SILON je novým hlavním partnerem Baseball Czech

Lukáš Ercoli, 28.05. 2024 Aktuality

Rostoucí zájem o český baseball přináší také spolupráce s mnoha partnery, kteří se chtějí podílet na úspěších zejména reprezentace. Mezi stávající sponzory se nové zapojila firma SILON, která podepsala spolupráci s Českou baseballovou asociací.

Společnost SILON je česká výrobní firma se sídlem v Plané nad Lužnicí. Je předním výrobcem technických kompaundů. Nabízí širokou řadu produktů a technickou asistenci a individuální přístup k vývojovým projektům. Její materiály směřují do celého světa a jsou součástí mnoha výrobků a zařízení, které vám slouží a usnadňují život na každém kroku: vodovodní potrubí, součásti do aut, okenní profily, zdravotnické pomůcky, solární panely a zahradní nábytek.

 

„Spojení českého baseballu a české firmy SILON je určitě odměnou za úspěšný minulý rok, ale také velká zodpovědnost do budoucna. Výrazně nám tento nový hlavní partner pomůže ke zvýšení úrovně Pražského baseballového týdne. Díky partnerům budeme v budoucnu schopní zvednout úroveň tohoto tradičního mezinárodního turnaje na úroveň nejlepšího evropského baseballového turnaje,“ říká k podpisu dohody s novým partnerem předseda asociace Petr Ditrich.

Webové stránky hlavního partnera SILON

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací