Na ME budou i fanoušci z Japonska

Petr Ditrich, 07.09. 2023 Aktuality

Po World baseball Claasic jsme zaznamenali velký zájem o český baseball z japonské komuity v Česku i samozřejmě z Japonska, kdy posílali hráčům pozdravy, dárečky, poděkování a také oblibené sladkosti.

Japonské fanoušky jsme nemohli přehlédnout na All Star Game v Chocni, Pražském baseballovém týdnu, ani na zápasech Extraligy. Děkujeme a moc nás to těší.

Velmi rádi je uvidíme i na Eurobaseballu. Vstupenky na zápasy týmu ČR v Ostravě a Brně pomalu mizí, koupit je můžete přes www.eurobaseball2023.com.
Pokud chcete vidět výhradně tým ČR tak jisté jsou tyto termíny:

  • Základní skupina v Ostravě 24. až 26.9. -  celkem 3 zápasy
  • Dva zápasy v Brně 28.9. a 29.9. od 18,30 hodin. Zápas 28.9. může být čtvrtfinále, zápas 29.9. (číslo 40) může být semifinále, každopádně, ale na tomto místě najdete tým ČR se všemi hráči s World Baseball Cllasic.

Předpokládáme, že na ostatní zápasy ME, včetně pražské základní skupiny bude možné vstupenky zakoupit později a těšíme se na všechny japonské příznivce českého baseballu na všech hracích stadionech.

Organizační štáb jmenoval paní Namiko Sakamoto (mohli jste jí vidět v Chocni i na PBT) japonským ambasadorem pro Eurobaseball. Můžete se na ní obracet v japonštině na emailu namiko.sakamoto@oushi.upol.cz určitě Vám poradí.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací