:00 v provozu fanzóna na dětském hřišti za Central Field, kde si můžou návštěvníci vyzkoušet nejen baseballové dovednosti v rámci projektu Česko hraje baseball, ale i různé netradiční sporty. U vstupu do areálu narazíte také na „Raketovou ruku“, kde si před večerními zápasy můžete ověřit rychlost svého nadhozu. Před vstupní bránou bude umístěn stánek s merchem, kde můžete zakoupit repliky dresů, reprezentační čepice, ale také limitovanou kolekci triček a mikin k letošnímu turnaji. V těchto místech naleznete také informace a akreditace.

Během nedělního odpoledne zahraje před utkáním Česko x Německo k poslechu kapela Marcodose, od 18:00 je na programu také Homerun Derby, kde poměří své síly nejlepší pálkaři z týmu Česka, Japonska, Německa a Taiwanu. Kromě této exhibice se můžete těšit také na maskoty a další doprovodné akce. Pro větší komfort diváků budou v areálu také posíleny stánky s pitím a občerstvením a věříme, že si tak každý přijde na své.  

Žádost o mediální akreditaci naleznete na tomto odkazu.

Věříme, že si 43. ročník Pražského baseballového týdne naplno užijete.

Těšíme se na vás!
organizační výbor PBT

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací